Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 21.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема До кога ?!  
Автор mark_bg (Анализиращ)
Публикувано17.03.07 23:28



Здравейте всички ,

отдавна не бях влизал тук и когато тази нощ се поогледах ......

Драги бг пънк - познаваме се братче и не ми е много удобно да пиша това , но просто не мога да се сдържа .
Първо огромна част от темите висят с катинарче
влизам чета ги нищо като за катинар не мога да намеря
Второ почти навсякъде се чувстваш призван и отговорен да отговориш
- спокойно бе брат Земята ще се върти и без твоята веща намеса ..
Трето киселия ти прагматизъм - както сам се изразяваш направо дразни
- хората не са длъжни да се чувстват като застарели момци около четиридестетте
Четвърто - разбирам желанието ти да правиш сайта си популярен долу в подписа като го слагаш , но като се има предвид , че отговаряш като обезум
ял където имаш и нямаш основание, познание , желание ( ти сам се окайваш , че отговаряш вместо да спиш ) ме прави подозрителен за крос постинг
Пето остави по дяволите хората да си лафят тук спокойно и не посрещай всяка похвална вест за града ни на нож - Заралия не е мръсна дума.
И накрая някъде горе сред заключените от теб теми има една , в която се говори за 35 годишен мъж със зависимост към интернета . Не знам защо си я заключил , но според мен приликата е очевадна .

Ами това е в общи линии
Сега ми тресни и на мен един катинар да ти олекне !!!!!
Но докато го правиш не забравяй , че живота и нещата в него не са чак толкова лоши . Утре стани, поеми дълбоко въздух и вместо да слагаш злобни коментари и катинари просто излез и подишай .

Твърде много на изток - е вече на запад !


Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.03.07 00:08



Досега дишах, имам и свидетели...






Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.03.07 13:57



Драги ми mark_bg,не се познаваме но интересно защо вигаги се появяваш тук след появата на катинарите(респективно след появата на едно познато на всички ни момче)?

Заралия наистина не е срамна и обидна дума,също така не е синоним на агресивен,арогантен и ограничен човек.
Както и този клуб, в който пиша повече от две години и половина не е PR страница на община,търговска камара и т.н.

Редактирано от Axueв на 18.03.07 15:42.



Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 15:33



Уважение към някого, пък било то и към нелегитимния модератор Тончев, не се изисква, а се печели.
Досега с нито едно свое действие Тончев не го е заслужил.



Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 15:36



Скоро клуб Стара Загора ще изгуби и първото си място по брой теми.
Заради забрана за писане в клуба от нерегистрирани - поредната налудничева идея на Тончев.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.03.07 15:39



Скоро клуб Стара Загора ще изгуби и първото си място по брой теми.



За това говорех,mark_bg,за това........



Тема Re: До кога ?!нови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 15:48



Явно е синоним, след като самият модератор е такъв.
Темите от търговската камара пък са хиляди пъти по-интересни от сладникавото мазнене, привнесено с някой друг емотикон.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.03.07 15:55



А ти,момко,защо не решаваш емоционалните си проблеми с БГпънка на лични бележки?



Тема Re: До кога ?!нови [re: Axueв]  
Автор mark_bg (Анализиращ)
Публикувано18.03.07 16:11



Братче нали не намекваш , че този който всички познавате , а аз нямам честта и аз сме едно лице ?!

Защото уверявам те не е така.
Самия Иво може да ти каже това.
Иначе опитвам се да разбера желанието Ви да не желаете този клуб да бъде това за което е създаден , а имено - говорилня за какво ли не , опитвам се но не успявам. От край време съм против модерирането на каквото и да било от когото и да било в какъвто и да е форум. За съжаление някога , когато се водеше дискусия по въпроса не бях разбран. Сега предполагам ще е същото .
Явно сме си така устроени трябва някой да ни е хванал за косите в прекия или буквален смисъл на думата .. Луда работа.

Иво батка четох из форума както ме посъветва и няма бе брат - наистина няма причина , човек да е така крайно непозитивно настроен .
А катинарите - тях просто ги ненавиждам. Карат ме да си спомням едни други времена , които трябваше да сме вече забравили.

Твърде много на изток - е вече на запад !


Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.03.07 16:29



Не съм си помислил и за момент,има разлика в стила и нивото на общуване,но все пак ми е странно.
Иначе опитвам се да разбера желанието Ви да не желаете този клуб да бъде това за което е създаден , а имено - говорилня за какво ли не , опитвам се но не успявам.
Идва момент в който празните приказки ,особено тези предназначени умишлено да дразнят и да пречат на останалите да общуват нормално идват в повече.

Прочетох някои неща,писани от теб....уви ,не сме достигнали нивото човек да си е сам модератор.

Колкото до катинарите,и мен ме дразнят,но преброй ги и виж автора на темите срещу тях.В повечето случаи това е един и същи човек.



Тема Re: До кога ?!нови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 16:56



Не мога да разбера напъните ти да се опитваш да омаловажиш, дори да отричаш глупостите на Тончев.
Очевидното за мен е очевидно за всички.
Недоволен ли си от това?

Редактирано от droпix® на 18.03.07 17:35.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.03.07 17:01



Тончев с теб мога да го коментирам единствено като модератор на този клуб.
Според мен се справя.



Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 17:12



Единственото решение за доброто на клуб Стара Загора е смяната на модератора.

