Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 28.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Нова версия - може би ще е Кауфланд,ако е там...нови  
Автор милaниcт (новак)
Публикувано19.04.07 14:01



Мястото където идваше цирка е купено и заградено.Мисля,че това е втория обект който е купил Кауфланд,,но не съм сигурен.

Редактирано от Bgpunk на 19.04.07 14:28.



Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (е,познат)
Публикувано19.04.07 14:30



Уфф,аман с тия дюкяни......и кво като е?Той първия стои година и половина на празен терен....или ще стане като втория Технополис преди половин година в клуба?



Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (новак)
Публикувано19.04.07 14:59



Около 20.11.2006 започна събарянето на постройките на първия обект. По рано в друга тема се обсъждаше ,че Кауфланд са купили втори обект и затова реших да пусна темата за тези които не знаят и за тези които може би могат да споделят нещо помече по въпроса.На мен ми е болно ,защото това място на времето е било предвидено за спортната зала на града.



Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.04.07 15:19



Нали не се сърдиш, че промених името на темата?
А мястото е неподходящо, според мен. Но времето ще покаже.




Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (новак)
Публикувано19.04.07 15:29



Не се сърдя разбира се.



Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (е,познат)
Публикувано19.04.07 15:32



Надявам се и ти да разбереш реакцията ми,не се радвам на някакви магазини пък били те и лъскави.
Днес ходих пеш из града(не,че обичам да го обикалям с кола)...и за едно разстояное от три-четири пресечки без да искам преброих повече от 15 магазина за мебели....
Това не го споделям за пръв път,може и да ставам досаден,но бие на очи - Стара Загора е може би градът с най-много мебелни магазини на глава от населението?!
Като се замислих от 10 години не съм си купувал и един стол,сега някой ще каже - ами стандарта на живот на старозагорци расте,затова са нужни....

Всеки месец да си купуваш по една табуретка пак няма да излязат на печалба,тук явно става дума за нещо друго,касаещо тъмната финансова сфера.
Ето защо и не се радвам на маркети ,супер,хипер и мега дюкяни,които един ден неименуемо ше изгърмят и ще повлечат и крехката ни градска икономика.

Песимистично ваш и така нататък....



Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (новак)
Публикувано19.04.07 15:45



Аз те разбирам по принцип ,но може би вече не помниш че още с Метро цените почнаха да се регулират/купих там бойлер с 50 лв по ниска цена от същия в други магазини/От тогава до сега имам много примери за изгодно купуване,а за мен е от значение да не пълня гушите на некоректни търговци.Те имат само едно извинение ,че им са високи наемите,но според мен отварянето на нови хипермаркети ще регулира и тях/наемите/.Когато се наложи да купиш каквото и да е и имаш свободно време направи си разходка и ще се увериш ,че съм прав.



Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (е,познат)
Публикувано19.04.07 15:49



Не знам,не съм ходил в Бриколажа например,има от пиле мляко но в края на краищата си купих теракот днес от кварталния магазин - хем по-хубав,хем по-евтин.....

Един ден когато се вдигне стандарта на живот,но не само на една шепа хора....може би.

До тогава една голяма част от старозагорци,наши майки и бащи,баби и дядовци и не само ще се обзавеждат от Магазин за 1 лев и ще се хранят със здравословни кебапчета по 29 стотинки......

Нещо съм много социално настроен днес,може би защото социалната министърка е от старозагорския избирателен и така нататък....

Редактирано от Axueв на 19.04.07 15:56.



Тема Re: Нов Хипермаркетнови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (новак)
Публикувано19.04.07 15:59



От Бриколаж си купих 2 панти универсални на цена близо 1 в квартален магазин/гараж/.като имаш предвид че въпросния търговец плаща 150лв наем. По отношение на дрехите обаче във въпросните магазинчета е доста по евтино.





Тема Кауфланд Стара Загора 2 [re: милaниcт]  
Автор seconds (kormilo)
Публикувано28.04.07 19:05



Аз имам информация, че Кауфланд е купил терен до Загора фрукт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.