Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 13.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема 24 часа - Стара Загора е новото Севлиево  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано17.08.07 20:38



Днес сутринта прочетох в 24 часа подробна статия за Стара Загора.
Заплатите в града били на второ място след София и само с 40 лева по-ниски от софийските.
Още много подробна информация пишеше за града.
Интересно четиво.Ако някой ваш познат има вестника помолете го да ви услужи.
В местната притурка 24 часа Стара Загора пък беше пълно с банални и скучни поздравления по случай поредния празник на Марица Изток.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано17.08.07 20:56



Браво! Заслужен коментар от страна на 24 часа!





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано17.08.07 21:10



Стара загора новото Севлиево???Не смяташ ли че е малко убидно





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано17.08.07 21:16



Защо да е обидно Севлиево е най-развитият БГ град!





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано17.08.07 21:16



Да бе как не се сетих и аз





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано17.08.07 21:19



Това е само заглавието.
Защо да е обидно?Дълго време а и в момента Севлиево е символ на просперитет.
Когато този просперитет се отнася за цял един голям град това говори много добре.
В статията Стара Загора като съвкупност се сравнява със София и морските градове,понеже те са и от калибъра.
Севлиево е дадено само като пример,че поотделно хората на Стара Загора са богати колкото е там.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано17.08.07 21:21



в смисъл че е много по-ммалък от СЗ за това ко казах не заради нещо друго



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано17.08.07 21:24



Ясно! Споко.





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано17.08.07 21:25



ето още малко инфо





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано17.08.07 21:27



Това съм го чел вече.





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано17.08.07 21:37



От тези индекси абсолютно нищо не се разбира.
В стаята пишеше,че София и Стара Загора са с най-високо заплаще на труда,като разликата между първенците е само 40 лв. и продължава да се топи.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 21:41



Току що ми тръснаха вестни 24 часа пред мен , сега ще прочета статията и ще кажа за какво става въпрос , направо ще ч снимам и ще дам линк





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 21:49



http://img187.imageshack.us/my.php?image=p1020267gm4.jpg

Ето първата част , след малко втората

Редактирано от marin_OO7 на 17.08.07 21:50.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 21:59



http://img.data.bg/i.php?show=514564&ctrl_id=tkudl6#img



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано17.08.07 22:29



Чакай,чакай,чакай...дайте да се разберем,момчета,кой от вас живее и работи в Стара Загора,а?
Хайде,поне един има ли?Добре,поне да живее,то ясно,че не сте и виждали работа.......

Най вероятно - не!

А моите деца линкове и статии не ядат......
и не ми давайте Севлиево като пример на просперитет,който е мераклия за парите им да ходи да работи във Видима.....ако му държи.Аз искам поне да взема пенсия някой ден.....



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 23:07



Аз живея в Стара Загора , ученик съм тази година 12 клас , последните 2 лета бачкам ,редовно , под 400 лева не съм взел , даже това лято даваха по 25 лева на ден , ако искаш работиш и събота и неделя , така че незнам , какви са тея твойте сметки , все пак за временна работа е добре , а за постоянна , даже на последното място масово напускаха заради ниските заплати , и щяха да ги правят към 600 но незнам



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано17.08.07 23:25



Вдигам ръце,400 лева са доста добра пара за ученик,който ще си ги харчи сам.....



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано18.08.07 00:01



Еми значи моето виждане за нещата е следното:
Стара Загора се развива с по бързи темпове това е видно , преди няколко години бяхме някакъв град там , а сега сме един от основните градове , виждам че развитието не те интересува особенно , линковете предизвикват усмивка у теб , но и без тях е видно , като минеш из града че се строй , доста работи , това е бъдещето на града , ето сега Мол , това е супер , ти казваш че не ти пука , но утре един човек на 25 години посещава града и , вижда че има въпросния мол , и някак си това го привлича , младите хора търсят различното, точно в момента в Стара Загора няма кой знае какви източници на развлечени , но след 1-2 години няма да бъде така . Вярно е че кета гледа да намаже колкото се може повече пари от продажбата , на земя , но по добре ли е тази земя да стой и на нея някво вехто предприятие от преди 20 години , от колко един търговски център с места за развлечение , за малки и големи . Вярно е , че всичко това е за пари и кмета не го е*е на кой ше продаде земята , а колко пари ше и вземе , но няма , макар че аз съм доволен от него , направи много неща , оправи градинките , залеси ги ,оправя улиците . да това е предизборен трик , ама ги оправя поне , макар не всички , все пак е нещо. В заключение мога да кажа , че е радващо развитието на Стара Загора , защото ако ги нямаше тези инвестиции , който откриват доста работни места , много от младите хора щяха да напускат града ( не че никой не напуска , но е в нормата според мен)
Ако Стара Загора , беше си останал далеч от големите пари , щяхме да сме един застаряващ град, а сега с компаниите който идват се дава възможност за работа , а това е най-важното където има работа , има хора , както се вижда има недостиг на работни места.
Офтопик: Малко обърках тука линкове и снимки , коментара малко го оплетох , но днес съм много изнервен нещо , ще прощавате , иначе следя форума от може би година , но не бях писал нищо , ама най накрая се престраших :)
Къде е наш дроникс , не е писал скоро





