Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 23.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: ahiev]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано08.11.11 20:37



Е, има Читанка.инфо и десетки сайтове за сваляне на онлайн книги. Този който е жаден за знание ще чете и парчета вестници от улицата.

А четенето като дейност не е свързано с облаги а е преди всичко за удоволствие.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Beco_]  
Автор Дидка (омъжена)
Публикувано10.11.11 01:17



Весо то и аз много си тача, любя и милея за хартиените носители, ама сама не мога да си издаяна финансово на скоростта, с която чета



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Дидка]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано10.11.11 18:28



Бре ученолюбиво дете! И кво четеш, ако не е тайна? 10 последни заглавия. Ако се чувстваш прецакана и аз ще ти кажа моите последни 10, но ти си първа. :)


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Beco_]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано11.11.11 15:13



Аз пък последната книжка, дето си купих (с връзки, че беше изчерпана), защото си загубих моя оригинал преди години, е "Моксва-Петушки" на Венедикт Ерофеев, та си я препрочетох. Иначе преди това четох две книги поред на Орхан Памук

Спрете земята - искам да сляза!


Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: seymour_stz]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано11.11.11 20:45



Чакай да видя кво съм чел тази година ...
* Умберто Еко - Връща ли се времето назад
* Ален Корбен - История на християнството
* Честъртън - Св. Франциск от Азиси, св. Тома от Аквино
Лятото както винаги в последните години беше с книги за Византия
* Византия и византийския свят от колектив
* Димитър Ангелов - Византия - политическа история. Издание от 1994 г. , купих я от антикварите зад универсалния
* Жан Ришар - История на кръстоносните походи
* Жак Атали - Евреите, светът и парите
* Шломо Занд - Изобретяването на еврейския народ
* 2-3 книги за програмиране в pdf формат на компютъра

В момента въртя 3-4 книги пак на историческа тематика според настроението.
Май съм се отказал да чета романи.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Beco_]  
Автор Дидка (омъжена)
Публикувано11.11.11 23:26



Весо ъъм такоз .. малко ми е трудно да ти кажа имената на книгите (просто щото трудно ги помня

), но авторите са Дж. Р. Уорд, Леони Суон, Сандра Браун, Сидни Шелдън и Нора Робъртс ама ако за протокола мноУ твърдо държиш на заглавията, ще преровичкам да ти ги съобщя

First rule:I RULE!!!

Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Дидка]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано12.11.11 20:37



Сандра Браун, Нора Робъртс, нидьей тъй де. Колку години семеен живот напрай - една, две?




... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.

Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Beco_]  
Автор Дидка (омъжена)
Публикувано13.11.11 03:35



михих ако трябва да сме точни 8 месеца и 8 дни, обаче ме гони една упорита пневмония и си търся развлечения, защото телефонния тероризъм вече почна да ми писва



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Дидка]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано14.11.11 18:43



Ами вместо 10 книги на Сандра Браун, Нора Робъртс и т.н. вземи прочети някоя по-сериозна книга. Не, че ще спестиш пари или ти давам акъл, ама поне ще има полза. Щото ако човек реши да си губи времето има достатъчно сериали по телевизията. Ars longa, vita brevis. :)


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Абе, какво става с нижарницитенови [re: Beco_]  
Автор Дидка (омъжена)
Публикувано15.11.11 01:18



първо мразя сериали, карат ме да се чувствам като злобна самотна лелка с още по-злобна и самотна котка

и второ то хубаво, че изкуството е вечно, а животът кратък, но в крайна сметка на мен четенето ми е хоби от времето, когато можех да ходя права под масата (образно казано) и в последствие, когато изчетох всичко интересно за мен от детската литература, не ми отне много време да поприключа и със световната класическа литература (никогаш няма да забравя как ме гледаха съучениците ми в междучасията, докато бях забила нос примерно в Ана Каренина или Аз, Клавдий .. мнооУ яко беше ), а когато това стана и трябваше да реша дали ще препрочитам или ще търся нещо ново реших не се ограничавам до един жанр, а да експериментирам с различни макар че план-конспекта по история на немската литература без малко да ме откаже от подобни въжделения понеже там беше наблъскано с автори, които или са прекалено гениални и аз не ги разбирам или просто нямаше никакъв смисъл в написаното (ако не и двете) ..

First rule:I RULE!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.