Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 25.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бюро по труданови  
Автор Mинka (непознат )
Публикувано07.01.08 09:19



Искам да ви споделя как бях "обслужена" в бюрото по труда малко преди нова година. Влезнах във стая 2 където става регистрацията и дават информация. Имаше 3 служителки и една ромка (по-черна от нощта) Едната от служителките говореше по телефона в захлас и обясняваше с кръстосани крака какво яли и пили на бъдни вечер и коледа. Втората се разправяше с ромката и се въртеше като муха без глава, ставаше, сядаше, обикаляше напред-назад ровейки се в някакви папки. Третата току да ме обслужи, когато в стаята влезе друга перхидролена колежка и започнаха да си говорят за свекърви, сватанаци и т.н. . Естествено бях помолена да "изчакам за секунда" В продължение на 15 минути безуспешно чакане последните две да си разрешат семейните проблеми, на първата дето говореше по телефона и спря монитора и се появи screen saver-а. Рекох си "оле-боже" и с наведена глава и отчаяна от живота излезнах от тази прокълната трудова борса.

Редактирано от Mинka на 07.01.08 09:21.



Тема Re: Бюро по труда [re: Mинka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано07.01.08 21:37



Мда. И защо не направи оплакване там, на техния началник?
Много сте ми интересни вие. Нещо ви дразни. Мълчите си. А после от анонимността на интернет си плюете разочарованията и отровите.




Тема Re: Бюро по труданови [re: Bgpunk]  
Автор Mинka (непознат )
Публикувано08.01.08 08:31



Този филм с оплакване до началника сме го гледали много пъти вече. Много добре си знае стоката и той. Един мишок дето бръмчи с евтин костюм и шлифер. То се е видяло че точно държавната трудова борса работа няма да ти намерят, ами поне да дам гласност на нашите съграждани да имат представа за какво става въпрос. И това не е отрова, това е самата истина !!! Наистина неприятно, но факт



Тема Re: Бюро по труданови [re: Mинka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано08.01.08 08:45



Съграждани?
Пишеш със сливенско IP.
За тези неща си има ред, ако имаш проблем, просто има и законов ред, в който можеш да изложиш оплакванията си.
Тук те са просто безпредметни, защото и да ти окажем съчувствие, вероятно нищо няма да променим.




Тема Re: Бюро по труданови [re: Bgpunk]  
Автор Mинka (непознат )
Публикувано09.01.08 08:41



Сливенско IP ? Момче, намаляй алкохола! Живея си в Стара Загора и последно минах през Сливен лятото като се връщах от морето



Тема Re: Бюро по труданови [re: Mинka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано10.01.08 19:46



Онзи ден минавайки край бюрото видях да влиза едно маце с толкова къса поличка ,колкото на мен ми е дълга оная работа

Не вярвам да беше безработна



Тема Re: Бюро по труданови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.01.08 23:33



еееейййццц минутка за реклама ся



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Бюро по труданови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано13.01.08 16:01



Така ми се видя





Тема Re: Бюро по труданови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано13.01.08 23:23



ни сЪ иэчервявай, ни сЪ иэчервявай



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Бюро по труданови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано14.01.08 19:12



Как не ,все едно че ме изненада в банята втренчена






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.