Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 28.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано13.04.09 11:31



Ти остави Ахиев на мира, не знам защо се заяждаш така с него. Животът си е това, в което си го превърнеш, по това няма спор никакъв. Нали?
Но да се върнем към политиката. Много е трудно да се предвиди какво наистина ще стане. ГЕРБ са като балон, който се раздува, раздува, не се знае какво има наистина вътре в този балон, дали не е взел прекалено много багаж, а пък да няма достатъчна товароподемност. Не се знае и какви пътници са качили, в масовата кампания по събиране на екипаж и пътници си насъбраха сума индивиди, които са потенциален трън в петата, от който може да гръмне и целия балон. За справки - ГЕРБ, Стара Загора...


АТАКА...абе, имат шанс, но техни са гласовете на лудите, които са доста несигурни. Правят евтини кампании, не от липса на пари, но атакуват когото трябва и имат успех.
БСП...не подценяваш ли парите, влиянието и тайните козове на столетницата.

НДСВ, СДС и подобните...не ги смятам. ДПС, уви, тях няма как да не предвидя, но не знам къде. Ти имаш ли идея?
ГЕРБ и АТАКА...пази боже...




Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: Bgpunk]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано13.04.09 12:19



БСП имат твърд електорат при всички случаи са трети.....ДПС са ясни при тях е същото....проблема е ,колко от негласуващите ще отидат да гласуват.....А с Ахиев не се заяждам той се заяжда с всички ,като се опитва да играе ролята на ментор.....това ме дразни,защото не понасям ментори......иначе нищо лично към него има интерсни теми,богато посолени със снимков материял....разполага явно с много свободно време,за което му завиждам благородно



Редактирано от zarcho на 13.04.09 12:20.



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано13.04.09 12:47



Дай боже всекиму свободно време, нали?
Все си мисля, че от тези избори все нещо трябва да се промени, но ме обхващат все съмнения, съмнения.




Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано13.04.09 14:12



Ами не знам, аз винаги съм си мислил, че дори и да не си адвокат, все трябва да можеш да пишеш грамотно... може и да съм в грешка





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: seymour_stz]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано13.04.09 22:57



Както казваше проф.Емил Златарев : "Няма грамотни юристи.....можели па пише правилно без никакви грешки,значи не е юрист и нестава за тоя занаят"

И това се доказва в практиката чел съм решания писани от авторитетни съдии пълни с правописни и синтактични грешки като бълхи на пес...... може и да е прав човека....



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано14.04.09 08:46



Така,такааа....картинката взе да се прояснява





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: Axueв]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано14.04.09 12:50



Прояснява ли ти се вече.....добреее.

вземи спри ментетата,че все ще ти е в мъгла иначе......знам тежка е работата в тецовете кал,дъжд,лоша екипировка.......ама алкохола не прощава ще знаеш както и желязото



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано14.04.09 23:07



Хехе, верно не прощава

Добрия юрист, казват, се познавал по пиенето... може пък да си от тях?



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: seymour_stz]  
Автор zarcho (jus privatum)
Публикувано15.04.09 15:33



Ми да ти кажа пия здраво и то все сериозни напитки,като......Капи,Кола,Фанта и особено силно токсичната чешмяна вода така,че може и да си права за пиенето........то чешмяната вода си е долнопробно менте на оригиналната вода......ама какво да се прави вече съм пристрастен и страдам от силен и хроничен водохолизъм






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.