Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 24.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: double_d]  
Автор jogo sun (непознат )
Публикувано17.08.07 21:37



От тези индекси абсолютно нищо не се разбира.
В стаята пишеше,че София и Стара Загора са с най-високо заплаще на труда,като разликата между първенците е само 40 лв. и продължава да се топи.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 21:41



Току що ми тръснаха вестни 24 часа пред мен , сега ще прочета статията и ще кажа за какво става въпрос , направо ще ч снимам и ще дам линк





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 21:49



http://img187.imageshack.us/my.php?image=p1020267gm4.jpg

Ето първата част , след малко втората

Редактирано от marin_OO7 на 17.08.07 21:50.



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: jogo sun]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 21:59



http://img.data.bg/i.php?show=514564&ctrl_id=tkudl6#img



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано17.08.07 22:29



Чакай,чакай,чакай...дайте да се разберем,момчета,кой от вас живее и работи в Стара Загора,а?
Хайде,поне един има ли?Добре,поне да живее,то ясно,че не сте и виждали работа.......

Най вероятно - не!

А моите деца линкове и статии не ядат......
и не ми давайте Севлиево като пример на просперитет,който е мераклия за парите им да ходи да работи във Видима.....ако му държи.Аз искам поне да взема пенсия някой ден.....



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано17.08.07 23:07



Аз живея в Стара Загора , ученик съм тази година 12 клас , последните 2 лета бачкам ,редовно , под 400 лева не съм взел , даже това лято даваха по 25 лева на ден , ако искаш работиш и събота и неделя , така че незнам , какви са тея твойте сметки , все пак за временна работа е добре , а за постоянна , даже на последното място масово напускаха заради ниските заплати , и щяха да ги правят към 600 но незнам



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано17.08.07 23:25



Вдигам ръце,400 лева са доста добра пара за ученик,който ще си ги харчи сам.....



Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: Axueв]  
Автор marin_OO7 (непознат )
Публикувано18.08.07 00:01



Еми значи моето виждане за нещата е следното:
Стара Загора се развива с по бързи темпове това е видно , преди няколко години бяхме някакъв град там , а сега сме един от основните градове , виждам че развитието не те интересува особенно , линковете предизвикват усмивка у теб , но и без тях е видно , като минеш из града че се строй , доста работи , това е бъдещето на града , ето сега Мол , това е супер , ти казваш че не ти пука , но утре един човек на 25 години посещава града и , вижда че има въпросния мол , и някак си това го привлича , младите хора търсят различното, точно в момента в Стара Загора няма кой знае какви източници на развлечени , но след 1-2 години няма да бъде така . Вярно е че кета гледа да намаже колкото се може повече пари от продажбата , на земя , но по добре ли е тази земя да стой и на нея някво вехто предприятие от преди 20 години , от колко един търговски център с места за развлечение , за малки и големи . Вярно е , че всичко това е за пари и кмета не го е*е на кой ше продаде земята , а колко пари ше и вземе , но няма , макар че аз съм доволен от него , направи много неща , оправи градинките , залеси ги ,оправя улиците . да това е предизборен трик , ама ги оправя поне , макар не всички , все пак е нещо. В заключение мога да кажа , че е радващо развитието на Стара Загора , защото ако ги нямаше тези инвестиции , който откриват доста работни места , много от младите хора щяха да напускат града ( не че никой не напуска , но е в нормата според мен)
Ако Стара Загора , беше си останал далеч от големите пари , щяхме да сме един застаряващ град, а сега с компаниите който идват се дава възможност за работа , а това е най-важното където има работа , има хора , както се вижда има недостиг на работни места.
Офтопик: Малко обърках тука линкове и снимки , коментара малко го оплетох , но днес съм много изнервен нещо , ще прощавате , иначе следя форума от може би година , но не бях писал нищо , ама най накрая се престраших :)
Къде е наш дроникс , не е писал скоро





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано18.08.07 10:22



Къде е наш дроникс , не е писал скоро

Ех, изгуби се тва момче. Може да си търси гадже русенка, за да обърне и официалното салдо за населението.





Тема Re: 24 часа - Стара Загора е новото Севлиевонови [re: marin_OO7]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.08.07 10:54



Eуфорията с която се приемат лъскавите приказки по вестниците и икономическите сайтове,боготворенето на кой знае защо налаганите термини като "MALL"...това предизвиква усмивка у мен.

"... ето сега Мол , това е супер ..."...точно Супер си е

,градът бъка от хипермаркети,скромен триетажен магазин гордо е обявен за първия мол и това предизвиква в мен възторг(предните две години си беше прост комплекс и хич не му обръщах внимание).

Наистина в града се строи,има живот,заплатите са малко по -високи отпреди(това за 40 лева разлика и как се топяла го разправяйте на баба ми)...да,така е,никой не спори...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.