Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 26.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Банята на Ст.З.мин.бани- частна ли е, циганска линови  
Автор Niki2OO7 (непознат )
Публикувано10.09.07 08:22



Поради заболяване ми се налага често да посещавам банята на Старозагорските минерални бани. Постоянно обаче се натъквам на нередности, за които се чудя на никого ли не правят впечатление? Съвсем редовен номер на касиерката е да ни дава касови бележки от предни дати и да не чука на касовия апарат. Едни и същи касови бележки се въртят по няколко пъти и парите - левче по левче- си ги прибира тя, или по-вероятно е да си делят сумите с жената от женската съблекалня, а пък защо не и с мъжа от мъжката съблекалня. Безобразието продължава и не зная толкова ли е трудно Общината да направи проверка с подставени лица /касиерката не е луда на общинар да даде стара касова бележка/. Като се има предвид , че банята се посещава предимно от пенсионери, които едва ли виждат датата на касовата бележка, представете си каква "мандра" е за касиерката работното й място!
Тъй като мъжа от мъжката съблекалня е циганин /нищо против тях, нали ще ги приобщаваме/, редовен номер е циганите, които посещават банята триумфално да подминават касата и човека в съблекалнята /техен съкварталец е все пак/ да им връчва ключовете от кабинките. Защо ще плащат, да се набутват ли ? Ще плащат българите и то за стари касови бележки !
Чудя се докога ще продължава това безобразие!!!!



Тема Re: Банята на Ст.З.мин.бани- частна ли е, циганска линови [re: Niki2OO7]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано10.09.07 08:33



Аз дори не знаех,че банята е започнала да работи отново след сондажа на госпожа социалната министърка....

Виж сега,това можем да го обсъждаме надълго и на широко и ефектът ще е нулев.
Ако искаш наистина нещо да се промени,пиши във форума на общината,е вярно,там се изисква регистрация с реални данни но поне ще си на точното място.





Тема Re: Стара Загора - частна ли е, циганска линови [re: Axueв]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано10.09.07 10:24



Хм, то само банята на Старозагорски минерални бани да беше, направо с мед да я намажеш. Да си видяла циганин на опашката за ток и вода? Ако видиш, снимай моля те, в рамка ще си я сложа над спалнята, та още като се събудя, да я виждам.

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Стара Загора - частна ли е, циганска ли [re: seymour_stz]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано10.09.07 10:31



Да си видяла циганин на опашката за ток и вода?

Не съм видяла





Тема Re: Стара Загора - частна ли е, циганска линови [re: Axueв]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано10.09.07 10:37



О, Ахиев, извинявай за женския род, ама защото поста беше към първия ник, а там ми се стори, че се говори в женски род, затова :-)



Човек и добре да живее, се жени...

Редактирано от seymour_stz на 10.09.07 10:39.



Тема Re: Банята на Ст.З.мин.бани- частна ли е, цигансканови [re: Niki2OO7]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано10.09.07 20:41



Възможно ли е да отправиш реални оплаквания където трябва?
Този форум наистина не е кофа за боклук от всички инстанции.
А и пасивността ти е добра храна за продължаване на безобразията, ако има такива.




Тема Re: Банята на Ст.З.мин.бани- частна ли е, цигансканови [re: Bgpunk]  
Автор Niki2OO7 (непознат )
Публикувано12.09.07 09:06



Уважаеми Bgpunk ,
Поставих въпроса на горещата линия на г-н кмета Желев. За съжаление - поне засега - никаква реакция. А това поражда много нерозови мисли!!!!!!!



Тема Re: Банята на Ст.З.мин.бани- частна ли е, цигансканови [re: Niki2OO7]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано12.09.07 11:12



Нямаш ли идея, че Желев не е божество, което да огрее и в други населени пунктове...
Защото СЗ баните си имат отделен кмет, както и са отделно от СЗ място.
При това, може би е по-практично да потърсиш полиция, има си такава и за тази цел.
Вероятно кметът Желев е комбина с хората от банята и всяка вечер си делят по 20-30 лева, а може и от теляците да взима процент. Боже, да викнем NBC, BBC, CNN и всички местни медии.




Тема Re: Банята на Ст.З.мин.бани- частна ли е, цигансканови [re: Bgpunk]  
Автор Niki2OO7 (непознат )
Публикувано12.09.07 12:35



Да , имам идея, че Евгений Желев не е божество, но :
1. Кметът Желев се избира не само от гражданите на Стара Загора, а и от всичките 52 села.
2. Всяка седмица кметовете от селата идват на оперативка при него.
3. Това, че е кмет, не значи, че цялата работа я върши той сам. За пръв път си имаме трима заместник кметове! Пък и толкова началници и подчинени има покрай тях!
4. Това, че Bgpunk иска да изкара всичко на ирония не е гражданска позиция!!! Само малоумник може да си представи кмета да "делка" парички от далаверите с билетите в банята на Старозагорските бани. Има далеч по-добри възможности за такива работи. И още нещо - този форум с каква цел е ? Да предизвикаме гражданска позиция или да възхваляваме някоя нова асфалтирана улица.
5. Поставеният от мен проблем съм споделил тук, защото това, което става не е редно. И то става в нашата Стара Загора. А това е нашия форум.



Тема Re: Банята на Ст.З.мин.бани- частна ли е, цигансканови [re: Niki2OO7]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано12.09.07 12:50



Ники, ти упорито не ме разбираш...
След като смяташ, че има престъпление, има за това икономическа полиция, както и сигнали от граждани. И този сигнал трябва да го подадеш ти.
За да има ефект. От чесане на задника ти по столове и писане на теми, вярвай ми, промяна няма да има.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.