Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 28.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Присъединете се!  
Автор skyscrapercity (непознат )
Публикувано28.04.08 09:26



Скъпи приятели в интернет пространството се намира форумът www.skyscrapercity.com В този форум от вчера България има свой собствен под-форум, където може да се обсъжда всичко, което пожелаете.

Ако знаете английски, ако се интересувате от икономика, строителство, развитие, музика, спорт, култура и тн. присъединете се към българската общност там. http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=1295

Нека запознаем хилядите чужденци с начинът, по който се развива България и Стара Загора.



Тема Re: Присъединете се!нови [re: skyscrapercity]  
Автор Axueв ()
Публикувано28.04.08 11:14



Скъпи приятели,там ще видите вече и всички наши снимки,мои,на старозагореца,на кой ли още не,направил си труда да постне снимка тук.

Естествено,без да подозираме нищо.....

Ако ви се занимава с всякакъв вид "Мечове на еди какво си" в нови дрешки и на калпав английски - заповядайте!

Естествено,това си е лично мое мнение...



Тема Re: Присъединете се!нови [re: Axueв]  
Автор skyscrapercity (непознат )
Публикувано28.04.08 12:31



Ahiev, знам че орева орталъка за твоите снимки, но ако толкова ти беше кофти, че могат да се използват от някого-да си беше използвал функцията copyright. Ako не си запознат-всичко, което не е копирайт в нета е абсолютно достъпно за всеки да бъде използвано и като информация, и като снимки. Да кажеш, освен това че снимките ти са особено качествени...
Дребнавостта на някои хора нямат граници, а твоето поведение е на лигльо. Срам за Стара Загора, иначе мой любим град.



Тема Re: Присъединете се!нови [re: skyscrapercity]  
Автор Axueв ()
Публикувано28.04.08 12:49



Има думи като "принципи" и "морал",дори и в нета,младеж!

Не може да ползваш труда (колкото и силно казано да звучи) на някого без негово знание и да твърдиш пред аудиторията,че това е станало с "любезното" му съдействие.

Или те е яд на мен за негативната реакция на всички в посочения форум след моя пост?
И че оттогава там почти никой не влиза?
Че казаха,че постъпката ти е низка,вярно ,с малко по-други думи които няма да цитирам
по понятни причини...
Снимките са ми любителски и в голямата си част с ниско качество,имам достатъчно трезва преценка за възможностите си,както лични,така и като техника.Те не са предназначени за лъскави форуми,а за хората тук.

И накрая,"срам" е дума,чийто смисъл не познаваш...толкова познаваш и Стара Загора.



Тема Re: Присъединете се!нови [re: Axueв]  
Автор skyscrapercity (непознат )
Публикувано28.04.08 13:03



За твое сведение не съм аз този, който пускаше снимките ти в онзи форум. Лично аз винаги, когато съм пускал чужди снимки съм посочвал източника си, именно защото имам морал. Не го знам онзи(демек потребителят дето пускаше снимки) какъв е, кой е и какви идеи има, но е факт че твоята реакция беше детинска. Ако онзи потребител има вина, то това е написаното, че е с твое позволение, но дори и да ти нямаше позволението, щом си си пуснал снимките в нета свободно, значи всеки може да ги пуска където и когато си пожелае. Представи си, че бях намерил твоите снимки в някакъв сайт, без да е посочено твоето име и ги постна в международния форум- тогава пак ли аз нямаше да имам морал?!

ПП: И не си мисли,че си толкова важен, че след твоето мнение никой да не е искал да влиза в онзи форум-дори напротив, българската общност там се увеличава непрекъснато. Друг е въпросът, че може да бъде и още. Колкото до Стара Загора..дори няма да коментирам.



Тема Re: Присъединете се!нови [re: skyscrapercity]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано28.04.08 13:08



Аз живо се интересувам от тези приоритети, ама трудно ми е да ги обсъждам.
икономика
Имаме ли нещо, с което да се похвалим? Произвеждаме ли нещо или само си играем на купи и продай с надценка?
строителство
Какво да кажем, че има хубаво ново строителство, ама ни трябва заем само и около 300 години, за да го покрием...
развитие
Това обратното ли е на упадък?
музика
Коя последно си сложи цици? Кой кого чука в поп музиката?Прати ли смс за иван айдъла?
спорт
Няма пари, няма и спорт.
култура
Чу ли, че откриват нов клуб Планета?
и тн.
виж, с последното съм съгласен, че е най-интересно за чужденчетата.
Ще пиша, та искри ще хвърчат.






Тема Re: Присъединете се!нови [re: skyscrapercity]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано28.04.08 13:18



Ako не си запознат-всичко, което не е копирайт в нета е абсолютно достъпно за всеки да бъде използвано и като информация, и като снимки.
Снимките са си снимки, това, че Ахиев ги пуска тук, не значи, че е съгласен някой да му ги присвоява и да ги пуска като свои.
И какво,да сложим по един воден знак на всяка, за да си личи, че е наша ли? Или поне оня някой да бе писал една бележка, едно извинение ли, какво...
Честно казано, иде ми да напусна държавата от хората наоколо. И затова не искам и да спомена в небостъргаческия ви форум. Сигурно няма да ме разберете.
Дали тук има 10 или 20 супермаркета, държавата ни остава куха и ако не кънти на кухо, вътре под коричката има просто само гной останал. Нищо друго.




Тема Re: Присъединете се!нови [re: Bgpunk]  
Автор skyscrapercity (непознат )
Публикувано28.04.08 13:37



Че живеем в мизерия-живеем, че ценностите в нашето общество хич ги няма, вярно е, но...Така или иначе България е една много красива страна, а от нас зависи тя да стане и нормална страна. И не говори, че всичко е загубено, защото е факт, че разхождайки се из Стара Загора все едно си в Западна Европа, факт е, че се строи много, че има хора на който им пука. И докато това е така, защо да не си го покзваме пред света. България има какво да покаже.



Тема Re: Присъединете се!нови [re: skyscrapercity]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано28.04.08 13:49



Разхождайки се между гъбата и профсъюзите, да, в Европа сме.
Ама слезем ли под Гурко или пък около станционната, а какво ще кажеш и за кварталите, все едно сме в Индия.
Това да строиш много не значи, че ти пука. Нищо не значи,в много от случаите.
Със здраве.




Тема Re: Присъединете се!нови [re: Bgpunk]  
Автор skyscrapercity (непознат )
Публикувано28.04.08 13:52



Поне някъде изглежжда като в Европа, а не е селяния пълна както е в София. Личното ми мнение е, че Стара Загора е най-европейския град в България и смятам, че трябва да бъде показван.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.