Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 20.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Измамничка броди из Стара Загоранови  
Автор deoneo (непознат )
Публикувано05.05.08 18:57



Измамничка броди из магазините и заведенията на Стара Загора представяйки се за проверяваща от ХЕИ или ДВСК.Затваря магазините за по - основна проверка и при първа възможност опразва касата или краде от личните пари на персонала под предлог ,че ще ползва тоалетната.Държи се много естествено и трудно може да се усъмните в нея.Очаква се утре да бъде много активна.Щебъда много благодарна ако някой може да ми помогне с подобряване на качеството на снимката и.


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от deoneo на 05.05.08 18:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от Bgpunk на 12.05.08 18:20.



Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: deoneo]  
Автор Axueв ()
Публикувано05.05.08 23:15



Не мислиш ли ,че това е работа на едни други органи,различни от клуб Стара Загора в dir.bg?

Най-малкото,че на тях им плащат за това и не на последно място защо трябва да приемаме думите ти за чиста монета?

Въпроси,въпроси......иначе не е проблем снимката да стане и за билборд пред БКП-то...примерно.



Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: deoneo]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано06.05.08 13:53



Най-странното е, че тази жена я познавам от някъде. Имаш ли малко повече информация?




Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: deoneo]  
Автор deoneo (непознат )
Публикувано06.05.08 19:47



Тези "други органи" Ахиев са информирани ,но много се съмнявам да има резултат от това.Жената е на видима възраст 40-45 г. според противоречиви сведения е работила в хранителен магазин.Щебъда благодарна ако някой може да даде информация за нея.



Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: deoneo]  
Автор Axueв ()
Публикувано06.05.08 20:07



Тази жена е на видима възраст повече от 45 години,вярвай ми.Може би между 48 - 55.
Въпреки първоначалния си порив да помогна или най-малко да се направя на интересен, се въздържам.
Не те познавам,не споделяш по никакъв начин какво евентуално се е случило,с една дума - почти никаква достоверна информация и насреща молба за помощ........а ако вместо да изпишем вежди извадим очи?

Както каза и Пънка,тази жена ми е странно позната,но не се сещам откъде.
Съжалявам.



Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: deoneo]  
Автор deoneo (непознат )
Публикувано06.05.08 20:23



Колежката ми не може да се съвземе вече трети ден защото и открадна приготвената вноска за кредита в трицифрен размер. Ако имах възможност бих ти пуснала и записите от камерите при които се вижда това а също и опита и да обере касата.Грозна гледка е повярвай.



Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано06.05.08 21:21



Явно си увеличавал снимката , защото на мен не ми изглежда на повече от 40





Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано06.05.08 22:45



Ти май с други очила гледаш противоположния пол, с други очила гледаш, Миланисте.






Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: deoneo]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано06.05.08 22:47



За кой обект става въпрос? Мога ли да помогна с нещо, тази жена ужасно ми прилича на някой, когото....не знам, Ахиев има същото усещане...




Тема Re: Измамничка броди из Стара Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано06.05.08 22:49



Този атрибут не го използвам

Дори слънчеви не слагам , за да не ми се виждат прекалено хубави дамите




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.