Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 30.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: милaниcт]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано11.08.07 11:22



Ул. Гурко например.





Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано11.08.07 11:34



Методи Кусев, Руски и др





Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано07.02.08 20:26



И кино Гео Милев ,което навремето беше най подходящо за интимни срещи стана банка

Доколкото ми е вярна информацията е ПИБ.



Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: милaниcт]  
Автор Alykard ()
Публикувано09.02.08 18:54



В отговор на:

24 банки или техни клонове



Ще ме светнеш ли кои са тия старозагорски банки ,защото аз знам само за софийски в момента,които съществуват и една варненска societe general express bank




Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Alykard]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано10.02.08 15:01



Нека да се постопли и специално ще тръгна с химикалка и бележник в ръка

По памет се сещам за разположението, но за имената... Юнион банк доколкото знам също е уж варненска , но аз не говоря за местна собственост. Посочената от теб и нашумяла напоследък банка е френска , Булбанк е италианска и т.н.



Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: милaниcт]  
Автор Alykard ()
Публикувано10.02.08 18:55



Момче,не схващаш,аз говора къде са им централните упраление в бг,сещаш ли се,къде са шефовете им в България по просто казано,иначе да ,принципно бг банките са малцинство,а и булбанк вече не съществува,искам да кажа,че тона не са банки,дето разправяш,а техни клонове,я кажи ми една банка с Централен офис в СЗ,то въобще имало ли е някога,единствета банка,чието управление в бг е извън столицата е сосиете дженерал,във варна,иначе на въпросната улица,не споря,може и 200 клона да има,ама не са банки,а КЛОНОВЕ




Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Alykard]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано10.02.08 19:34



Не ме разсмивай , защото аз никъде не говорЯ за централно управление в БГ, а темата е моя. И в София и във Варна големите банки също се представляват от БГ клонове .Пази се от варненските банки ,че трепят хора

Редактирано от милaниcт на 10.02.08 19:37.



Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: милaниcт]  
Автор Alykard ()
Публикувано10.02.08 20:11



Офффф,как да ти го обясни човек най-елементарно,1во това,което ти наричаш банки са клонове на банки,те са нещо като пощенски кутий ,нищо повече,нямат право да вземат решение да ти отпуснат и 100 лв кредит или да инвестират 100 лв ,всичко това се прави в София,в случия със соеите дженерал във Врара,само тя е варненската банка,няма други ,всички други са шопски,имаше и 3 пловдивски ама шибаната централизация в родината ги уби,така че тия 200000000000000 банки по въпросната убица са клонове,в тях човек не може да работи това,което се бачка в централата на банката,капиш?




Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Alykard]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано10.02.08 20:51



Добре приятелю да не спорим.Мен ме вълнува във Варна има ли улица с 25 или повече банкови клона





Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Alykard]  
Автор Axueв ()
Публикувано10.02.08 21:42



те са нещо като пощенски кутий ,нищо повече,нямат право да вземат решение да ти отпуснат и 100 лв кредит или да инвестират 100 лв ,всичко това се прави в София,в случия със соеите дженерал

Нямам коментар...в случия....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.