Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 30.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стара Загора - фаворитът на България  
Автор droпix® ()
Публикувано13.12.07 19:23



Стара Загора получи безпрецедентна подкрепа и спечели най-много гласове в непредставителното проучване на в-к 24 часа и радио Дарик за определяне на най-добрия град за живеене в България.
Първото място на Стара Загора е напълно закономерно, защото това е най-зеленият, най-чистият и най-красивият град в България.
Като бонус, разбира се, е и бурното му икономически развитие и 2-рото място по средни заплати в страната.
Освен да радва окото, градът трябва да предлага и висок стандарт.
Честито на старозагорци и разбира се на досегашната общинска администрация, която има основен принос за чудесната визия и категоричната победа на Стара Загора.



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: droпix®]  
Автор droпix® ()
Публикувано13.12.07 19:23



Ето и новият кмет какво казва по въпроса:

Силни бяха думите, които казахте (д-р Желев), но те са изпълнени с онази обич, която е характерна за всеки един старозагорец. За всеки един, който е прибавил тухла към градежа на нашия любим град, аз бих искал да кажа, че ще направя всичко възможно град Стара Загора да се развива и сега можем да кажем, че, с пристрастие разбира се, че Стара Загора е най-добрият, най-хубавият, най-обичният град, защото ние всички безкрайно много го обичаме.
Но можем да кажем, че всички заедно бихме могли да направим още нещо за него, той заслужава, условията са много динамични, бързо променящи се, възникват нови възможности.
И аз искам да Ви уверя, д-р Желев, че всичко, каквото и което е възможно да бъде направено за доброто на нашия град, ще бъде направено, както от мен, така и от общинска администрация, която имам честта оттук нататък да ръководя. Онова, което, Вие, като градононачалник направихте, всичко заедно ще се опитаме да го надградим.




Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: droпix®]  
Автор Kpиcтиaнceн ™ (пристрастен)
Публикувано13.12.07 19:43



Батка,ти да не дежуриш денонощно на компа ва



Редактирано от Kpиcтиaнceн ™ на 13.12.07 19:44.



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: Kpиcтиaнceн ™]  
Автор droпix® ()
Публикувано13.12.07 20:05



За известно време се наложи да надзиравам по-усърдно клуб Стара Загора.
Въпрос на принцип да се запази свободата на словото.
Подробности по казуса виж

.
Линчо се ангажирах да не се допусне поредното дерибейство на Тончев.

А аз изпълнявам обещанията си.

Иначе аз съм в интернет достатъчно дълго време, пък в клубчето не пиша особено често, атмосферата някак си не става.



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: droпix®]  
Автор Axueв ()
Публикувано13.12.07 20:10



Като някак си не става....що дириш тук бе,момче?
Надзиравал клуба,ти да не си надзирател?Свободата на словото....БАУУУ



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано13.12.07 20:16



Някак си не става, заради такива чешити, като теб.



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: droпix®]  
Автор Axueв ()
Публикувано13.12.07 21:41



E,няма начин,пиша тук от доста време,харесва ми,харесват ми хората с които контактувам,уважавам ги,надявам се и те мен......и ми е приятно,при теб го няма нито един елемемент....тогава защо?
Заради егото?
Заслужава ли си?



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано13.12.07 21:48



Конкретизирай си мисълта, губи ти се причинно-следствената връзка.
Тук има хора, които са приятни и на мен. С тях си контактувам много добре.
Виж, с черните овци/гарги/врани и люде, на които светът им е крив, нямам такива взаимоотношения.

Впрочем това няма нищо общо с темата. Има достатъчно други теми, обърнати на чат, където можеш да си кажеш това, което те мъчи.
Има си и лични бележки.



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: droпix®]  
Автор Axueв ()
Публикувано13.12.07 22:00



черните овци/гарги/врани и люде, на които светът им е крив си е чисто твоея субективна оценка,другите може да имат свое мнение,не им го обсебвай....
Колкото до личните бележки - темата "Тончев почини си"......не мислиш л.че попада точно в тази категория?

За причинно - следствената връзка,да се допитам ли пак до Ебинг....или не е от вашия факултет?

Хората в Прованса не пасат,момче....



Тема Re: Стара Загора - фаворитът на Българиянови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано13.12.07 22:04



"Хората в Прованса не пасат"
Бе не се знае:)
И пак не се отказваш от нравоучителния си стил. Ахиев сбъркал си времето, може би през социализма щеше да е актуален този начин на говорене.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.