Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 25.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Meчът нa Bepeя ™]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано27.08.07 08:59



Предлагам да има телепортация, по-удобно е. Някой холдинг ще я измисли,няма проблем. В Стар Трек от години я ползват.




Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано27.08.07 13:02



технологиите се развиват



First rule:I RULE!!!

Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Дидka]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано27.08.07 18:11



С моят проект т**ак си правите а?





Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано27.08.07 18:48



всъщност не

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано27.08.07 19:07



Той май за друго не става......



Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Meчът нa Bepeя ™]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано27.08.07 19:48



Много труд нахалост пиле. Аз имам къде-къде по-радикален проект - СтЗ да се хоризонтира в северо-южно направление с 87 метра и 59 см. В посока запад-изток е нужно да се нивелира с 29 м. (тук ми се губят сантиметрите, за по-голяма прецизност на начинанието). Ползата от разполагайки СтЗ в идеална плоскост, би имала град-ди-о-зни транспортно-психолого-екологически предимства. Технологията за постигане на това начинание е известна отдавна - неутрино-осмотично-дисфузионална, което разбира се не отрича напълно класическите кирка и трудовашка количка, които от своя страна изискват незаменимата в този случай китайска работна ръка. По този начин постигаме двустранен ефект - веднъж натриваме носа на софийските селяни по брой население, тъй като за реализирането на този план ще ни трябва население сравнимо с Шанхай, и второ - осигуряваме допълнителен оборот на всички сегашни молове, супермаркети и т.н. Скромните ми пресмятания показват, че са ни необходими поне още 27 МЕТРО и 48 Билла магазина. Ето това се вика да мислиш в перспектива, а не да ни занимаваш с глупости на дребно! Think Locally, Act Globally!

Редактирано от Beco_ на 27.08.07 19:52.



Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Beco_]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано27.08.07 20:27



>Много труд нахалост пиле. Аз имам къде-къде по-радикален проект - СтЗ да се хоризонтира в северо-южно направление с 87 метра и 59 см. В посока запад-изток е нужно да се нивелира с 29 м. (тук ми се губят сантиметрите, за по-голяма прецизност на начинанието). Ползата от разполагайки СтЗ в идеална плоскост, би имала град-ди-о-зни транспортно-психолого-екологически предимства. Технологията за постигане на това начинание е известна отдавна - неутрино-осмотично-дисфузионална, което разбира се не отрича напълно класическите кирка и трудовашка количка, които от своя страна изискват незаменимата в този случай китайска работна ръка. По този начин постигаме двустранен ефект - веднъж натриваме носа на софийските селяни по брой население, тъй като за реализирането на този план ще ни трябва население сравнимо с Шанхай, и второ - осигуряваме допълнителен оборот на всички сегашни молове, супермаркети и т.н. Скромните ми пресмятания показват, че са ни необходими поне още 27 МЕТРО и 48 Билла магазина. Ето това се вика да мислиш в перспектива, а не да ни занимаваш с глупости на дребно! Think Locally, Act Globally!

Като изключа доброто чувство за хумор, което си демонстрирал и бих удобрил, искам да изтъкна и добрият ти заключение, а именно Think Locally, Act Globally.



Редактирано от Meчът нa Bepeя™ на 27.08.07 21:06.



Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано27.08.07 21:00



Какъв увод, какво заключение, какво чувство за хумор бе пиле? Аз съм работил по тази идея в продължение на десетки години. Това е сбъднатата мечта на Франк Лойд Райт, школата на Баухаус, Пит Мондриан и строителите на Бразилия (столицата!).
Докато някои мериха размера на плочките в Билла, аз обикалях из града с транспортир и калкулатор. Всичко съм изчислил и измерил! Айде да не се впускам в детайли по плана, щото не искам евтини имитатори да ми крадат идеите.

Редактирано от Beco_ на 27.08.07 21:05.



Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Beco_]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано27.08.07 21:07



Весо_ заслужи си моите най-искрени поздравления.

Хайде ще стискам палци за успеха на проекта ти.





Тема Re: Моят Проект за Метро в Ст. Загоранови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано27.08.07 21:20



Кажи го на оня червен педал - кмета. Няколко месеца го гоня а той след 5 мин. разговор ми вика, че като хуманитарен доктор можел да ми предпише от онези по-така рецептите. Абе педераст. Неее, ако трябва и партия ще си основа, но тяхната няма да я бъде!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.