Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 18.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Велосипеди по главнатанови  
Автор Gestalt (непознат )
Публикувано15.09.07 03:37



Искам да попитам за децата( и не само),които карат бясно велосипеди по главната,която ако не ме лъже паметта е пешеходна зона и затова няма ли начин да бъдат озаптени?Писна ми от скейтърчета и велосипедистчета,които застрашават здравето и спокойствието на околните хора!повода е,че днес за пореден път видях как някакво хлапе се блъсна в човек и...нищо!?не може ли да се вземат някакви мерки(е,не искам да бъдат "прогонени и пребити до смърт" като МИНКА),защото имам чувството,че им се разминава само защото са хлапета.Ако отговора е "ами имат си родители,те да му мислят", ще ви кажа :ако в мен се блъсне подобно хлапе,такав шамар ше му забия ,че...



Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Gestalt]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано15.09.07 08:15



За съжаление звучиш точно като Минка,главната е не само пешеходна зона...

В началото дори имаше и маркировка,която указваше,че тук се карат ролкови кънки...може и да личи тук-таме.

Редактирано от Axueв на 15.09.07 13:21.



Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Axueв]  
Автор Beco__ (Boogie chillun)
Публикувано15.09.07 11:54



Gestalt Минка е решила, че 15 септември е идеален ден за раздаване на шамари, ама айде да не ти развалям празника с глупости...





Тема Re: Велосипеди по главната [re: Beco__]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано15.09.07 13:04



Защо като дойде някой, и открие някаква нова тема вие двамката се нахвърляте и пишете нон-стоп глупости, от което естествено цялата тема се оспамва и някой който иска да пише по темата се отказва, защо?

Защото вие си нямате занимание и социални контакти, и си мислите, че тука може да спамите нонстоп.

Хайде сега следва:

Ахиев се възмущава, а Весо е малко по лош в отговора


Естествено като ме цитирате, и пишете много умните си и мъдри съвета как, защо и т.н продължавате да спамите но по този начин се подкрепяте нали и си мислите, че водите някакви социални контакти


Само, че беше заявено,че това е КЛУБ СТАРА ЗАГОРА, а не КЛУБ НА ТЕМИТЕ ХАРЕСВАНИ ОТ АХИЕВ

Помислете малко върху това изречение

Хайде със здраве,

Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!

Редактирано от Avgusta_Traiana_Sword на 15.09.07 13:05.



Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Gestalt]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано15.09.07 13:21



Шемет, едно време кварталният спираше децата, които караха колела, и им спадаше гумите. твоите глупости показват, че духът на комунистите измекяри е жив, за съжаление. Явно си забравил, че и ти си бил дете. По-добре му кажи две благи думи, да разбере.



Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Avgusta_Traiana_Swor]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано15.09.07 13:23



За съжаление звучиш точно като Минка,главната е не само пешеходна зона...

В началото дори имаше и маркировка,която указваше,че тук се карат ролкови кънки...може и да личи тук-таме.


Отговорът ми е точен и ясен,конкретно по темата,къде виждаш тук спам?????

Такава маркировка за ролери наистина имаше-кънка в жълт кръг,но това го знаят тези,които наистина живеят в Стара Загора.....разбирай го както си искаш.

Редактирано от Axueв на 15.09.07 14:01.



Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Avgusta_Traiana_Swor]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано15.09.07 13:43



само дето и двамата са прави. наистина имаше маркировка едно време, преди мноооооооооооого време(само трябваше да погледнеш надолу в краката си и да ти стане ясно абсурдността на средната лента за майки с колички, велосипедисти, скейтбордисти,ролкаджии и т.н.) и цялата простотия с велосипедистите камикадзе е по-вина на кмета, който тъй са въртя и сука на всички да угоди без да помисли рационално, че в крайна сметка никой не е доволен

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Gestalt]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано15.09.07 13:46



Всеки си носи вината, нали знаеш...




Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Bgpunk]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано15.09.07 14:07



Браво на вас, вие сте прави, може би трябваше да го напиша в темата за циганите на Минка, там добре ли се отнесохте към жената, а?

И пак ви казвам, не се кващайте за думате бе хора, ако искате да сте дребнави ок, ваша си работа, но по принцип, КОЛКО теми се оспамиха от вас, хванете няколко теми , вижте им заглавието, вижте и за какво се говори в началото и след вашата намеса става мазало - еваларка пичове



Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!

Тема Re: Велосипеди по главнатанови [re: Avgusta_Traiana_Swor]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано15.09.07 14:16



Не ми отговори на въпроса,къде видя спам в моя отговор?
Ако днес света ти е крив,аз нямам отношение към този твой проблем.

Отговорил съм точно по темата,точка,а сега за Минка......

Прочети внимателно нейния(?!?) пост и ще видиш,че е чисто провокативен,просто по перваза на правилата на клуба.
Просто го прочети....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.