Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 17.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Протестътнови  
Автор edname4ta (почти фантазия)
Публикувано12.12.08 16:08



От шествието в София днес



....с изгаряне на "фалшивата демокрация".



Тема Re: Протестът [re: edname4ta]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано12.12.08 16:20



aйде моля ви се .. протестирали били .. само бъркат в сърцето на страдащите роднини .. каква е тая гражданска позиция дето ми изразяват сега ?!?! .. щото този случай стана известен .. а хилядите други, които не стават известни .. изнасилвания, побои, пък да не говорим за случаите на домашно насилие .. те какво по-малки трагедии ли са .. кви протести кви 5 лева, моля ви се .. що не ги питате ей тия дето днес протестират, дали протестират на масата като се омагьосват през ден през два, и са същите маймуни като побойниците .. ужас ужас ..



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Протестътнови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано12.12.08 17:57



Язък за момчето

По полицаи на глава от населението сме челници в Европа , а по присъствието им на мястото на инцидентите сигурно сме на последно Виждал съм многобройни сбивания в самия център на града по царя ,а полицаи няма Бедата е че повечето от тях са внуци и роднини на тези които преди години така са се крили по гори и планини Техните синове сега дават препоръка за да можеш да станеш полицай



Тема Дидке, не искаш ли да се научим поненови [re: Дидka]  
Автор edname4ta (почти фантазия)
Публикувано12.12.08 19:22



Да го правим. Като свободни бели хора. - Да излизаме на улиците, когато няма друг начин?



Тема Re: Дидке, не искаш ли да се научим поненови [re: edname4ta]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано12.12.08 20:47



20 години нали те опростачваха, как сега ще излезеш....И те обезверяваха... Кой ще излезе...Най-много примиренчески-разбиращо-мъдростно да се усмихнеш на подобни призиви...



Тема Re: Дидке, не искаш ли да се научим поненови [re: krakle]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано13.12.08 08:23



мен това време нито ме е опростачило, нито ме е обезверило .. моя СЪЗНАТЕЛЕН живот го свързвам с годините на Ив. Костов и компания, демек годините на дивата демокрация .. а от "протестите" нищо не можеш да се научиш освен да ходиш пеша по улици, по които по принцип това не можеш да направиш .. както казах убийството на момчето е голяма трагедия, ама защо излизат сега, а не когато някое момиче бъде изнасилено на същото това място ??!? .. щото не знам дали си виждала въпросната дискотека (групичка от дискотеки) и въпросния 19ти блок, но аз живях там половин година и на такива изродщини се нагледах, че ми е трудно да бъда изненадана от случилото се .. колежка от съседен курс беше изнасилена там и подаде оплакване в полицията .. но кво се случи, изкъпа се момичето, порева 3 месеца и ниииикой не се сети нито да протестира, нито да си вдигне задника от стола и да намери злосторника .. може би трябваше да викне БТВ да снимат докато я изнасилват, че да се юрнете да протестирате .. ай учи се, дерзай .. успех и светло бъдеще !!

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Протестътнови [re: edname4ta]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано13.12.08 09:35



А, изчакахте да мине 8 декември, за да се напиете и да се наслушате на чалга, и сега протест. Срещу кого, срещу насилието? Ми протестирайте и срещу земното притегляне. Пак ви активираха комунягите да защитавате общочовешки ценности, вместо да тръгнете срещу престъпното правителство.. Косомолски ентусиазм.



Тема Re: Протестътнови [re: AK47M]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано13.12.08 10:06



За съжаление, много си прав. За пореден път тече една безлична кампания с вял протест срещу някой абстрактен повод. Да си затъкнем цвете в ухото срещу насилието, докато от конкретни причинители и причини изчезваме един след друг. Но нали имаме по едно цвете зад ухото!




Тема Re: Протестътнови [re: Bgpunk]  
Автор starozagorec (познат )
Публикувано13.12.08 12:25



точно, да занимават хората с глупости, като Биг Брадър, Танцуващите там ... и да замазват положението с протести и с увеличение на заплати и пенсии с 3 - 4 %, пък инфлация за 1 месец 9,8%!

http://stara-zagora.myminicity.com/


Тема Re: Протестътнови [re: starozagorec]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано13.12.08 21:01



всички бяха наясно че влизането в ЕС ще докара инфлация и дрън дрън дрън .. ай сега да ги питам тия дето ревяха ЕС, та ЕС какво имат да кажат .. вместо да се правим на недостъпни подобно на Норвегия .. коооолкото повече се дърпаш, толкова повече те искат .. а ние кво направихме .. ай да не казвам, че е нецензурно



First rule:I RULE!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.