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано18.08.07 10:22



Къде е наш дроникс , не е писал скоро

Ех, изгуби се тва момче. Може да си търси гадже русенка, за да обърне и официалното салдо за населението.





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.08.07 10:54



Eуфорията с която се приемат лъскавите приказки по вестниците и икономическите сайтове,боготворенето на кой знае защо налаганите термини като "MALL"...това предизвиква усмивка у мен.

"... ето сега Мол , това е супер ..."...точно Супер си е

,градът бъка от хипермаркети,скромен триетажен магазин гордо е обявен за първия мол и това предизвиква в мен възторг(предните две години си беше прост комплекс и хич не му обръщах внимание).

Наистина в града се строи,има живот,заплатите са малко по -високи отпреди(това за 40 лева разлика и как се топяла го разправяйте на баба ми)...да,така е,никой не спори...



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (непознат )
Публикувано18.08.07 15:58



Някой замислял ли се е, че основен двигател на икономиката на Стара Загора е комплекса Марица изток? Големите заплати са там, не в Стара Загора. ФИрмите, които дават големи заплати в града, са свързани с богатите електроцентрали и мините. По същата причина във Враца нивата са високи - там заради АЕЦ Козлодуй.

Така че, слезте малко на земята.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано18.08.07 16:22







Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано18.08.07 20:02



В статията пише, че 2-ри в България по заплати е град Стара Загора, а не област Стара Загора, където е ЕК Марица Изток!





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (непознат )
Публикувано18.08.07 21:19



Ама виж сега, аз нямам нищо против да си хвърчиш в облаците.. не ми пречиш. Опитвам се да разсея малко розовото пред очите ти. АКо ще твърдиш, че Марица-изток не е структороопределяща индустрия за икономиката на Стара Загора, няма какво повече да спорим.

Можеш да си направиш следното самостоятелно проучване. Влизаш в един сайт за обяви и звъниш наред. После обобщи колко от обявите за над 600лв са от фирми, които не работят на територията на централите и мините и не изпълняват поръчки за тях.
Около 2/3 от работещите в комплекса са от Стара Загора и пътуват по един час в едната посока всеки ден. Всички тези хора си харчат парите в СтЗ - от там големия инвеститорски интерес от страна на търговските вериги.
За чужденците, които също живеят или просто отсядат в старозагорските хотели даже няма да отварям дума. Те също работят в Марица-изток и са в СтЗ заради това.
И т.н. и т.н. :)

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk на 18.08.07 21:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk на 18.08.07 21:21.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано18.08.07 21:21



W Лукойл Нефтохим заплатите са им много по-високи от тези на марица-изток



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (непознат )
Публикувано18.08.07 21:35



Лукойл е една фирма. В Марица изток за квалифициран персонал се конкурират няколко световни корпорации - Enel, Mitsui, Siemens, RWE, AES, Alstom, ...



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано18.08.07 21:46



Не фирма а е цяло предприятие.Най-голямата рафинерия на балканския полуостров.Няма значение



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано18.08.07 23:20



Естествено марица изток , повдига , средната заплата , но все пак доколкото знам там работят , около 20 000 човека като 10-12 да са от Стара Загора , ами другите , да не спят , то по всички градове си има големи заводи и предприятия , е сега че марица изток , е огромна работа , е отделен въпрос , но найстина са си високи заплатите тука но има една подробност че цените са доста заишени


Макар че марица изток се разраства някви японци ли кво беше строяха нещо там не съм запознат . Не може д определя заплатите в цяла Стара Загора



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 11:33



Мариците са структуроопределящи тва го знаят и малките деца.



