Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 01.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: Kecapя]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано13.07.10 22:00



Уффф,още един "вишист" без начално образование........



Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: Axueв]  
Автор Kecapя (jus privatum)
Публикувано14.07.10 00:39



Ахиев,мисля,че отдавна се разбрахме с теб да си имаме уважението!Подкрепям те по много теми,а ти така просташки с рогата,адмирирам твоите старания на краевед и сполучливите ти фотосесии,няма две мнения имаш талант в фотографията и то значителен!Но така грубо,ми да какво да направя,не ме бива във фотографията,висшист съм и то двоен

,че и докторат.....как не ме е срам да не слушам чалга,нали,да се наливам с бира в Дръмса,не ме е срам,лош висиш лошДа знам кои са в третия свят и кои не са...не ме е срам наистина,че и книги да чета и то дебели..направо безочие..... какво да правя такъв съм си ,кога ми беше време да зубкам аз бях хулиганче и задно с Иванчо дето сега му викат "рапара Устата" натискахме мацките по кенефите в МГ......ама после ми дойде акъла,може от казармата да беше"пречупиха ме" та така......ама пошлото ви словоблудство особено на многознайната г-жа Невероятна много ме дразни.....нали разбираш природния ми интелект някак се бунтува срещу псевдо-полуинтелегентите дето разбират от всичко....като няма какво да ти кажат почват да ти търсят граматически,стилистически и морфологически грешки в текста.....така е като са останали на ниво школско образование,затвърждават един вид и злобеят срещу всеки,който се отличава от тълпата.....И като заключение,бих ти препоръчал съвсем приятелски да не ме предизвикваш на диспути,защото риториката ми е силата,а не искам да те злепоставям пред феновите ти тук,все пак си човек на възраст,неудобно ми е някак нали разбираш.....не си лош човек....

Редактирано от Kecapя на 14.07.10 00:41.



Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: slimarkov]  
Автор spec (старо зайче)
Публикувано14.07.10 09:04



Верно? Вече е 2010? Страхотно...
Това променя основите на икономикато според теб?
Това, че въпросните страни изнасят някои производства, означава ли, че ликвидират своите? Или просто разширяват бизнеса си?
И вече споменатите държави са страни без производство, само с услуги и туризъм?
Мъдро...



Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: spec]  
Автор slimarkov (ВОДА)
Публикувано14.07.10 19:54



Не чети думите ми, както Дяволът Евангелието, т.е. избирателно.

Много бързо се палиш, но това не води до нищо градивно.

Процесът е дълъг и сложен. Не става хоп за 1 ден.

Горепосочените държави изнасят тежката и химическата индустрия в страните от 3-тият свят, но това става постепенно не мигновено. Важна е тенденцията, а тя е тази която споменах - услугите и т.н. в развитите страни, индустрията в слаборазвитите...



Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: Kecapя]  
Автор slimarkov (ВОДА)
Публикувано14.07.10 19:55



Ахиев бих го определил, като много приятен форумец.

За съжаление е много черноглед понякога, чак до субективизъм...

Редактирано от slimarkov на 14.07.10 19:58.



Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: slimarkov]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано14.07.10 21:14



Няма как,житейски горчив опит все пак....



Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: Axueв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано14.07.10 21:45



Ахиев, в грешка си. Пред младото поколение трябва да се демонстрира бликащ като гейзер оптимизъм в светлото бъдеще и очевадното предимства на алъш вериша в МОЛ-овете, сравнен с 1001 стоки от нашата младост. В противен случай губят ценностната си ориентация и стават симпатизанти на някоя националистическа партия.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: Beco_]  
Автор Axueв (Hooloovoo)
Публикувано14.07.10 21:54







Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: Kecapя]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано15.07.10 09:50



Кесарю, колкото и да не ми се иска да го казвам, ахиев за съжаление е прав, на теб ти липсва начално образование и елементарна грамотност, а ти за докторат ни говориш..... Само в последната ти словесна изява има поне 10 груби правописни грешки, за стил и подреденост на мисълта да не говорим...
Както казва едно приятелче - боднала си патката перо в задника и се помислила за лебед, та и твоята така...


Няма абсолютно нищо лошо да пиеш бира в Дръмса, ако случайно не знаеш, там чалга не пускат.

......ама после ми дойде акъла - тц, още не е дошъл, някои работи ако не ти дойдат навреме, не ги чакай, нали знаеш

"рапЪрът Устата" наистина е завършил МГ, това го пише и в интернет, той е '77 набор. Ако си учил заедно с него, трябва да си приблизително на негова възраст, та кога успя и докторат и две висши да завършиш, бе душата?
Ти да не би след 3-ти клас направо тескере за магистратура да си получил?
многознайната г-жа Невероятна много ме дразни..... - прав си, многознайна съм и ще продължавам да те дразня, не можеш да ми казваш какво да говоря и мисля, или още си мислиш, че живеем в комунизма
нали разбираш природния ми интелект някак се бунтува срещу псевдо-полуинтелегентите дето разбират от всичко - за тази работа има антидепресанти и психиатрии
бих ти препоръчал съвсем приятелски да не ме предизвикваш на диспути,защото риториката ми е силата,а не искам да те злепоставям пред феновите ти - това беше свежо начало на деня, сега Ахиев като зло куче ще те заръфа
@ Ахиев, дръжжжж



Тема Re: Мол "Карфур", 4-ти мол в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор Kecapя (jus privatum)
Публикувано15.07.10 13:35



Така,хайде да направим лек разбор на поредното ти словоблудство......вярно е ,че обичам сложните и дълги изричения.....българския език е сложен,но все пак ,както вече ти казах ,като няма какво да каже един ограничен човек се хваща за първото дето му иде на ум!Относно Ванко,аз скъпа съм 74 набор и си бяхме дружки с това лекенце,ако си учила математика бързо ще сметнеш,завърших магистратура по Право 2001г. ,докторската си теза защитих края на 2004 г.,завърших задочно МИО 2009г. магистърска програма в ВТУ.....нещо още неясно....явно с буквите що годе се спавяш,но с цифрите.....

внимавай да не те излъжат някаде с парите ей...Относно комунизма.....ех душко,ми то кога е имало комунизам тук бе ,че и другаде по света..то и социализам нямаше.....диктатурата прирастна или се модифицира,както ти харесва го кажи,в дребнобуржоазна република с преобладаваща държавна собственост.......вземи попрочети не драскай само тук по форомите...що се отнася до уважавания от мен Ахиев,както виждаш той не кряка ,като теб,разбра човека ,че добрия тон е винаги за предпочитане пред безпардоноста,интелегентен и културен човек е за разлика от теб.....А за Дръмса,явно не четеш добре и ти обягват неща,като причино-следствена връзка и логическа нишка на мисълта....дал съм чалгата и Дръмса като две отделни тези и примери,много добре знам ,че Дръмса не е чалготека.....Като ти чета писанията се чудя,ти на колко си години,не ми изглеждат писани от много зрял и що годе образован човек.....ако аз нямам какво да кажа и доводите на другата страна,явно ме оборват или ще си го призная или ще замълча,но ти нее бълваш ли бълваш ненужни слова..не така,кака,не така

Редактирано от Kecapя на 15.07.10 13:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.