Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 12.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: Дидka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано20.04.07 20:57



Мечтата на всеки мъж е да докара жена си до толкова дълъг и интензивен оргазъм, че да може да изреди всички инвестиции, които се правят само за един месец /според някои сайтове/ в СЗ, докато се гърчи, стиснала чаршаф между бедрата си. Вероятно мечтата на всяка жена ще е пък мъжа и да прави секс, толкова дълго, колкото сме чакали повечето от тях да станат истина.


Уви, живеем в материален свят. Понякога секс между двама е по-труден отколкото връзката на магистрала Тракия и магистрала Хеброс...




Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано20.04.07 21:59



Е ма ти много интелигентски се изказа за тая хамалогия ве.





Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано20.04.07 22:03



Езиков Център " Нов Шанс" не може да си позволи шикалкавене и компромис с истината.






Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано20.04.07 22:12







Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано21.04.07 19:04



Защо пък да не съм фен на Русе и Плевен?


Преди да се запозная с тея караници в тези форуми, нямах никакво лошо отношение към двата града. Просто бяха по-малки и по-слабо развити от Стара Загора, но това не значи, че не са били хубави.
След време се възмутих от амбициите на някои луди от въпросните градове да се мерят със Стара Загора, всъщност става въпрос основно за Русе.
Плевенчани си знаят гьола и никога не са си помисляли да се сравняват с 5-тата по големина Стара Загора.
Виж за двама-трима русенци това е диагноза. Действително това ме подразни, тъй като съм ходил в Русе и във всяко отношение е по-зле от Стара Загора - доста по-ниски заплати, по-малко заведения, по-скучни, много неподдържан град и т.н.
Но въпреки това нямам лошо отношение към града. Познавам русенци, някои от които живеят в Стара Загора (казва се Ася), които сами си казват колко им е зле града спрямо Стара Загора.
Естествено моето мнение съвпада напълно с това на нормалните русенци.



Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: Mитaka®]  
Автор droпix® ()
Публикувано21.04.07 19:06



И в трите изброени категории Русе е по-назад от Стара Загора





Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: droпix®]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано21.04.07 19:07



Лошото е,че и при теб е диагноза.



Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано21.04.07 19:08



Имам работа и нямам време да влизам във форума. Напоследък тук се появиха и интелигентни събеседници и ми е приятно да общувам с тях.
Все пак, предполагам, не си забравил, че ми дължиш една бира





Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: Дидka]  
Автор droпix® ()
Публикувано21.04.07 19:12



Има и готини русенки, поне що се отнася до това, че си знаят жабешкия гьол, и не се надуват.
Едната, която познавам живее в Стара Загора и сигурно заради влиянието на готиния град, се е оправила.
Между другото преди година и половина имах една свалка с една къдрава русенка (даже тя беше инициатор), но си останахме само приятели





Тема Re: ДРОНИ,къде си?нови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано21.04.07 19:13



Аз сравнявам Стара Загора с градовете от нейния калибър и икономическо развитие.
С Русе никога не съм я сравнявал, само ако някой русенец ме издразни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.