>Макар че марица изток се разраства някви японци ли кво беше строяха нещо там не съм запознат . Не може д определя заплатите в цяла Стара Загора

Това се опитах да му обясня и аз, уви не ме разбра.





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Dirty Harry (enforcer)
Публикувано19.08.07 12:39



То е ясно, че без Марица Изток област Стара Загора е доста слабо развита. Ето ви Икономическия годишник на областта.

Община Стара Загора



Средното заплащане на труда в общината през 2005 г. е било в размер на 3 510 лв = 292 лв на месец. За годината работниците в частните фирми са получили средно заплащане за труда от 2 999 лв = 250 лв на месец!

Община Раднево


Средното заплащане на труда в общината през 2005 г. е било в размер на 6 796 лв = 566 лв на месец!

Община Гълъбово


Средното заплащане на труда в общината през 2005 г. е било в размер на 5 687 лв = 474 лв на месец!

Ясно се вижда, че Раднево и Гълъбово са икономическите локомитиви на областта, а община Стара Загора е доста по-слабо развита спрямо тях.

Go ahead. Make my day.

Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Dirty Harry]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано19.08.07 12:51



Момчета,пардон..господа,кому е нужен този идиотски спор?
Какво и на кого доказвате?
И то под тема с такова още по-идиотско заглавие?Или просто решихте да продължите детските си спорове от един друг форум пред по-голяма аудитория?



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Dirty Harry]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 13:00



>Ясно се вижда, че Раднево и Гълъбово са икономическите локомитиви на областта, а община Стара Загора е доста по-слабо развита спрямо тях.

Go ahead. Make my day.


Ама това е ясно, като бял ден! Кой е оспорвал именно това. Всеки знае, че Гълъбово е най-богата община в България. В статията ствашае въпрос, че град Стара Загора е на 2-ро място по заплати в България само след София, но сред големите градове!!! Там Гълъбово не играе.



Редактирано от Meчът нa Bepeя™ на 19.08.07 13:10.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 13:06



>То е ясно, че без Марица Изток област Стара Загора е доста слабо развита.


Това е много ТЪПО изречение. Звучи ми, като:

1. То е ясно, че област Столична без столицата е доста слабо развита.



2. То е ясно, че област Бургас без морето и Лукойол е доста слабо развита.

3. То е ясно, че САЩ без океански излаз и ядрено оръжие са доста слабо развити.

4. То е ясно, че водата без кислород нямаше да става за пиене.

Глупаво, глупаво.

Редактирано от Meчът нa Bepeя™ на 19.08.07 13:06.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 13:08



Област Стара Загора е 2-ра по БВП в България, само след област Столична.

Всичко друго е провокация или от неразбиране.

За справка НСИ.





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано19.08.07 13:09



В статията ствашае въпрос, че град Стара Загора е на 2-ро място по заплати в България само след София, но сред големите градове!!!

И нали не живееш и работиш в Стара Загора,какво си се загрижил толкова за нас?

Мислиш ли,че ако го повториш сто пъти,заплатите ни наистина ще станат по-големи?

Редактирано от Axueв на 19.08.07 13:10.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 13:10



Живея и работя в Стара Загора!





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано19.08.07 13:10



Много добре речено

НСИ е най-точния и достоверен сайт според мене.Щом е НАЦИОНАЛЕН СТАТИСТИЧЕСКИ ИНСТИТУТ



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 13:11



>Много добре речено НСИ е най-точния и достоверен сайт според мене.Щом е НАЦИОНАЛЕН СТАТИСТИЧЕСКИ ИНСТИТУТ

Така е!





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано19.08.07 13:13



Ако наистина работеше и живееше в Стара Загора,щеше поне веднаж да се спънеш да дойдеш на някоя клубна среща през последните три години.

Работиш и най-вече живееш в Интернет,там ти е самочувствието,там ти е реализацията....

Редактирано от Axueв на 19.08.07 13:45.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 13:16



Не е вярно. Самочувствието ми е с покритие, защото съм постигнал нещо в този живот. Имам успешен бизнес и прекрасно семейство. Живея на любимото ми място в родната Стара Загора. Здрав съм. Образован съм. Защо да имам ниско самочувствие?

Е, да като всеки човек и аз имам проблеми, но това е нормално. Интернет ли? Напоследък не ми остава мноо време за него. Всичко ми е ОК.



