Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 22.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?  
Автор aquarius_sz (непознат)
Публикувано21.03.09 12:39



Хайде да гласуваме, защото някакви турски форумчета искат да опорочат анкетата. Ето линк към сайта: http://news.stara-zagora.org/index.php?page=news&c1=2&newsid=4562



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: aquarius_sz]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.03.09 14:06



Смятам, че дали да има или няма джамия ще се реши някъде далеч от нашите форумчета, а ние можем да си правим само буря в чаша подсладена вода.




Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: aquarius_sz]  
Автор slimarkov (ВОДА)
Публикувано21.03.09 14:42



Защо не синагога?





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: slimarkov]  
Автор slimarkov (ВОДА)
Публикувано21.03.09 14:42



П.П. Сградата вече е била храм и джамия.





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: slimarkov]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.03.09 15:24



Синагога е имало, поне така съм чувал. Ама вече няма достатъчно евреи тук.






Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: Bgpunk]  
Автор slimarkov (ВОДА)
Публикувано21.03.09 16:05



Къде е била?





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: slimarkov]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.03.09 17:16



Имало е еврейско училище, имало е еврейски гробища, имало е и еврейска банка. Чувал съм, че е имало синагога около сегашното военно окръжие, но там май е имало и втора джамия. Не знам кого да попитаме.




Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: Bgpunk]  
Автор slimarkov (ВОДА)
Публикувано21.03.09 19:06



Може би Ахиев ще знае.





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: aquarius_sz]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано21.03.09 22:59



Не, не трябва!
Баси му, не си представям някой ден като се върна в СЗ и седна на тиферич да чувам мюзеин как ми вие трели... Въх, ужаст.
ама Пънка рече, че не ние ще кажем да има ли или да няма.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действаща ?нови [re: Oпиyм]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.03.09 23:36



ама Пънка рече, че не ние ще кажем да има ли или да няма.
Пънка е почти винаги прав. Според мен, шум около джамията се вдига определено предизборно. Дали ще има джамия, дали реално може да има работеща джамия, кой е добър и кой е лош, наистина аз не мога да кажа.
Но ми се струва смешно да твърдя, че ако направя анкета тук или там, резултатите на тази анкета биха повлияли на нещо друго, освен на посещаемостта на сайта ми или на форума ми. Щото дай да направим една анкета против кризата и тя да се махне. Не става така.
Отделно, посочи ми 1 път, когато някой отгоре се е вслушал в гласа на народа?
За да ги накараме да слушат ни трябва нещо доста по-силно от анкети и щракане с мишките. Дори съм на мнение, че тези форумни активности замазват много от и без това липсващата енергия на хората тук.
Но това е лично мнение.
Но ако ме питат, вероятно не е бон тон да има джамия точно в Стара Загора.
Не че в Нова Загора няма, нали? Но да видим какво ще стане.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.