Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 30.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Сега си имаме и "Сървайвър"  
Автор 4ekidjiqta (непознат )
Публикувано04.11.08 12:02



Предлагат се емоционални преживявания - оцеляване между островчета в Ст.Загора.

Опитайте се да пресечете като пешеходец бул."Хр.Ботев", движейки се по западния тротоар на "Д.Стаев". Има си и светофари за пешеходци \т.е. сървайвъри\. При зелен сигнал \ако сте бързи-смели-сръчни\ се промъквате между автомобилите на островче. После трябва да пресечете основното платно на бул."Хр.Ботев" до следващото островче и чинно чакате зелен сигнал. Нормално нали? Да, само че зеленото на светофара за пешеходци съвпада с разрешителния сигнал за автомобилите изток-запад.

Малко е сложно за обяснение, просто трябва да се види, но ясно виждайки зеленото и в двете посоки всеки гражданин се чувства горд участник в реалити формат.

Пожелавам ви да оцелеете, а на учениците в V-то ОУ победи в "Сървайвър", те са си доказани победители!



Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: 4ekidjiqta]  
Автор Дидka (ремонтаджийка)
Публикувано04.11.08 16:45



този светофар е доказателство за генЕЯлната българска инженерна мисъл и който я е сътворил тая ненормалщина, трябва да го наградят неговото дете да пресича там в час пик



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано04.11.08 18:20



Е сега и децата да страдат

Я теглете по една на жена му може ида се зарадва

IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (ремонтаджийка)
Публикувано04.11.08 18:57



ти да не мислиш, че децата ще станат някви по-различни малоумници от родителите си ?! .. пък жена му я остай на мира .. няма нужда да се цапаме..

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано04.11.08 19:18



Аз жена му на вас я предложих



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (ремонтаджийка)
Публикувано04.11.08 20:13



кои вас ?! [правя се на засмилен]



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: 4ekidjiqta]  
Автор djiliev ()
Публикувано06.11.08 23:07



В най скоро време ще набия някой селянин тука ( за Стара Загора става въпрос). Когато спра на пешеходна пътека и пусна пешеходеца почти винаги отзад почват да ми свирят, мигат и така нататъка. Един пустиняк го гоних ама избяга. Само шамари заслужават някои хора...Направо си е ад - качи ли се на голф 3ките и барзите Хастари и вижте ме кой съм.



Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: djiliev]  
Автор Дидka (ремонтаджийка)
Публикувано06.11.08 23:23



еххх, ако беше само тук така .. аз мога да го кажа същото за доста други градове .. не че не си прав .. ама некадърници навсякъде има

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: Дидka]  
Автор djiliev ()
Публикувано09.11.08 21:36



Ами 5 години съм живял в София и сега пак ми се налага отвреме навреме да съм там. Положението е по скоро Българско такова, но тук някой келеши са наистина ужасни...



Тема Re: Сега си имаме и "Сървайвър"нови [re: djiliev]  
Автор Дидka (лaмя Cпacка)
Публикувано10.11.08 01:42



напълно съм съгласна .. да е жив и здрав баща ми, че ме научи да карам, че с тия шофьорски курсове с 24 часа практика е до тука се докарахме .. трябва като едно време да си има теория и практика, както на полигон така и в градски условия .. ако тва се върне може да не се намали корупцията с купените книжки, но поне диванетата по улиците ще знаят малко от малко по-добре да карат ..

First rule:I RULE!!!




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.