Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 26.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Дидka]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано28.02.08 11:34



Малката, това, че аз се ебавам с наивността на някои от пишешите тук, означава с думи прости, че съм преценил, че дадено изказване е проява на наивност. Дали жална ти майка си е твой проблем. И ако обичаш, не ми приписвай това, което ти се иска да ми припишеш, просто защото ти си мислиш, че е така.

И след като бе набеждаваш за цензор, знаеш ли какво значи тази дума? Съмнявам се, защото ебавката ми е далеч от всичко, което може да бъде определено за цензура.
И с какво прцени колко ми е акълът, пиле шарено? Как от висотата на заралийското си компютърче прецени кой колко струва и кой не? Или не допускаш, че някой може д абъде на вашето вселенско ниво...малък град - малки хора - малки мечти. Това е ебавка, пояснявам за неразбралите.

Малката, знаеш ли какво е да хванеш шаран на гола кука или това е прекалено несериозно за теб?

Редактирано от lrishstout на 28.02.08 11:38.



Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: lrishstout]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано28.02.08 18:00



как да ти кажа, цензор много добре знам какво е, нали ти изпълняваш тази роля като определяш темите тук като смешни и не ти приписвам нещо - аз просто го чета в постовете ти..да не искаш да ми кажеш, че сам не се разбираш какво искаш да кажеш?!..тцтц много лошо за теб



и да, пиле шарено я отвори един речник да видим ти дали знаеш какво е цензор, щото това няма нищо общо с цензУра, ама нали съм малка и явно не разбирам грандиозната разлика между двете думи..нейсе

а относно висотата на заралийския ми компютър, той за жалост няма намеса..четох те и поствах от висотата на софийския си компютър.. голям град - големи хора - големи мечти!!! намери ся нещо по-голямо, щото явно ти по големите работи си падаш..ма то, който каквото си няма..

пък шаранът той вече се улови, даже чакам следващия му пост, в който ще хукне да ме опровергава

First rule:I RULE!!!

Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: lrishstout]  
Автор Mapk (®)
Публикувано28.02.08 20:22



Чувал ли си, че за всеки влак си има пътници?
Хубаво е човек да поспори малко, но като се загуби смисъла по-добре слез от влака, за да не си изпуснеш спирката...
Оценявам желанието ти да ни опонираш въпреки, че подхода ти е абсолютна нула


Имаш пълната свобода да го тълкуваш както намериш за добре...



Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: lrishstout]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано01.03.08 16:32



Длъжен съм да ти кажа ,че баба ми е от известен пловдивски род/на опълченец/ и благославям деня в който се е омъжила за дядо и е дошла в любимия ми град Стара Загора





Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Дидka]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано04.03.08 12:31



Хм, явно комуникацията ти е проблем. Аз не определям каква е темата, просто казвам какво мисля за нея



А това ти как си го тълкуваш - си е твой проблем. А то си е проблем. След като една откровена ебавка не може да бъде разбрана от съсухреното общество тук?






Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: lrishstout]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.03.08 22:09



и ти трябваше почти цяла седмица да измислиш нещо толкова далеч от реалността?! поздравления..да черпиш



First rule:I RULE!!!

Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Beco_]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано18.07.08 21:49



Още един банков клон откриват на ъгъла на Царя и Майора .Кога ще ни стигнат американците ?



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: милaниcт]  
Автор Alykard ()
Публикувано18.07.08 21:54



нз,обаче като си толкова влиателен агент на уолстрийт що не побутнеш нещата малко ,та да падне цената на петрола,а?нали си връзкар там,аре напрай една услуга на хората



Тема Re: УОЛСТРИЙТ ?нови [re: Alykard]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано18.07.08 23:02



Цяла седмица това правих и има резултат ,но ти както винаги не си забелязъл. Затова отново слагам вето на контактите си с теб



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.