Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 24.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: zarcho]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано23.08.07 15:35



Малко неграмотно съм го написал.....ама нали съм позатъпял като бачкам в тецовете......не беше така в младостта.....то на интеликтуалец като тебе кво да му обяснявам.....





Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: zarcho]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано23.08.07 15:51



Зарко ,във въпросния сервиз ходих преди година заради един уред и ми беше обяснено , че ако искам предварително да знам колко ще ми струва ремонта ще трябва да платя 25лв за диагноза

Колко ли струва днес въпросната услуга ? Сега уреда работи срещу 15 лв По принцип не вземам страна в такива спорове , но в случая смятам че не си прав защото става дума за евтин тарикатлък. Едва ли си прочел всички постове на Ахиев



Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: милaниcт]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано23.08.07 16:16



Също не искам да бъда краен в мненията си и аз като теб само ведныж съм ползвал услугите на този сервиз и съм доволен пратеха ме колеги,които са редовни и доволни клиенти.....посрещна ме един пооплишевял любезен господин

другите не съм ги виждал и за 15 лева микровълновата ми печка работи като нова.....не ми искаха нищо за никаква диагностика....на този сервиз му се носи славата като най- добър за микровълнови печки и малки кафе машини....и просто като доволен клиент реших да дам едно рамо лошо за тези хора не съм чул.....ти се оплакваш може и да е така незнам.....но аз съм доволн както и 10 други човека ,които лично познавам......не може всички да са доволни разбира се....а Ахилчо ми е антипатичен някак мазен и хлъзгав ми се вижда.....може аз простия да не ги разбирам интилигентите.....ама така ги чуствам нещата.....



Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: zarcho]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано23.08.07 16:35



Зарчо,мамин сладък,..пардон,господине,
Повечето хора пишещи тук ме познават за разлика от теб,което не е толкова важно.

Нямам нищо против въпросната фирма,нека си работи и просперира, но не е това начина!
Това е градски клуб,не е "Бизнес поща" и безплатната реклама,още повече под формата на спам не се толерира.
Персоналните обиди - също,е....грамотното писане е пожелателно,но на който не му се отдава - здраве!
Да живеЙ майка БАлгария!!!!

Редактирано от Axueв на 23.08.07 20:03.



Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: Axueв]  
Автор zarcho (непознат )
Публикувано23.08.07 16:47



Ахиев....просто от интерес ти работиш ли....и какво.....аз съм бачкер от тези дето такива ,като теб презират......съмнавам се че работиш в истинския смисъл на думата......а за рекламата може и да си прав..ама "Бизнес поща " е такъв пасквил управляван от дебел дибил и оная новота му жена дето си е една к.........а та как да рекламираш там.....а ти да не работиш там...?Ако да ,извинявай не исках да разкривам истинската интравертна същност на работодателя ти!Я !!!Аз съм знаел и купешки думици

,кой те знае не разбрах?Този град е пълен с безделници дето имат време да снимат голите кълки на момите.....ние през това време работим.......града е пълен и с психично болни,защо не снимаш и тях те са интересни персонажи с атрактивна визия и уверен съм интерестна вътрешна душевна природа!Форомът не е твой той е обществен.....да ти го кажа аз негремотния парий......щото ти възвишения нещо не го разбираш!Хайде,да си жив и здрав!Да живее България!!!



Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: zarcho]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано23.08.07 16:58



Работя,да..но не в пресата и аз съм бачкер,може и така да се каже.

Снимам,защото ми е интересно,не знам защо си останал с впечатление,че снимам само "голи кълки" макар и в това не виждам нищо лошо.
Форумът естествено не е мой,обществен е,но това не значи,че писанията трябва да приличат на тези в обществените WC.



Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: zarcho]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано24.08.07 08:43



Често казано, плюя веднага на България, ако тя се представлява от хора зарчовци. Може ли по-деликатно да се държиш и по-леко с думите по повод Станимир Стоянов и жена му. Ако държиш да им ги кажеш, намери ги тях и им ги съобщи. Ние просто нямаме участие в драмата ти, както и никой не е длъжен да търпи подобно отношение.




Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано24.08.07 12:09



Ахиев, да знайш, че не всички в ТЕЦ-овете са толкоз неграмотни като зарчо

. И там разбира се има доста грешки на майката природа, но и истински интелектуални бисери.


съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: neverojatna]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано24.08.07 12:40



Просто изпревари реакцията ми,по-скоро размислих и рещих да не падам до това ниво,с което мога да засегна работещите в ТЕЦ-овете колеги.
Никога и не съм си помислял,че местоработата или естеството на самата работа определят умствения и морален багаж на индивида.Той си проличава в общуването му с околните.

Редактирано от Axueв на 24.08.07 13:03.



Тема Re: Стара Загора в 15 минутинови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано24.08.07 12:56



знам си аз, че ние с тебе по природа сме настроени на едни честоти и мислим почти еднакво


дано да има по-малко зарчовци, не само в ТЕЦ-овете, а навсякъде...

съвестта е като женската девственост - пречи


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.