Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 19.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Призивнови  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 08:39



Ей Заралии ,
Нека всичкото туй дето го чоплим тук - да можем да го говорим и в реалноста и да намерим с кого ! Нека не се крием зад анонимноста , която ни дава този начин на общуване . Нашите родители навремето седнаха пред телевизорите в домовете си и забравиха , че имат съседи.
Онемели пред синия екран забравиха да говорят помежду си - нека не повтаряме тяхната грешка .



Тема Re: Призивнови [re: Ивaн]  
Автор braconiera (непознат )
Публикувано24.03.01 10:03



Браво...........



Тема Re: Призивнови [re: Ивaн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 21:35



Ехей, аналогията е неуместна, градски......



Тема Re: Призивнови [re: Cнeжaнka]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано25.03.01 19:23



Снежанке - за теб съм сигурен , че призива е неуместен . За съжаление познавам хора които страдат от прехласване в монитора и много от житието си го пренасят и превъзнасят тук .



Тема Шо бе, Ванка?нови [re: Ивaн]  
АвторEдин oт мнoroтo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 00:01



Какво и е на анонимността? Просто още един начин за общуване.
Айде да не се отказваме от него. А и знаеш ли въображението как обича такива неща!!!


Мен ако питаш - дай да се поопознаем тук, па после като му дойде времето можем и да се гледаме. Ама кофти ще се получи - не се познаваме, пък да се срещаме.



Тема Re: Шо бе, Ванка?нови [re: Eдин oт мнoroтo]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 01:13



Поканата си стои .... но и никого не задължава . Щом ти харесва да си в сянка ... само дето не вярвам във анонимното запознаване . Поне си сложи едно име и като напишеш пак нещо да се знае че е от теб .



Тема Re: Призив [re: Ивaн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 09:26



Еййййй!
С тебе май няма да се разберем!
Аре дрънни да пием по едно и ще ти обясня кво имам предвид...Стига сме дрънкали дивотии тука.....



Тема О да! Името...нови [re: Ивaн]  
Автор3aropka (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 14:23



Така добре ли е?
А личният ми опит показва, че най-интересната част от интернет познанствата е опознавателната. А така, ако се срещнем ще я прескочим. Та затова де.
Въпреки, че съм събрала и доста приятелчета, с които се познавам лично и въпреки всичко не съм загубила очарованието от познанството ни.
И все пак, ти защо искаш да организираш среща? Според мен това си е чисто и просто инерция. Единствено мисълта, че различните интернет общества рано или късно правят срещи те кара да я желаеш. Всъщност ти кого искаш да видиш? И защо се лишаваш от тръпката на очакване и неизвестност?
Питам от чисто любопитство. (а и може би донякъде, за да завържа разговор

)



Тема Ей ама съм изпълнителнааааа....нови [re: 3aropka]  
Автор 3aropka (непознат )
Публикувано26.03.01 14:39



Рекох си - дай аз да си наплюя именцето, че някой може да ми го грабне.
Ха сега да видим, кой бил анонимен!





Тема Re: Ей ама съм изпълнителнааааа....нови [re: 3aropka]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано27.03.01 09:03



Хи-хи-хи :)))
Не си само ти единствена с наплюването на именца :)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.