Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 19.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Кауфланднови  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано14.03.07 23:14



Строителството започва чак през септември и ще завърши средата на 2008 г. Уж много велика фирма,а навсякъде закъснява с изграждането и като се сетя че на търга за терена" Автогара "бяха на трето място....



Тема Re: Кауфланднови [re: милaниcт]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано14.03.07 23:51



За сметка на късното му започване, няма да е типичен хипермаркет, а ще е двуетажен според

.
А по повод, че Кауфланд е "уж много велика фирма", кажи ми друга верига, която само за 1 година е построила в България 10 хипермаркета?



Тема Re: Кауфланднови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано15.03.07 00:06



Много ми е чудно, как по цели вечери не спите, коментирате чужди инвестиции, боравите с милиони /пак чужди/, докъде я докарвате в реалния живот?




Тема Re: Кауфланднови [re: Mитaka®]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано15.03.07 00:09



Митак, много ми е чудно, защо упорито идвате и се джавкате на тема икономика с местните бесни кучета, вие други интереси нямате ли, в някоя извадка на Чембърсз ли живеете вие, уважаеми Митак?




Тема Re: Кауфланднови [re: Bgpunk]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано15.03.07 00:19



Кое е джавкане в момента? Не съм искал да се заяждам, просто споделям прочетеното, а именно че Кауфланд в Стара Загора няма да типов хипермаркет на веригата, а ще е двуетажен, което според мен е нещо добро.



Тема Re: Кауфланднови [re: Mитaka®]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано15.03.07 00:23



Добре, а какво от това?




Тема Re: Кауфланднови [re: Bgpunk]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано15.03.07 00:26



По един или друг начин от това ще спечелят потребителите, т.е. вие.



Тема Re: Кауфланднови [re: Mитaka®]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано15.03.07 00:31



До момента от това губим и двамата - аз не си лягам, за да ти отговарям, ти не си лягаш, за да ми пишеш.
Митак, ти не си ли утре на работа? Аз съм, в 7 започвам.
След това също не знам какво ще спечеля. За всичко си плащам, тоест, ако няма да плащам, супер, ама не за това пише в сайта ти.
Извини ме за киселия прагматизъм.




Тема Re: Кауфланднови [re: Bgpunk]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано15.03.07 00:34



Лека нощ тогава.





Тема Re: Кауфланднови [re: Mитaka®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано17.03.07 17:19



Всичко това беше казано и преди, но откриването закъснява с година?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.