Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано16.09.08 21:45



Тези старозагорци които си обичат и харесват града могат да гласуват в новата класация на Дарикнюз.бг



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано16.09.08 22:59



Аз пък го мразя!






Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв ()
Публикувано17.09.08 08:34



Че с теб да не живеем в град,жалко подобие на Венеция....тепърва оформят каналите....



Редактирано от Axueв на 17.09.08 08:34.



Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано18.09.08 21:04



Не е задължително да съм пророк за да позная на вас двамата реакцията. Жалко е , че за единият от вас едно от призванията му е да въэлитава чувстро на любов към родният край



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: милaниcт]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано18.09.08 22:19



И между другото,някой маркетолог и гений на рекламата в телевизионната и форма е изтипосал много нелепо видео пано пред общината,което действа като солариум и озонова дупка едновременно.Веднъж вървях от там и нещо взе да ме облъчва(някави гадни реклами за акне май само вървят ).Вече ще взема да си записвам всички дразнещи реклами ,за да знам кво задължително да не купувам никога.т.е квото рекламират-обратното да не се купува.Потребителите сме повече от нахалните рекламаджии.Айде да ги бойкотираме и да не им купуваме напълно ненужните боклуци,които те са решили че би било страхотно да ги консумираме,щото са ги произвели и са решили да ги натрапят на целия свят,...Педераси





Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано19.09.08 00:17



Аз нямам акне



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Дидka (ремонтаджийка)
Публикувано19.09.08 08:20



забелязах, че са пуснали трейлър на Ледена епоха 3

но като цяло аз винаги се стряскам като мина от там.. все си мисля, че някоя кола, камион и т.н. ще мине отгоре ми

First rule:I RULE!!!

Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: Дидka]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.09.08 11:28



Аз по принцип рядко минавам оттам де,ама ако ми се отвори път ритуално ще си забия главата в земята в знак на протест на нахалното узурпиране на сетивата ми с пошла потребителска информация

.
Долу рекламите,Не на манипулацията,,,ПОБЕДА,,ПОБЕДА



Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Дидka (ремонтаджийка)
Публикувано19.09.08 12:55



нИдей така плииийз .. ще вземе да се напука асфалта и ще стане дупка до общината .. ма може и да не се забележи .. то и без тва там само дупки работят ..



First rule:I RULE!!!

Тема Re: НАЙ ДОБРИЯТ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕнови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.09.08 14:54



Според учителите по английски, България се обича най-добре от Англия или САЩ или всяка друга цивилизована държава на поне километър от нашата граница.


Ахиев не вярвам да проповядва и той любов към родния край, въпреки, че често го обикаля...
Оставаш само ти, Миланисте.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.