Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 24.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Заповядайте на среща !  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 00:57



Уважаеми съграждани ,
От миналата пролет се събираме чатъри на халите - Паралакс .
За съжаление сбирките ни се разредиха - последно време се виждаме ,само двама ... А в началото посрещахме гости от София , Пловдив , Димитровград , Бургас , Варна . Говорил съм с много заралии с цел подновяване на събиранията . Не знам - заслужаваме си да ни наричат еснафи ! Лично аз съм ходил и ходя често в друго градове . Хората се срещат всяка седмица при възможност . Никой не преследва професионални цели , роднински връзки , никой не търси запознанства - мъже - жени ... всичко си идва на мястото , но не това е целта на сбирките им . А всеки отива с отворено съзнание да се срещне с хора близки нему по дух , по човешка потребност за общуване със себе-подобни хора . Само в Ст Загора не намираме време , не намираме за необходимо да се срещнем с човек когото не познаваме визуално , макар че сме общували виртуално с него . От какво се боим - от душевения си интелект - защото тук се крием зад анонимноста , но на живо ... ооо ела ми отворко непознат - погледни ме в очите и бъди заралия . Застани зад думите си и седни да поговорим - за каквото и да е , за каквото дойде . Нима няма да намерим нещо общо ... Ходил съм на национални чат срещи - разкошна атмосфера , настроение и непринудено общуване без оглед на възраст , на имотно състояние , на кой от къде е ... кога ще стане това в Стара Загора .
Заповядайте в петък 23 . 03 от 19 часа на заведение Паралакс - халите . Нека се изчакаме от вън ... после къде ще отидем ще решим на място . Заповядайте !



Тема Ejjjj! Brawus!нови [re: Ивaн]  
АвторZagorka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 17:44



Dobra ideia! Na men obache mi izglejda po-dobra ideiata pyrwo tuk da si zawyrjem prikazkata, a posle da se zapoznawame.
Kakto i da e. Az tozi petyk taka ili inache niama damoga da dojda, no podkrepiam ideiata!





Тема Re: Заповядайте на среща !нови [re: Ивaн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 09:09



А къде остава магията на чата?!




Тема Re: Заповядайте на среща !нови [re: Cнeжaнka]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано20.03.01 07:56



Магия или мъгла ... защо се страхуваш от визуалното и предпочиташ виртуалното .



Тема Re: Заповядайте на среща !нови [re: Ивaн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.03.01 09:16



Просто възможност за "друг" живот...
Едно от многото "АЗ"...;
Нека го уважаваме и него...
И не го смесваме с останалите Снежанкини "АЗ"....



Тема Re: Заповядайте на среща !нови [re: Cнeжaнka]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано20.03.01 11:11



Уважаема Снежанке ,
Аз - за мен си не мисля - че не се раздвоявам на много лица , може би ми се иска да се покажа в по-добра светлина - в чата , тук в клуба,но съм готов да посрещна предизвикателството и на действителноста . Да но не прозвучи високопарно или напраскано ....
Многото ми - АЗ се опитвм да ги събера на едно място - и ми се стува че успявам . А при всеки според индивидулноста му - нали затова сме различни и интересни един на друг - заради различията си .



Тема Re: Заповядайте на среща !нови [re: Ивaн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано21.03.01 10:37



баси, за кво да си имам много "АЗ", като ще ги събирам в едно?!



Тема Re: От многото АЗ се раждаш - Т Инови [re: Cнeжaнka]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано21.03.01 19:30



Дрешка според случая - случаят я изисква ....
Поведение според обществото - обществото го налага ....
Маска според спектакъла - публиката я иска ....
Зад всичко това е твоят стил - твоят манталитет - твоята артистичност..... или просто - Т И , нали ...



Тема Re: От многото АЗ се раждаш - Т Инови [re: Ивaн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 09:17



разбира се:)
Но с много АЗ си е адски забавно!



Тема Re: От многото АЗ се раждаш - Т Инови [re: Cнeжaнka]  
АвторMaketo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 14:26



Ja ela da ti pokaja moeto az..to se shiri mejdu krakata mi i ti e mnogo navito i na teb i na drugite az......kolkoto poveche az tolkova poveche dupeta za eban....kakvo se plashish ....kur ne si li vijdala?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.