Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 02.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Къде паркирате?нови  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.09.07 20:00



Абе, да се похваля, вече карам кола. Но много ме дразнят паркиралите автомобили по улиците на града. Осъзнавам, че в центъра няма място, но защо централната улица от пиацата на такситата до 5 Основно е като паркингова зона, което пречи МНОГО на движението.
А вие, къде паркирате?
Сериозно се замислям, че никога не бих влязъл в уличката на ресторант Дъга, където е официалния паркинг, който е без пари...
Толкова тясна и неудобна.
Къде може да паркира човек, без да дава пари в центъра? И без да правя проблем за движението?
Чували ли сте за удобното паркингче вътре в библиотека Родина?
Тясно е, но е много удобно и може да се ползва, ако си по-ловък в кормилото...
Вярно, че е само за "живеещи в кооперацията", ама...


Редактирано от Bgpunk на 17.09.07 20:03.



Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Bgpunk]  
Автор Beco__ (Boogie chillun)
Публикувано17.09.07 20:44



Юда! Що предаде велосипедистите ве?!?





Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано17.09.07 20:51



Това,което ще напиша няма да се понрави на повечето предполагам....
в един град,в който всяко семейство има най-малко една ,а в други две,три и повече коли,а самият той се прекосява пешком за по-малко от два часа по най -дългата си дестинация...паркирането винаги ще е проблем!

Живеем на една,пет,десет минути от мястото,където работим,а клетва от рода на - Да ходиш пеш дано!.....?!?,да,чувал съм го,наистина...



Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Beco__]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.09.07 21:08



Ааааааааааааааа, не съм ги предал. Но така се случи...






Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.09.07 21:22



Аз си купих колата защото живея в последния блок на малкия Железник, а работя до ДЗУ.
Чисто технически ми излиза еднакви пари с автобусните билети/почти/, а сутрин автобусите са претъпкани. Естествено, нямам намерение да я ползвам при всяко кихане за 100 метра, както са свикнали много хора.
И вече не става с колелото.






Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Bgpunk]  
Автор Beco__ (Boogie chillun)
Публикувано17.09.07 21:30



Всички така казват. А ти знаеш ли колко години отбивам семейните удари за кола?!? Бъди мъж, бъди велосипедист! Това звучи гордо!





Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Beco__]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.09.07 22:02



Ужас, дано жена ти не чете форума, че май бяхме останали последните двама в СЗ без кола. Ахиев не го броя, той не слиза от колата.






Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано17.09.07 22:13



за жалост не мога да споделя проблема ти с паркирането на тая отсечка, понеже за щастие

живея на изключителните от 3 до 5 мин. ходене пеш (в зависимост от скоростта) от там. но проблемът с претъпкването на града с автомобили, е реален. положението е по-гадно и от това в София, или дори и да не е, е по-очебиен. но решение за него едва ли има

First rule:I RULE!!!

Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Дидka]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано18.09.07 09:46



Решението е в телепортът, който вече се разработва от злите учени на Тракийския Университет.








Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Bgpunk]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано18.09.07 13:32



Това с проблема за паркирането всеки от нас си го е изпитал на собствен гръб. Наистина за град като Стара Загора колите са твърде много, съотнесени към свободното пространство в центъра. Аз там сравнително рядко паркирам, освен ако отивам до съда по работа (но там вече стана платен и пооредяха колите), затова пък често ми се налага да паркирам около Търговската гимназия. Там, поне за мен, направиха една велика глупост, забранявайки паркирането на булевард "Патриарх Евтимий", и пускайки "паяците" да шетат. По мое мнение, паркирането там в един ред успоредно на тротоара НЕ пречи на движението по широкия булевард, затова пък като се махнаха от там колите, почнаха да паркират в тясната уличка над гимназията, и там сега е ад. Почти мисия невъзможна е да преминеш оттам, ако идва насреща кола, а за паркиране остава широкия двор на блока югоизточно от Търговската гимназия, където наистина се намира място. Никой обаче не ходи дотам, а все на тясната уличка. И познайте дали там минава "паяк", където наистина спрелите автомобили представляват пречка за движението - ами не, нали му е по-лесно просто да забърше някоя кола от булеварда.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.