Редактирано от Meчът нa Bepeя™ на 19.08.07 13:16.



Тема Поредни глупостинови [re: jogo sun]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано19.08.07 14:30



Ей такива неща като прочета и получавам киселини от продължителния смях..
Драскачи всякакви..
Как ги сметнаха пък тия 40 лева?
Явно са били много сериозни сметки.



Тема Re: Поредни глупостинови [re: Oпиyм]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.08.07 14:56



Явно!








Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Dirty Harry]  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано19.08.07 22:53



В днешния брой на Бизнес поща бяха цитирани много по-високи заплати от тези,които си написал.
За държавния сектор средно на месец около 460 лв,за частния 350 лв.
В своето изложение пропускаш един много важен факт,а именно че половината от работещите в община Гълъбово и Раднево са от Стара Загора,пътуват всеки ден с автобуси,вечерта се връщат в Стара Загора и харчат парите си тук.
В статията в 24 часа пише,че средната заплата в Марица Изток е 935 лв. и сега предстои 20% увеличение.
Тази заплата от 935 лв. е много по-висока спрямо средната за Раднево и Гълъбово от твоите линкове.

Изводите ти просто куцат.
Верният извод е,че не Раднево и Гълъбово,а Марица Изток е локомотив на областта и покрай нея на всички прилежащи към комлекса частни фирми.
Телефоните в Марица Изток са старозагорски и се избират с код 042.
Значи централите се смятат за част от Стара Загора.

Лично според мен самата Стара Загора се развива много бързо и не виждам нищо лошо ако Марица Изток ускорява още повече нейното развитие.
Това може само да ни радва.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.08.07 23:18



Аууууууу, това е от Бизнес Поща...
Мотото на вестника било "Оптимистичният вестник..."
"По-оптимистичен и от спин" добавят от кухнята.




Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Bgpunk]  
Автор Meчът нa Cтapa 3aropa (непознат )
Публикувано19.08.07 23:56



Бизнес поща е многооооо достоверен източник, достоверността му се равнява на цената му






Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (непознат )
Публикувано20.08.07 22:30



И какво излезе от тук -

1. на икономическия годишник на област Стара Загора НЕ трябва да се вярва - по-достоверна е информацията от някой си вестник.

.

2. Не Раднево и Гълъбово, които са на има-няма 10-15 км от централите са локомоотивите на областта, а Стара Загора, която е на 60 км от тях. Централите и мините са на териториите на Раднево и Гълъбово. На територията на Стара Загора има единствено икономика, която обслужва комплекса. Няма комплекс - няма старозагорска икономика.

3. Телефоните на централите са старозагорски, за да могат работещите там да си говорят евтино със семействата си от СТЗ, а не щото централите били към града. За информация - адресните регистрации са им съответно - Брикел-Гълъбово, Марица изток 3-Медникарово, Марица изток 2-Ковачево, Мини Марица изток-Раднево.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (непознат )
Публикувано20.08.07 22:36



Ти май не си наясно, а раздаваш квалификации, от глупави по-глупави.

Марица изток е към Стара Загора колкото Неохим или Пайнер към Хасково, колкото Хисарските минерални извори към Пловдив, колкото АЕЦ Козлодуй към Враца, колкоот гарата в Горна оряховица към Велико Търново.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано21.08.07 12:06



Колкото по-далече от града са тези централи и тем подобни толкова по-добре



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано21.08.07 18:44



Никъде не съм казвал, че Марица изток е към гр. Стара Загора. Без ТЕЦ-овете СЗ е 2-ра след София по стандарт и заплати, а стях какво ли ще стане??





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk]  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано22.08.07 22:38



Не ме разсмивай.


Виждам,че четеш евангелието като дявола.
Това,което пише във вестника е по-достоверно,тъй като данните за заплати там са по-нови.
В годишника са цитирирани заплати от 2005 г., а вече сме 2007 г.

На същата страница пише нетните приходи на съответните общини.
В Стара Загора те са близо 3 милиарда лева при това без Марица Изток.
В Раднево над 720 млн. лева
В Гълъбово над 540 млн. лева.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано22.08.07 22:58



Е,и?
Ходим по пари,така ли?
Цъфтим и вързваме.....пълна скръб сме и ние и другите общини,де що е провинция - кучета я яли.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано23.08.07 09:50



тя пък една София мааааааа, айде моля ви се, де що е България си е пълна скръб



First rule:I RULE!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.