Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 26.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отново роминови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано08.09.07 19:59



споко момчета, тъй като ще ходя с нея в ада, ще имам цяла вечност да й преподавам теория на литературата и правописа, пък белким захване нещо от по-грамотните, че иначе ще пиша двойки



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Отново роминови [re: Mинka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано09.09.07 17:09



вдига врява в центъра на града ни и цял ден скачат по пишки в шадравана на градската градина.
И защо им гледаш пишките толкова?!




Тема Re: Отново роминови [re: Mинka]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано09.09.07 18:16



Бях малко на балкан, ама нали и аз съм от стар'загорската общественост рекох да се намеся


скачат по пишки в шадравана на градската градина - Ами дай да им резнем пишките или да им строшим краката, тъй ли? Или просто си обърни главата на другата страна и не гледай
А защо все пак не се обърнеш към градската управа, шадраванът, пълен с цигански пишки е в непосредствена близост до кметския офис
никой не смее да ги пребие до смърт и изгони завинаги - Русата ми главица нещо не може да разбере защо трябва да ги пребие до смърт някой? И откъде да ги изгоним - от шадравана, града или изобщо от лицето на земята?
И що не вземеш да изпратиш конструктивното си предложение до редакцията на телевизия СКАТ?

Я си признай ти сега кой си ти, личи си, че си стар чатър, добре преоблечен

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Отново роминови [re: Дидka]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано09.09.07 18:21



Прекалено рано ти е още да пишеш двойки, изкарай дипломата, пък тогава. Засега само шефът на форума и аз можем да вършим това богоугодно дело.


Но все пак дай да не спамим темата с глупости като двойките и да се върнем на циганските пишки и ролята им в бита на старозагорци. Пънки, Ахиев, Весо, кво мислите по тоя глобален въпрос?

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Отново роминови [re: neverojatna]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано09.09.07 18:26



Чети,чедо,чети и ще разбереш мнението ми за шадарвана,пишките,фашизЪма,инвалидите,гражданската позиция,етническите конфликти,човешката простотия,форумната наглост и безочие,мусаката и Kenny G........чети





Тема Re: Отново роминови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано09.09.07 18:33



Дали негърските пишки са като циганските....или обратното?






Тема Re: Отново роминови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано09.09.07 18:44



Бе пишки като пишки,не знам,не съм познавач като госпожа Главната,за дам оценка...



Тема Re: Отново роминови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано09.09.07 19:05



Аз мисля, че е важно, че са скачали "по пишки". Това добавя от 30 до 70% повече към вината им.


А Минка, в ерекция ли са били или са били спаднали?
И двете могат да са оневиняващи фактори, сама знаеш...




Тема Re: Отново роминови [re: neverojatna]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано09.09.07 19:41



Предлагам Минка да се запознае с Ж. Желев

Ще му даде повод да напише втора част на книгата Фашизмът. Предлагам и заглавие Фашистката



Тема Re: Отново роминови [re: Mинka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано09.09.07 19:50



Мога да се съглася ,че властите не прилагат адекватни мерки спрямо престъпните действия на много роми . По много телевизии се излъчиха кадри със скандирания на цигани , за които българи щяха да бъдат пибрани на топло , но твоите методи да слагаш всички представители на етноса са чист фашизъм

Дай да пребием Чирков щото е циганин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.