Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 27.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: милaниcт]  
Автор augusta_traiana (запознат)
Публикувано03.02.09 13:06



Много на брой мнения, но голяма част от тях са си чиста проба спам (spam). Прави впечатление продукцията на @миланист, @Дидка и т.н. (нищо лично). Смятам, че ако модераторите си вършат работата, клубът няма да е така обемист, но ще бъде по-полезен. Преди малко разглеждах темата на Ахиев за чърквите в Старозагорско, пълно беше с излишни едноредови коментари, нямащи общо с темата на първоначалния пост.
Друг пример, темата, която създадох за музейна изложба сега има 13 коментара, от тях едничък по темата!
Друг е въпроса, ако изтриването на каквито и да е мнения в този форум се счита за вид цензура.
Поздрави.



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: augusta_traiana]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано03.02.09 15:04



Напротим имаха много общо с темата , но ти не отговори

Постването на тема не видение всвише за да не отговориш на париите



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: милaниcт]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано03.02.09 21:39



Така е-Миланиста е най-големия спамър тука.





Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: krakle]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.02.09 08:11



казах ти на теб да започнеш с адекватното поведение, ама или не ме четеш или не ти оттърва да ме четеш ..

First rule:I RULE!!!



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: augusta_traiana]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.02.09 08:30



wooow за 11 мнения от март и неособено висока активност, голямо четене е паднало .. евала .. хвала на такъви българи ..
за жалост проблемът на тази форма на комуникация, а именно форума, е че тя никога няма да бъде толкова тясно специализирана, колкото му се иска на един или друг и ако наистина модераторът си "вършеше" работата тук нямаше да има само 1, а поне 10 теми от сорта на "не ми трий мненията" ..
и на мен не ми харесваше да чета по всички теми детайлно разгърната теорията на конспирацията обаче точно колкото мен ме чу някой тогава, точно толкова слушам и аз .. или този нееееевероятен спор кой аджеба е бил първия меч, рапира, сабя, ятаган или просто джобно ножче на стара загора и всичките и стари имена във форума .. дир.бг не е единственият форум, в който пиша и няма да бъде сърцераздирателно да се разделя с него .. просто за мен е полезен, защото научавам неща за града, които поради една или друга причина, няма от къде другаде да ги науча ..
друг е въпросът, че може да си се заяждаме за тоя дето духа ..
поздрави.

First rule:I RULE!!!



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: Дидka]  
Автор augusta_traiana (запознат)
Публикувано04.02.09 14:29



Предполагам последното беше по мой адрес

Написах, че не влагам нищо лично в бележката си. Главното, на което исках да обърна внимание е разликата между форум (forum) и чат (chat).



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано04.02.09 14:54



Аз така и няма да разбера с какво пречим няколко човека които , за да разпуснем влезем в клуба и се пошегуваме един с друг

Не виждам някой от най сериозните да пуска ежедневно актуални теми , а на против дразни ги всяка тема за ново строителство и проекти
Градът представлява един механизъм ,който трябва непрекъснато да се обновява и модернизира за да е полезен на неговите граждани
В този смисъл или клубът ще място за новините за бъдещето му и място за отмора на членовете или ....не е полезен !



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано04.02.09 15:23



А колко просто би било ако пишехме по същество в темите на другия.


Само това...иначе вижданията ни за форум тотално се разминават.



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: augusta_traiana]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.02.09 18:23



дали преди да ни обърнеш внимание на разликата, нямаше да е по-добре да се запиташ ние дали не я знаем ?! .. защото може активността в тези форми на интернет простанството да ни е хоби, професия и т.н. ..

First rule:I RULE!!!



Тема Re: МНЕНИЯТАнови [re: Axueв]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.02.09 18:26



за този форум или форум като цяло ?

First rule:I RULE!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.