Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 02.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Млада Актрисанови  
Автор Bив (непознат )
Публикувано14.10.08 09:21



Знам че има много други теми за Актьорското Майсторство в Стара Загора, но те са дълбоко натикани в последния шкаф и дори и да пиша там, никой няма да ми отговори! Затова пиша тук! Минавам по същество... искам да се занимавам с актьорско майсторство с идеята да отида в Холивуд. [доста биха се изсмяли на тази моя мечта, но братовчедка ми е актриса. Снимала се е в доста филми и оф се води Американка. Така че не искам да отида там и да я изложа.] А актьорството ми е страст още от малка! Така че, ако знаете някакви школи по актьорско майсторство и съответните телефони, моля пишете!





Тема Re: Млада Актрисанови [re: Bив]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.10.08 10:20



Че тука ние всички сме актьори, хаха...




Тема Re: че тука сички сме актьоринови [re: Bgpunk]  
Автор Bив (непознат )
Публикувано14.10.08 10:31



хмм...моя грешка! Но все пак си остава въпросът ми! Школи/Курсове по актьорско майсторство в Стара Загора???





Тема Re: че тука сички сме актьоринови [re: Bив]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано14.10.08 11:40



В града има 7 актьорски школи.3 от тях функционират на база франчаизинг и се ръководят от доцент Ива Якимова(бивш заслужил народен артист и известен пантоним.Курсовете се провеждат в читалище "Иван Вазов',мисля,че всеки четвъртък,тъй като доцентката пътъва из окръга и поддържа регионалните си школи в Иваиловград,Узунджово и новоткритият и брант в Малко Търново.Другите три са се отцепели фракций от нейната школа,тъй като Ива като всеки гениален човек е с труден характер(пред нея, Нешка Робева е нещо като Бритни Спиърс или Пепа Секса).Сред нейните учиници се нареждат София Лорен(в дълбоко пазения и старозагорски период),Изабела Роселини(още помня как излизаше разплакана от курсовете(тогава я знаехме просто като Мичето)и повтаряше че макар това да е най-гениалният учител е на косъм да се откаже,заради трудният характер на доцент Якимова),също и Петър Петров(добре познат ни от клипа на блок-бастъра на Ивана-100 патрона ще ти вкарам)...



Тема За Млада Актрисанови [re: Bив]  
Автор 4ekidjiqta (непознат )
Публикувано14.10.08 14:39



Нещата не са променени от времената на "СоциализЪМЪ".

На всички млади сценични изпълнителки - и естрадни и театрални им се даваха напътствия от най-пошъл тип и съдържание: "За да пееш на Орфея - налапай на Вили Казасян \лека му пръст\ ..ея!" ; "За да те види по телевизията обществото - счупи на Хачо Б. леглото!"



Тема Re: че тука сички сме актьоринови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Дидka (ремонтаджийка)
Публикувано14.10.08 17:17



я ми дай определение на франчаЙзинг на български

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Млада Актрисанови [re: Bgpunk]  
Автор Bив (непознат )
Публикувано14.10.08 17:25



4еkijiqta - Доста изкушаващо и лесно решение предлагаш, но ще се въздържа!
Но искам да питам "нито знам, нито мога" дали Ива Якимова ще може да ме подготви за голямата сцена? И в колко часа са там репетициите или каквото е?





Тема Re: че тука сички сме актьоринови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Axueв ()
Публикувано14.10.08 17:33



Грубо,или помогни на детето,ако знаеш нещо.........



Тема Re: Млада Актрисанови [re: Bив]  
Автор ka64eu (непознат )
Публикувано14.10.08 17:40



И таковуту там - адрезъ и тилифонъ нъ читалищиту дъ'н ни зъбрай !!!

Чи и язе шъ земъ дъ съ зъпишъ куту иднуту нищу. Няа сал ти дъ одиш пу светлити дър'ета, я - и ний сни оръ, и ний шъ двадъми ...



Тема Re: Млада Актрисанови [re: ka64eu]  
Автор Axueв ()
Публикувано14.10.08 17:52



Момичето просто е задало въпрос,вярно,била е малко повече откровена и обстоятелствена,нещо характерно за тази крехка възраст.Простимо.
Защо всеки в тази тема се упражнява в оригиналничене?
Ако имате някаква информация,помогнете и,ако не....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.