Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Купувам апартаментнови  
Автор PePe (майстор)
Публикувано17.09.07 15:53



Вече няколко месеца не мога да си намеря апартамент в нашия любим град.

Търся 3+к или 3+б - 70-80 кв.м в централния район от БКП до магазин Боруй и от ул. Хр. Ботев до Аязмото.

Искам да не е на последен и първи етаж, да е тухлен, да е в запазен блок или ново строителство, да няма преходни стаи и да има юг. За предпочитане е да не е външен. Предпочитам да купя апартамент от частно лице.

е-маил: pnpenev[at]gmail.com


Редактирано от PePe на 17.09.07 15:57.



Тема Re: Купувам апартаментнови [re: PePe]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано17.09.07 16:39



Да виждаш някъде да пише Агенция за недвижими имоти?



Тема Re: Купувам апартаментнови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано17.09.07 22:01



не пише, ама такъв апартамент е много трудно да се намери в града точно в момента

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Купувам апартаментнови [re: PePe]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано18.09.07 13:23



Вероятно го търсиш да е за без пари, затова не го намираш. А и с ограничението "само от частни лица" (което предполага изключване помощта на агенции) си е чиста проба луд късмет да го намериш. Ако успееш, пускай тото немедленно.
Айде, няма да давам повече акъл, щото донякъде съм от бранша






Тема Re: Купувам апартаментнови [re: PePe]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано18.09.07 13:28



Давай 100 000 евро и си уреден





Тема Re: Купувам апартамент [re: seymour_stz]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.09.07 13:32



На никой ли не му прави впечатление тази подробност от поста на господина:

bgimoti.info - Портал за български недвижими имоти


?!?!Реклама,антиреклама......каквото и да е,май мястото му не е тук.



Тема Re: Купувам апартаментнови [re: Axueв]  
Автор PePe (майстор)
Публикувано18.09.07 14:24



Съжалявам ако съм нарушил някое правило на този форум, но потърсих и не намирам някъде да е забранено публикуване на линк в подписа. Ако наистина Ви пречи ще го махна.

По въпроса за цената - въобще не мисля, че давам малко пари. Ако апартамента си струва бих дал 50 000.

Предпочитам от частно лице, за да не плащам безумната комисионна от 2% на повечето агенции. А и повечето от агенциите, които съм ползвал до сега винаги са ми предлагали не това което търся и в общи линии само ме разкарват по всякакви мизерни дупки, като по този начин губят и моето време и собственото си.

Никъде не съм слагал ограничението, че ще купя апартамент само от частно лице. Просто го предпочитам. Seymour_stz ако сте предтставител на агенция Престиж и бихте могли да ми предложите апартамент който да отговаря на моите изисквания ще се радвам да го видя.




Тема Re: Купувам апартаментнови [re: PePe]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано18.09.07 14:35



Ако купуваш директно от частно лице рискуваш да станеш жертва на измама - един и същи апартамент се продава на няколко човека и всички имат нотариални актове за него - минава доста време, докато информацията се нанесе в кадастъра и всичките му там бумаги. А нотариуса го интересува да си получи и той процента и едва ли прави чак толкова задълбочени проверки.

съвестта е като женската девственост - пречи



Тема Re: Купувам апартаментнови [re: PePe]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано18.09.07 14:39



Ами не, не съм техен представител в точния смисъл на думата, обслужвам ги като специалист. И не искам да правя тук реклама на дейността им, защото не е това мястото за реклами. Ако желаете, можете да се обърнете към всяка агенция, въпреки че по мое мнение в Стара Загора не са повече от 5-6 наистина добрите, на които можете да разчитате, че ще са с вас до финализиране на сделката и ще си заслужят парите.
А ограничението сте си го писали - "предпочитам от частно лице", аз в тази връзка направих коментара...


Колкото до "моргите", които са ви предлагали, за съжаление това е факт. Доколкото съм запознат с пазара, в момента се предлага изключително ниско качество на изключително висока цена. За това вина нямат агенциите...




Тема Re: Купувам апартаментнови [re: PePe]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.09.07 14:48



Предпочитам от частно лице, за да не плащам безумната комисионна от 2% на повечето агенции. А и повечето от агенциите, които съм ползвал до сега винаги са ми предлагали не това което търся и в общи линии само ме разкарват по всякакви мизерни дупки, като по този начин губят и моето време и собственото си.


В такъв случай линкът под целия ти пост стои доста не на място,не мислиш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.