Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 28.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: милaниcт]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано01.04.09 13:01



Добре....кажи ми ти любезни какво трябва да се прави според теб с тая джамия....изрази позиция по въпроса?Защото дукато "толерантните" като теб се закачат по форомите лумпените от АТАКА трупат привърженици и дивиденти.....харесва ти или не общетсвото е силно конфротирано.....особено на верски и религиозин признак......и лигавите толерантни ще го отнесът и от двете страни независимо,кой вземе връх....



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: Axueв]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано01.04.09 13:07



В Турция християните не са заплаха Ахиев.......ама тук нещата стоят по другому......я погледни Гърция там как стоят нещата.....джемии да се сроят или реставрират.....да ама не.......всеки,който каже на гърка гяур и е разкъсан от тълпата веднага.....а на теб като ти кажат гяур ти им викаш......ама чакай сега ти не си прав разбираш ли......и аз като хвана за вратлето малкото мюсюлманче дето е искало да ме обиди ти ще кажеш чакай.....да се уважаваме......казвам "малкото мюсюлманче" защото съм 197см висок и съм доста здрав физически бойни спортове и бодибилдинг.....ама си имам и акъл и 2 магистратури.....и то не от ВИФ.....имам си и горещо родолюбиво сърце и когато някой обижда мен мога да го преглътна ама като обижда Родината ще го дъвча като болдог гума..каквото да казвате вие "Толерантните"....И накрая така и неразбрах твоята позиция Ахиев относно това какво да правим с джамията......освен да не реагираме "фенски"......та каква е твоята позиция?



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано01.04.09 14:59



Има си експерти които могат да преценят далеч по по точно от мен за какво става и за какво не става сградата

Идеята за музей на мен лично ми допада



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: милaниcт]  
Автор 4e gevara (минаващ)
Публикувано01.04.09 15:06



и на мен, и на мен


А относно експертите - не съм съгласен - досега да го бяха направили ако бяха истински експерти



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано01.04.09 15:07



Много падна нивото на образованието в днешни дни,миланистеееее,много...две магистратури...........



Тема За диведентите на Атаканови [re: zarcho]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано01.04.09 15:17



Нима мислиш ,че гласувалите последният път за Атака няма да отчетат разпада им на областното и общинско ръководство , носенето на фашистки символи /от зам. шефа /, осъждането му и правенето на паркинг на за сметка на отсечени дървета в блока който живее ! Всичко това започна да става броени дни след местните избори





Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано01.04.09 15:30



Какво образование , направо кажи неграматност

В клуба си обаче имаме Дидка - светъл лъч в това отношение
Познавам хора завършващи висше не прочели една книга , хора за които наличието на Гугъл е оправдание от нищо да не се интересуват



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: Axueв]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано02.04.09 11:52



Ахиев.....личната ми библиотека наброява точно 3007 тома някой,от които библиографска рядкост......ти колко книжки си скътал......аз съм букинист мога да чета и пиша от 4 годишна възраст владея 3 езика магистратурите ми са по право и психология с специализация Международно частно право и Клинична психология...в момента съм докторант по Наказателно право в СУ.....така,че ти любезни си на светлини години зад мен.....просто доморасъл философ......принципите ми са твърдо антислямиски......и малко се паля понякога...ама то е професионално изкривяване от юридическата професия.....така,че скъпи ако ти имаш поне една дипломка за висше образование......аз не те соча с пръст.....и да се подигравам.....защото има много хора и със средно образование много по-начетени и от теб и мен и меланиста взети заедно и на куп така,че хайде да се уважаваме и като нямама мнение и позиция да не изместваме равнината на дискусията в друга посока....поради нека го кажем интраветни скверни подбуди......защото топуса на дискусията е концентриран в конкретен проблем,по който ти не даде никакво ясно становище......така,че явно нямаш такова...освен да не се държим "фенски".......аз ти казвам айде да не се държим "фески".....

Редактирано от zarcho на 02.04.09 11:55.



Тема Re: За диведентите на Атаканови [re: милaниcт]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано02.04.09 12:01



На теб любезни ще кажа.....ще гласуват хората за АТАКА ,защото не виждат алтернатива,защото са оскутели,защото ислямизма настъпва........и не на последно място,защото видяха,че като не грасуват става по-лошо.....не подцинявам Волен той е много опасен.......ако си чел Стругатски и по- точно "Трудно е да бъдеш бог" ще видиш ,че там е застъпен един исторически принцип след сивите/бакалите/ идват черните......а с тях неможеш се разбра казват ти ти си предател и ти теглят куршума или те хвърлят в зандана.....те могат да бъдат спряни само с разумна алтернатива,която в дадения момент не съществува......и зова делението е на българи и турци на християни и мисиолмани......и старото на богати и бедни.....масата народа се нуждае от вожд и е готов да припознае всеки,който заклиймява статуквото......така и Хитлер е дошъл на власт 30-те години на 20 век......така,че вземете са замислете....



Тема Re: Анкета: Трябва ли Ески джамия да бъде действащнови [re: zarcho]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано02.04.09 15:28



Я, да ти припомня нещо ,докторе...

" Re: Стара Загора в 15 минути [re: zarcho]
Автор zarcho (непознат )
Публикувано 23.08.07 15:35



Малко неграмотно съм го написал.....ама нали съм позатъпял като бачкам в тецовете......не беше така в младостта.....то на интеликтуалец като тебе кво да му обяснявам.....


"

Ти си един форумен клоун,моето момче,и аз нямам намерение да дискутирам такава сериозна тема с теб.

......защото топуса на дискусията е концентриран в конкретен проблем......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.