Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 01.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано14.04.07 16:40



Трябва да помолиш Ахиев, а относно Калояновско шосе според мен състоянието му никак не отговаря за вход на магистрала.



Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: милaниcт]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано14.04.07 16:48



Ахиев вече съм го помолил, а колкото до мнението ти напълно споделям, че този път не става за входна артерия между АМ Тракия и СЗ. За съжаление парламента отвърли 3-тата връзка със СЗ и сега ще има само 2.

Най-големият цирк предстои, защото 90% от трафика между АМ Тракия и СЗ ще минава по пътя край Загоре и ще бъде в поток с трафика между Истанбул и Букурещ, тъй като Хаинбоаз е затворен. УЖАС!!!





Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано14.04.07 16:51



ЦЯло лято ще сме в новините ,катастрофи ,задръствания, дано не съм прав.



Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: милaниcт]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано14.04.07 16:56



Много гадно, но така е като нямаше кой да издейства по-добра свързваща инфраструктура между СЗ и Тракия. Поне да имаше 3-та връзка, зада се разбива трафика малко повече.





Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Axueв (непознат )
Публикувано14.04.07 17:06



Да бе,да ме смачка някой тежкотоварен камион

.

Може би от страната на Арнаутито,там изровиха света.....



Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано14.04.07 17:08



Как не откриха нефт?





Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: милaниcт]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано14.04.07 17:35



Нефт?! Само това ли?

Там съм чувал, че има секретно поделение под земята, както и поделение за разузнавачи.



Само не ми казвайте, че там се гласи реализацията на военен проект разработен от злите професори в тайните лаборатории на Тракийския Университет.



Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано15.04.07 20:37



Поведението на министреството на регионалното развитие е скандално и нагло. Не може 15 километров град да има само 2 връзки с автомагистрала Тракия. Може би сливналията Гагаузов го е яд, че магистрала Тракия ще минава на 20 км от града му и единствената връзка с магистралата ще е пътя Ямбол-Сливен и затова с глупавите си действия решава да прецака Стара Загора.
Аз все пак се надявам, че с активната работа на община Стара Загора по някои европейски фонд може да се издейства логичната трета връзка на Стара Загора с Тракия, която е залегната в градския план и осигурява пропорционалност и равномерност на входните артерии към града.



Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: droпix®]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано17.04.07 11:46



Те да построят магистралата, пък една връзка винаги може да се добави в бъдеще и то не с кой знае колко инвестиции. А и 2 връзки също не са малко. 3-тата сама ще се наложи с времето, защото няма да може без връзка към изт. инд. зона и ТЕЦ-овете.





Тема Re: Затварят Хаинбоаз!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано17.04.07 14:06



Община Раднево извършва ремонт на пътя през Знаменосец и така ще имат връзка в посока София южно от Стара Загора.В посока Бургас ще има връзка на пътя Раднево-Н.Загора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.