Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 02.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стачка!нови [re: Beco__]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.09.07 19:54



Уви, знаеш ли колко не сме сами?
Не сме сами до първите проблеми, след това ставаме ужасно сами.
А Янка Такева и министъра са просто две лица на една система, в която дума нямат учителите, за съжаление.
Сякаш на предните и на по-предните стачки тя не си извъртя мнението и просто предаде учителите?
Наистина не знам какво ще стане...Дано да е каквото трябва, не каквото очаквам.




Тема Re: Стачка!нови [re: Дидka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.09.07 19:58



И аз давам частни уроци, ако не давам, никак не се виждам да избутам с парите за месеца.
Уви, знаеш ли колко малко хора напоследък искат уроци или как трудно е да уговориш някого да се запише на курс. Само който има зор, той...
За университетите...друга работа. Там хората са по желание, не защото мама и тате ги насилват да учат. Там и частните уроци са с други пари и с други заплати са преподавателите. Но така се случва понякога.




Тема Re: Стачка!нови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано19.09.07 20:01



не упреквам никого, ясна ми е картинката в училище- защо трябват уроци и т.н.
пък университетът е такава пародия на моменти, че ме хваща яд за всичките им претенции, които вече са без всякакво покритие

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Стачка!нови [re: Дидka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.09.07 20:27



Всичко е пародия, уви.




Тема Re: Стачка!нови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано19.09.07 21:37



Жалкото е,че в цялата тази каша качеството на образованието падна трагично......и вината за това пада върху преподавателите,незаслужено.....поне не изцяло е тяхна.

Не искам,а и няма да се справя с анализ на причините за това положение,както казва шаблонът - те са комплексни

.

Днес случайно попаднах на страницата на едно старозагорско училище...нямаше нито едно мнение на кирилица,нито едно!
Не говоря за граматика изобщо......

Може би на някой ще му направи впечатление,че по-горе съм споменал "преподаватели" вместо "учители"...така е - учители вече няма!
Системата ги погуби......просто не ги понася!



Тема Re: Стачка!нови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.09.07 21:55



А сега даваха Майстора и Маргарита по първа програма.
Чак се стреснах, че като казах на няколко човека да гледат, всеки ме пита какво е това...
Тъпо, а...




Тема Re: Стачка!нови [re: Bgpunk]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано20.09.07 00:08



Тъжно е...




Тема Re: Стачка!нови [re: Bgpunk]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано20.09.07 10:06



Наистина е позорно учителите да са с такива мизерни заплати, знам, че е гадно, но ще ти го кажа - при нас чистачката взема колкото вас... А не би трябвало да е така.


Мой приятел в Австрия ми е казвал, че баща му е бил учител, две деца са и не се е налагало майка му да работи - нормално се е издържало семейството и всяка година са ходили на почивка, и доста неща са си позволявали... Тук за съжаление можем все още само да мечтаем за такова нещо...
А кака Янка е такава грешка на природата, че просто нямам думи, не знам дали има механизъм, по който някой да принуди тая женица да подаде оставка.

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Стачка!нови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано20.09.07 11:13



е тогава когато ние нямаме възможността да учим, не искам да си представям тези, които идват след нас и трябва ние да ги учим, какво ще научат и какво ще представляват

. да сте живи и здрави вие и да ви има още много години!!!

First rule:I RULE!!!

Тема Re: Стачка!нови [re: neverojatna]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано20.09.07 11:16



това за нас още дълги години ще звучи само като научна фантастика



First rule:I RULE!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.