Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 22.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Блогът на д-р Евгений Желевнови  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано20.09.07 11:46



http://www.zhelev.eu/

Кажете си мнението



Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: jogo sun]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано20.09.07 11:58



Какво точно те интересува? Сайтът е направен добре, общо взето грамотно е написан за разлика от много други - за това браво на компютърджиите.
Като цяло Евгений Желев не ми е симпатичен и няма да гласувам за него. Все си мисля, че не му е работа да се занимава с политика - нека да си гледа докторлъка, там ще е по-полезен. Но пък свежарският зелен фон е добър.



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: neverojatna]  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано20.09.07 12:08



Благодаря за градивното мнение.
Дори съм приятно изненадан,очаквах някой да залае.
Вместо това твоето възпитано мнение.



Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: jogo sun]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано20.09.07 12:33



Моля.


Не е нужно да се оплюва всичко ново, добра идея е кметът (независимо кой е той) да има директна връзка с хората, които са го избрали. Друг е въпросът дали той ще чете мненията или негови сътрудници...

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: jogo sun]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано20.09.07 13:23



Ей това му е лошото на възпитанието и манталитета на българина, че се изненадва от подобно коректно и възпитано поведение. Тъжно е, когато се приема за норма обругаването и оплюването.
Иначе и на мен личното ми мнение за Желев не е добро, което не означава, че трябва да оплювам всичко, свързано с него.
Да, поздравления за сайта - не е лош :-) Дано, както казва "невероятна", някой се вслуша в мненията в него не само до изборите...




Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: seymour_stz]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано20.09.07 18:01



въпреки че повечето хора имат не особено добро мнение за настоящият кмет Желев, интересно как той има 51% подкрепа според проучванията на общественото мнение в Ст. Загора? иначе страничката добре са я врътнали

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: jogo sun]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано25.09.07 21:35



Казах си мнението...по-скоро зададох въпрос и останах приятно изненадан,че получих и отговор.
От самия факт,не от отговора...той си беше шлифован и хлъзгав като от политик,разбира се....



Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано26.09.07 13:14



значи няма смисъл да го питам кога ще оправи паркинга пред нас, щото вече знам отговора



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: Дидka]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано26.09.07 14:14



Сигурно ще го оправят, като оправят и нашата улица

За следващите избори




Тема Re: Блогът на д-р Евгений Желевнови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано26.09.07 14:20



Хубав ти е въпросът, Ахиев. Четох въпросите и отговорите, но защо ли все още ми се струва, че отговорите идват от някой P.R., обучен да дава шлифовани и хлъзгави отговори....

съвестта е като женската девственост - пречи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.