Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 16.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отново роминови  
Автор Mинka (непознат )
Публикувано06.09.07 12:49



Банда невръстни хлапета (ром4ета) вдига врява в центъра на града ни и цял ден скачат по пишки в шадравана на градската градина. Хората се разхождат, гледат и никой не смее да ги пребие до смърт и изгони завинаги. Срамота ! Аз съм жена с 2 бастуна немога да се справя с тях. Също така онзи ден роми плячкосаха едно яре от двора на комшиите. Не се издържа вече, много съм изнервена да ми тровят живота

Редактирано от Mинka на 06.09.07 13:02.



Тема Re: Отново роминови [re: Mинka]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано06.09.07 13:29



Въх,Минке,направо изтрепа рибата!!!



Жена с два бастуна,джиткаша из Интернет все едно,че и е градинката на Алана иска да пребие до смърт невръстни хлапета?!?

Заглавие достойно за "24 часа" от ранния му период!

Хайде стига простотии,рекох.......



Тема Re: Отново роминови [re: Mинka]  
Автор Beco__ (Boogie chillun)
Публикувано06.09.07 13:45



Браво бабе! Гледам, че въпреки двата бастуна се справяш добре с клавиатурата. Не ти липсва и стил - "...и никой не ебава да ги пребие до смърт и изгони. " (според първоначалния ти постинг, преди да се редактираш), "невръстни хлапета (ром4ета)" и т.н. Стара чатърка си тиии..

Виж, тая случка с ярето напрао ме потресе. Какви хора бе! Разбирам те напълно, щото пък на мен миналата зима двама мангала се опитаха да ми откраднат свинята от терасата. 180 кила живо тегло, малко преди Коледа ти казвам! Много се ядосах ти казвам, разфасовах ги набързо с кухненския нож и ги пъхнах в найлонови торби, да има кво да яде свинята де. Съседа от долу ме пита квай тая кръв, дето капела по терасата му, ма нимога да го излъжа, че съм заколил свинята, щото точно тогава квичеше та се къса. Разправям му, че жената се подхлъзна и пострада малко, ма той естествено не ми повярва. Айде стига толкоз, че нали знаеш как тръгват слуховете, приказките ...



Тема Re: Отново роми [re: Beco__]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано06.09.07 14:24



недейте кършете хатъра на жената , вий пък!!! долни песимисти



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Отново роминови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано06.09.07 15:07



Хич не ви идва на акъла ,че жената може да е инвалид и дори да е по млада от вас





Тема Re: Отново роминови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано06.09.07 15:11



Просто ми идва на акъла,че някой отколешен форумен НЕпознат се опитва нелепо да влезе в роля.........



Тема Re: Отново роминови [re: милaниcт]  
Автор Beco__ (Boogie chillun)
Публикувано06.09.07 15:14



Тц, "бабето" е оставило достатъчно нишани.



Тема Re: Отново роминови [re: Beco__]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано06.09.07 15:41



Бре стига сте одумвали жената, вместо да опретнете да идете до шадравана, та да разфасовате едно-две-три малки ромчета.
А, таковата Минке, циганчета нямаше ли покрай ромчетата?

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Отново роминови [re: seymour_stz]  
Автор Mинka (непознат )
Публикувано06.09.07 17:31



Вие четете ли какво ви пиша или се заяждате с мен? Нито съм баба, нито се играя роля. От доста време алармирам че се заражда етнически конфликт, че ромите живеят на гърба на почтените хора, че расова дискриминация винаги ще има и трябва да проявим нулев толеранс към ромите. Тези малки и невръстни ромчета ще станат големи утре, ще крадат, ще убиват, защото живеят на улицата и няма кой да ги смачка. Аз съм на мнение че трябва да бъдат зверски подтискани и да се чустват нежелани и нищожни. Иначе нищо добро не ни очаква. Всички които се подигравате с мен вместо да вникнете в дълбочината на проблема сте мишки! Аз ви обяснявам че малките циганчета се къпят по пишки в шадравана на обществено място, няма кой да ги смачка или в най-лошия случай изгони. Утре ще висят пред социалните служби, а техните деца ще се пльоскат в шадравана. И така един омагьосан кръг, затова съм изнервена.



Тема Re: Отново роминови [re: Mинka]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано06.09.07 17:58



Мишке,......ъъъ Минке,не ставай жалка,досега ми беше по-скоро забавна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.