Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 28.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: zarcho]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано02.04.09 16:18



Интересни книги четеш. Защо не дойдеш на някоя форумна среща да се запознаем?




Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано02.04.09 16:57



Това е идея,освен това тук пишат хора и от двата бранша,бачкатори в ТЕЦ-овете и юристи - също,ще имаме за какво да си говорим.....



Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: zarcho]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано02.04.09 18:52



....ако си чел Стругатски и по- точно "Трудно е да бъдеш бог

Приятелю точно пред мен ли ще говориш за четене на книги? Братя СтругаЦки са Съветски фантасти от които има поне 100 по добри автора в този жанр Фантастика четох до пубертета , а съветската... Извинявай , но дано си чел и друго , а не Антон да ти е любимият литературен герой
Виж нямам намерение да те засегна ,но ми стана толкова смешно ,че чак сълзи ми потекоха Приеми идеята на Пънк и Ахиев , запознай се с хората и от тази позиция им давай съвети . Аз също съжалявам ,че не се запознах с някои клубари , но ...тези дни заминавам на работа в чужбина и това може би е последното ми влизане в клуба

Успехи и лично щастие на всички !!!



Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано02.04.09 19:02



Аз също съжалявам ,че не се запознах с някои клубари , но ...тези дни заминавам на работа в чужбина и това може би е последното ми влизане в клуба

Ваййййй, на кого ни остави, бащице....






Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано02.04.09 21:37



Беше ми драго да се дъвчем тук...





Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: милaниcт]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано03.04.09 08:58



Попътен вятър....ама на изпроводяк....не преценяй книгите по това кога са писани а от кого......братя Стругацки пишат своите книги под прикритието на фантастиката,но те са ярко критични към тогавашното общество и поразяващо актоални в наши и идните дни.....те описват различни варианти на плана за подтискане на хората и превръщането им в стадо овце....модерния термин е "НОВ СВЕТОВЕН РЕД" трябва да се чете между редовете....ама то става с акъл не само с ядене.....



Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: Bgpunk]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано03.04.09 09:00



Може и да дойда.....да се срещна с хората да видя как изглеждат хората от тецовете..да поспорим да пийнем да се сбием такива работи....





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: Axueв]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано03.04.09 09:09



"Форомен клоун" далече от добрия тон.....ти какво работиш в ТЕЦОВЕТЕ на чист въздух с ботуши в калта,на багерите на Черното езеро или си на топло в кабинетчето и се чудиш как до го преместиш от единия в другия.....форомния клоун си ти....защото аз се опитвам да дискотирам а ти....само обиждаш.....явно си човек без позиция....от тези дето се страхуват от реалния интелегентен опонент......и са на принципа като чуя за....и се хващам за кубура.....и за да не си мъчиш много мозака ще ти кажа какво ще стане с джамията.......ами нищо.....нито музей нито действаща джамия.....ще си стои с наелона за хиляди левове докато го скъса вятъра.....и някой ден просто ще се срути.......защото задаващите се събития ще изместет вниманието съвсем другаде и на никой няма да му е до тази изоставена сграда......а ако наистина работиш в Тецовете.....то си ми ясен там работят само тарикати......ръководени от червената олигархия........така,че явно си любител на болшивиките.....иначе нямаше да работиш там.....и преди да ме обидиш пак ще ти кажа.....аз работя с шефовете на тецовете по различни дела нали съм юрист......и ми са ясни.......така,че форомни герое........знай си мястото на парий и не си надскачай боя.....



Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: zarcho]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано03.04.09 14:22



Добре, че не отвори дума за секс...






Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано03.04.09 14:26



Нали не си юрист наистина? Шега е някаква, нали?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.