Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 17.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ми то тъпо, ама  
Автор tummy ()
Публикувано03.08.07 23:10



аз пак да попитам за басейна до Аязмото. :) Понеже темата, беше доста разводнена, къде точно се намира въпросния басей (ако може без на изток, запад, щото хич не съм на ти с посоките) и колко са тия басейни в крайна сметка. Като извинение за тъпотата си ще посоча, че тия дни хич ме нямаше (ъъ в Стара Загора)



Тема Re: Ми то тъпо, аманови [re: tummy]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано03.08.07 23:16



Зад стадион Берое в АРТ комплекс .Ако си от града ще знаеш че това е вторият басейн в комлекса и ще си орентиран в посоките





Тема Re: Ми то тъпо, аманови [re: милaниcт]  
Автор tummy ()
Публикувано03.08.07 23:30



от града съм да, ама липсвах известно време и съм зле с посоките. а басейна заслужава ли си и изобщо къде около стара загора е най-добре да се отиде на такъв, имам впредвид да няма много хора и да е голям ? А м-ду другото и живея до аязмото, така че ми е добре познато, затова и нещо не ми се връзва, къде аджеба има басейн там



Тема Re: Ми то тъпо, аманови [re: tummy]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано04.08.07 10:35



Посоките...Гарата е на север,Загорка на юг.....а ти си на принципа "лаф да става"



Тема Re: Ми то тъпо, аманови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.08.07 17:08



хади бе, колега, обеснете по-подробно за арт-басейните. да няма само аз да обеснявам...ааааааааа излагаш сЪ!

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Ми то тъпо, аманови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано04.08.07 17:33



За мен Дидке , няма старозагорец , който да не знае посоките ,,понеже централните улици съвпадат с тях/ само 5 градуса разлика/ При положение , че уж живее до Аязмото смятам обясненията за излишни





Тема Хмнови [re: милaниcт]  
Автор tummy ()
Публикувано04.08.07 19:18



Честно неразбирам, откъде накъде трябва ад знам накъде е север и накъде юг, какво като са прави улиците. Явно ти си от поколението на дядо ми, защото той така се изразява. Наистина се интересувам подробно от басейните, защото в интернет не намерих никаква информация по въпроса. предполагам, че след като софия се намира на запад от стара загора, то горната час на аязмото е запад, нещо, което ми беше крайно неприятно да изчислявам. бе както и да е, като се върна в сз сама ще се ориенриам. Уважаеми, г-н Ахиев, за пръв път пиша в клуб СЗ, не си ти човека, който ще им казва че пиша само лаф да става, предполагам сещаш се защо.



Тема Re: Хмнови [re: tummy]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано04.08.07 19:25



Не,не се сещам защо,хайде да ме осветлиш!
От поколението на прадядо ти съм,а за да намериш басейна не ти е нужен интернет а пет минути вървене пеш.Пеш ще рече поредно използуване на долните крайници в една посока.

А сега можеш пак да си прочетеш поста и да видиш колко абсурдно звучи.



Тема Re: Хмнови [re: tummy]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.08.07 19:43



хайде така да ти обесня пък дано ме разбереш. по-добър басейн от този на АРТ-хотела в СТЗ няма. верно, че е най-скъпия но и най-добрия, защото както казах преди се допускат определена бройка хора, а не докато вътре стане такава навалица, че да няма къде да се обърнеш. плаща се задължително за шезлонг и чадър. басейна в най-дълбоката си част е около 2,30 и водата е чиста щото си имат хората пречиствеща система, а не ползват само препарати за почистване на водата. басейна се намира точно до общинските кортове, а те от своя страна се намират над стадион Берое или по дру начин казано от кръговото хващаш пътя в посока Дъбрава, след около 100-тина метра по нагорнището завиваш в дясно и виждаш АРТ хотела, а бесейна се намира вътре след като минеш рецепцията. ако не си разбрала нещо питай пак.

First rule:I RULE!!!



Тема Re: Хмнови [re: Дидka]  
Автор tummy ()
Публикувано04.08.07 19:55



разбрах мерси много, другата събота съм там :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.