Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 25.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Чиклитнови [re: neverojatna]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.09.07 12:20



за момента не чета, нищо още не съм намерила



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Чиклитнови [re: seymour_stz]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.09.07 12:22



ако ми кажеш пък къде съм написала, че Чандлър е върхът на литературата, се признавам за повърхностна на стотната от секундата!

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Чиклитнови [re: Beco__]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.09.07 12:23



еййй Фокнър много го каресвам



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Чиклитнови [re: Дидka]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано10.09.07 12:24



Ами няма как да кажа, защото не съм го видял това. Поднасям ти извиненията си, ако по някакъв начин съм те обидил :-) Просто ме подразни въобще "чиклита", щото не е баш литература, ама нейсе...

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Чиклитнови [re: seymour_stz]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.09.07 12:29



извинението се приема, ама трябва всички, които ме обвинявате за глупавия чиклит, да се сетите, че аз имам право да харесвам каквото искам и никой копче не може да ми каже. ако толкоз мн ви дразни заглавието на темата, мога да го преименувам на "клуб на културните дейци". извинявам се, че подразних аз пък естетическите ви усещания с кичозна тема като тази. мислех си, че има отзивчиви хора, които не само критикуват, но и помагат. пак много съм мислила



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Чиклитнови [re: Дидka]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано10.09.07 12:33



Да бе, сигурно и аз не съм прав да си споделям мнението по този менторски начин. Всеки има право да харесва каквото си ще. Аз например мога да чета и препрочитам Тери Пратчет денонощно, други пък не могат да го дишат... Все пак човек има нужда освен от вкусни ястия с тежко червено вино, от време на време и някой хамбургер :-)

Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Чиклитнови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.09.07 12:34



според "Discovery channel" Атландтида е някъде между Апенинския п-ов и Александрия, това добра отправна точка ли е за търсения по въпроса?!

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Чиклитнови [re: seymour_stz]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.09.07 12:38



таман аз съм човекът, дето не може да го диша тоя Пратчет, ама забра'их да кажа



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Чиклитнови [re: Дидka]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано10.09.07 12:40



Мдааа



Човек и добре да живее, се жени...



Тема Re: Чиклитнови [re: seymour_stz]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано10.09.07 12:44





First rule:I RULE!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.