Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 18.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: хлябнови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано31.07.10 17:44



Никога не мисля за пари, защото ми стигат. А и съм разбрал простата истина, че не парите правят един човек щастлив. Иначе се кефя, че в нашия град има хора от upper-а на middle class, но за жалост повечето от тях са непоправими тъпанари, факт, който би трябвало само да те радва, но от друга страна ме навежда на тъжното предположение, че може да си като тях, но без финансовите им възможности. :




... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.

Тема Re: хлябнови [re: Beco_]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано31.07.10 18:10







Тема Re: хлябнови [re: Beco_]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано31.07.10 18:30



Не можах да схвана няколко момента в твоето експозе
1.Повечето миддъл и ъппьр клас били непоправими тъпанари-Ти познаваш и водиш статистика за горепосочените,както и изселдваш Ай-кю-то им,кво ли, или преценяваш субективно,най вече от позицията на сдухан неадаптивен псевдоинтелектуалец на заплата някъде.Ако не си такъв-извини ме ,но като такъв звучиш.
2.Кво разбираш под ъппър и мидъл клас(посочи критерии-год.доход,имотно състояние,инвестиционен портфеил,семейно положение ли)да ти кажа примерно дали да ме числиш към това,да не ме мислиш поне


3.Не ми пука за теб,,по интересна ли е кракле,не се старай толкова да ми привличаш вниманието



Тема Re: хлябнови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано01.08.10 00:41







Тема Re: хлябнови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано01.08.10 10:14



Ами не задавай тъпи въпроси тогава, защото оставам с впечатлението, че не знаеш какво искаш.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: хлябнови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано03.08.10 13:07



Ахиев, то в нощвите може и с крачета да се меси, ако ги измиеш предварително, разбира се.


Ама то тогава ще поискаш крокчето да запретне и полата. И стана тя инааааа, не ти й рабута....



Тема Re: хлябнови [re: neverojatna]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано18.08.10 01:05



особено сега в жегата много ще съм атрактивна по запретнати поли....сещате се защо


Не отказвам да порбвам, де... Тва упражнение не съм го правила, но новостите винаги са ме изкушавали.



Тема Re: хлябнови [re: krakle]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано19.08.10 15:25



Малииииии, крокодилова, кво ни напраи ти


А докато месиш тестото ще пееш ли "Брала мома къпини"?



Тема Re: хлябнови [re: neverojatna]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано19.08.10 16:52



нерде леб, нерде къпини, ве Невър....

Абе казах ли ви, че съм фърлила око на едни хлебопекарни на Мулинекс 150 франка...Ко ш,кажете? Вместо нощви..ъм?



Тема Re: хлябнови [re: krakle]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано20.08.10 01:00



Токът ще поскъпва ,а и от всяко дърво свирка не става






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.