Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 27.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Маймун фотонови  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано13.04.09 23:40



Днес се опитах да обясня на едни ученици за Маймун Фото. Май не успях да го направя много удачно. Но сетих се за нещо друго.
Видях некролог на "Румен", онзи Румен, фанатичният фен на Берое...
Който се звереше на рейсовете и легендата разказваше, че подарил на отбора цяло агне, когато станаха шампиони. Сещате ли се за кого става дума?
Лека му пръст!




Тема Re: Маймун фотонови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано14.04.09 08:43



Румен "Картона",който даже и не се казва Румен,просто така го знаят всички...Бог да го прости!



Тема Re: Маймун фотонови [re: Bgpunk]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано14.04.09 12:52



А спомняти ли си за един друг фанатичен фен на БЕРОЕ миналата година сам скочи на 25 фенове на Ботев Пловдив......Иван се казва прокуроски син ама е див и изобщо не му пука......на 25 човека скочи.....това е фен и то един път.....



Редактирано от zarcho на 14.04.09 12:53.



Тема Re: Маймун фотонови [re: zarcho]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано14.04.09 13:09



Това не е фен а футболен хулиган.....бъркаш ги нещата.



Тема Re: Маймун фотонови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.04.09 21:36



Мда, той наистина бе фен и нищо друго. Лека му пръст.






Тема Re: Маймун фотонови [re: zarcho]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.04.09 21:44








Тема Re: Маймун фотонови [re: Bgpunk]  
Автор zarcho (jus privatum)
Публикувано15.04.09 15:38



Да Румен не беше лош човек,щурак ,но добряк.Бог да го прости!



Тема Re: Маймун фотонови [re: Bgpunk]  
Автор zarcho (jus privatum)
Публикувано15.04.09 15:40



Да се върнем на Маймун фотото...някой знае ли какво стана с този човек дето правише маймун снимките в градската градинка?



Тема Re: Маймун фотонови [re: zarcho]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано15.04.09 16:37



Не мислиш ли,че е нелепо.....това с ролята на неграмотник?
Тези ти писания са в ярък контраст със разискванията на политическа тема с Пънка,там нямаш нито една правописна или стилистична грешка?
Влизането ти в роля на неграмотен работник в ТЕЦ-овете,в следващия момент - юрист,форумната ти "над четиридесет"възраст и манталитета на тийнейджър?
Не е нужно,не ти се отдава.......и е неприятно и смешно да дебатираш каквото и да е с такъв "виртуалник".

Опитвал ли си някога да се държиш естествено?
Просто така,за проба?

Редактирано от Axueв на 15.04.09 16:50.



Тема Re: Маймун фотонови [re: Axueв]  
Автор zarcho (jus privatum)
Публикувано16.04.09 09:00



Ахиев,скъпи мой противнико,никога не съм писал ,че съм работник от тецовете,това ти твърдиш за своята скромна особа!Относно юриста...ами юрист съм и съм точно това което написах при темата относно ислямския храм.Друго ,което смея да добавя е,че за разлика от теб винаги изказвам ясно позицията си.Аз съм всестрано развита личност на 40 години с широк ариал от интереси,които обхващат не само исляма,историята и маймун фотото,както разбира се и някой наши колоритни съграждани,а и широк кръг други въпроси.Аз на свой ред също смятам,че ти не си работник от тецовете,а си в съвсем друга сфера,за сега неизвестна поне за мен.......ние,любезний,имаме с теб различия по много въпроси,но това е нормално и в реда на разнообразието на характери и житейски мирогледи.Това което силно ме дразни у теб е залитанията по менторството,да смяташ,че си меродавен по почти голям кръг от въпроси и покровителствено под обръщението "момко" да заявяваш индиректо,че един вид "вие не ги разбирате тези работи,къде съм аз къде вие" и в този стил.Аз нямам нищо против да се дърлим.Ти както и аз сме интелегентни хора с чуство за хумор и умение ловко да иронизираме другия,но полза от това няма.Аз лично високо ценя твоите теми за историята на града ни и то богато "посолени " със снимков материал ....от това си правя извода,че обичаш фотографията/има много нови снимки правени лично от теб/ и изобщо явно имаш много свободно време или фотографията ти е тясно свързана с професията......за свободното време ти завиждам благородно,аз лично немога да се похваля с такива възможности в темпорален план.И в заключение,за да не бъда многословен/професионално изкривяване/ и надявайки се да ме простиш за някой тафтологии в текста,ти предлагам да изпуснем парата и да дискотираме в по уважителен стил към противната страна.Искрено се надявам този път да си ме разбрал правилно.



Редактирано от zarcho на 16.04.09 09:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.