Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 18.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Модераторенови  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано17.06.08 20:00



Моля те не ми трий темите , а цензурирай такива като пловдиското дракулче.Ако те мързи или си много зает, кажи го открито за да те разбера



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: Модераторенови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.06.08 20:10



Да си призная, не вярвам, че мога да цензурирам някой, но вярвам, че ако една дискусия излезе от бон тона, тя трябва малко да бъде посръчкана спрямо участниците в нея, за да се подсетят.
Няма на света по-тъпо нещо от това да си мерим...магазините. Не ни ли останаха пишки, Миланисте?


А в Метро няма на промоция.
Обещавам, като има реални новини за този Карфур, веднага ще пишем.
Засега такива няма, време е за строеж, доколкото виждам.




Тема Re: Модераторенови [re: милaниcт]  
Автор Alykard ()
Публикувано17.06.08 20:28



Да бе ,щото заради мен я заключи,просто пускаш еднотипни и рекламни теми,толкова ли не можеш да го осъзнаеш.
пс ника ми не означава никакво дракулче,ама явно за комикси и аниме не си чувал

Редактирано от Alykard на 17.06.08 21:13.



Тема Re: Модераторенови [re: Alykard]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.06.08 21:07



Предлагам и ти малко да влезеш в бон тона на интернет общуването. Ако е възможно.




Тема Re: Модераторенови [re: Bgpunk]  
Автор Alykard ()
Публикувано17.06.08 21:14



извинявам се,но все пак,смятам,че съм прав,поне в часта за рекламите



Тема Re: Модераторенови [re: Alykard]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.06.08 21:29



Нямам идея кой крив и кой прав. Вероятно и ти не си прав, детинско е да се заяждате по форумите. Особено с миланиста, който изглежда очарователно млад по дух, но по ЕГН е сигурно наравно с баща ти. Така че, уважавай възрастните и си гледай живота, ти няма да ги промениш. Още по-малко с дребни заяждания.
И Миланисте, ти може да си по-старичък, помниш още когато ГУМ-а беше мол, но само млади каки бройкаш.






Тема Re: Модераторенови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано17.06.08 21:43



Доколкото помна ГУМ-а никога не е бил МОЛ , а с теб едни и същи каки ни свързват

За разлика от теб , край мен не щъкат ученички затова съветът ми е ти да си по внимателен , защото тази кака до теб има големи шамари

IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: Модераторенови [re: Bgpunk]  
Автор Alykard ()
Публикувано17.06.08 21:51



Ако е набор на баща ми,това въобще не говори добре за него,50 годишен човек да се занимава с броене на хипермаркети и да извършва проучвания ,къде,кой ,кога ще бъде построен,съжелявам да го кажа,но смешна история



Тема Re: Модераторенови [re: Alykard]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.06.08 21:54



Остави ни и нас тийновете по душа да имаме нашите луди периоди.
И ние имаме нужда от това.




Тема Re: Модераторенови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.06.08 21:55



Кака Ваня няма прошка за издънките ми, някой ден ако ме изгони, ще дойда във втория ти апартамент в Стара Загора да живея там, пускаш ли ме?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.