Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 04.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Дидka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано24.09.07 10:19



Крайно неприятен, но показателен случай за поведението на хората на пътя...




Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано24.09.07 10:55



Честно казано ако реша да си купувам кола и аз бих си взела Опел Корса или нещо подобно. За градско е идеална - маневрена и лесна за паркиране.
Между другото на много хора съм го казвала, ще го кажа и тук относно Европата. През май т.г. бях за няколко дни във Виена, за 4 дни видях в града само 2-3 джипа, съвсем не луксозни и само един от тях беше с виенска регистрация. А тук в града май са повече от Опел Корсите. Най-вероятно ние сме по-богати от австрийците и можем да си позволим да караме безбожно скъпи коли. Когато излезе Порше Кайен в София за половин час видях 10 коли, черни и чисто новички....



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Къде паркирате?нови [re: neverojatna]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано24.09.07 11:02



Нищо против Корсата,икономичен и маневрен автомобил,аз просто намекнах,че стана мода такъв автомобил да се взема на съпругата,приятелката за да не ходи пеш .....може би е подходящо за Лондон,дори и София но за град с мащабите на Стара Загора?



Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано24.09.07 11:11



Честно казано не следя модите в колите, докато работех в града ходех пеша, доставя ми удоволствие, сега вече е невъзможно и се налага да се придвижвам с автомобил. Може би е някаква глупава демонстрация на благосъстояние, която лично аз не разбирам...

съвестта е като женската девственост - пречи



Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Bgpunk]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано24.09.07 12:42



За какво ти е редовно да паркираш в центъра на СЗ?
Аз там като идвам си оставям колата и се сещам за нея като трябва да си тръгна обратно за София.



Тема Re: Къде паркирате?нови [re: seymour_stz]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано24.09.07 13:35



знам кидей Иван Асен II, исках да изясня точното местоположение на паркинга пред моя блок...макар че казах само над телевизионния пък то има още 3-4 паркинга освен този



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Oпиyм]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано24.09.07 13:38



По една много прозаична причина, че от другата седмица ще ми се налага да ходя 3 пъти седмично в центъра и да имам уроци от 07.00 до 09.00 сутринта и после да бързам да ходя на работа в 9.25, като нямам право на закъснение.
С рейс не става, с такси скъпо иде..




Тема Re: Къде паркирате?нови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано24.09.07 13:40



не мога точно да определя какво значи студено според теб, ама има случаи, в които съм ги крусала, ако прекалят с глупостите. не мога да си изкривя душата, че всичко ми харесва и всичко приемам. що питаш?

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Къде паркирате?нови [re: neverojatna]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано24.09.07 13:50



допреди година две това въобще не ми правеше впечатление и дори се ядосвах на баща ми като критикува всяка проява на младото общество - музика, дрехи, обувки, как си седят по градинките и се целуват...но напоследък забелязвам колко много ме дразнят някои прояви на тяхната натура. дори и да ме помислите за ревнива смятам да ви споделя, че един ден бях изключително неприятно изненадана, когато видях едно момиченце на видима възраст от 13-14 години, което се дотътри при нас(седяхме на пейката пред блока) и невъзмутимо започна да го сваля пред мен. не я смятам за конкуренция обаче представете си картинката - момиче 6-7 клас да кокетира пред мъж на 22, с явна цел той да стане нейно гадже, а и потенциално нейн любовник. не, че съм кой знае колко стара, ама аз на тая възраст още ми харесваше да играя с кукли от време на време



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Къде паркирате?нови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано24.09.07 13:52



това последното се отнася за Гърция. в Германия все още нямат подобен критерий за движение по магистралите

First rule:I RULE!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.