Аз лично в целия дир толкова злобен, заядлив и пречещ на всички дискусии модератор не съм виждал.
Сценарият е един и същ - някой има собствено мнение за нещо, Тончев е на друго мнение. Наспамва 15 мнения в темата, за да докаже - "не ти не си прав, аз великий големий Ивайло Тончев съм прав! Аз!" Спори като за последно, появява се пяна даже. И като не му хареса резултата, защото в почти всички случаи той не е правият, слага катинара или направо трие темата.
И така до следващата тема.



Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.03.07 17:56



Сценарият е един и същ - някой има собствено мнение за нещо, Дроникс е на друго мнение. Наспамва 15 мнения в темата, за да докаже - "не ти не си прав, аз великий големий Дроникс съм прав! Аз!" Спори като за последно, появява се пяна даже. И като не му хареса резултата, защото в почти всички случаи той не е правият, крещи, че модераторът му е виновен.

Стана ми смешно, тук от 12 мнения, 5 са на Дрънчо, който като бясно куче се блъска да запише мнения, после аз излизам виновен, дето често съм по 14 часа на работа, без достъп до интернет.
Имаме насреща едно болно самолюбие. Ранено. Преди 2 години Дроникс стана модератор тук, ей така си решил, защото било стратегическа игра. Влез в някой форум, разделяй и владей.
След няколко месеца той беше вече с отнети права, просто защото беше злоупотребил с правата си. И след това вече регулярно идва тук, кара се със всеки, пише глупости.
Ти марк, нали знаеш,че аз съм всъщност поне 11 ника в този форум, тъй че, с който и да си пишеш тук, пишеш си с мен...?
Много сладко се прехвърлят така нещата на чужд груб.
Катинарите ли? Уви, всички все още заключваме къщите си и офисите си.
Че и аларми слагаме. Не сме дозрели за свободата си, не сме...
Иначе, Ахиев, Марк е реален човек, не е от прякорите на Дроникса.
И ако искате това да е говорилня, прекрасно, но говорете. Именно ти можеш много и интересни неща да кажеш, направи го.
Ако всички само четат, а после пускат по 1 тема и пак изчезват, това няма как да стане говорилня.




Тема Re: До кога ?!нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 18:35



А да, забравих и манипулациите.
Та през тоя месец около 14 дена не съм влизал изобщо в клуба.
А ти колко?


Самолюбието ми не е наранено. То си е тук.
Или не си разбрал нещата или се правиш, че не ги разбираш.
Критиките са конкретно към теб - начина на модериране и спамваме, затварянето на клуба и т.н.
Какво общо имам аз в случая?
Разбира се клуб Стара Загора ако имаше един нормален модератор (психически и физически), който не обсебва клуба, а само следи за провокации и лош тон, не бих казал и думичка срещу него.
Можеш ли да чуеш забележките и да промениш поведението? - Май че не, пъновете нямат уши....
Подавай оставка. Има достатъчно хора, които биха могли да се справят с модерирането на клуба.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.03.07 18:39



Какво общо имам аз в случая?

...има една думичка НАГЛОСТ...и още една ДЕБЕЛООЧИЕ,май не са ти познати?



Тема Re: До кога ?!нови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 18:45



Точно насреща са.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.03.07 20:03



Единственото решение за доброто на клуб Стара Загора е смяната на модератора.

А според мен щом веднъж се осра до ушите в този клуб като модератор - нямаш моралното право да повдигаш отново този въпрос. Не, че самият въпрос сам по себе си не е важен.



Тема Re: До кога ?!нови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.03.07 20:19



Единственото решение за доброто на клуб Стара Загора е смяната на модератора.

Колко е лесно...
Аз не съм някой полицай, който с палка и пистолет да накара клубчето да ври и кипи от нови постинги, просто трия рекламата и се старая да предотвратявам препирни, от които нищо лошо няма да излезе.
Не мога да не си спомня как под командата на Дроникс трябваше да помпим теми и мнения, за да стане той модератор на градския клуб с най-много мнения.
Аз съм далеч от такива гениални желания.
От днес, тъй като аз няма да имам време тази седмица да се включвам, поради тежка работна схема, имате 5 дни на самотек.
Да живеят свободата и демокрацията.




Тема Re: До кога ?!нови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано18.03.07 20:28



Аз винати съм за толерантност!Не ми пречи модератора,но когато един човек казва че би си окачил Сталин на мартеница и предприема крути мерки срещу пишещите по теми които не го вълнуват не може да не се дразня. Как пък да повярвам на искреността на подръжниците му след като са винаги от другарите по чашка?



Тема Re: До кога ?!нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:32



Пак лъжеш.
Клуб Стара Загора имаше най-много мнения от градските клубове 1 месец преди изборите за модератор.
Всъщност и точно това беше формалният повод да се организират избори за модератор.
Не съм бил и аз човекът, който е предложил избор за модератор (лично аз не исках модератор).
Предложи го Fallen Angel.

Нито пък сам съм си издигал кандидатурата - предложиха ме няколко от другите клубари по това време - Мечът, Елвънпат, Заралия, манафче и т.н.
Ти пък самичък си предложи кандидарута.

И да клуб Стара Загора беше и активен, и интересен, след като бях избран, и аз поощрявах това. Тогава половината потребители на градските клубове се бяха изсипали в клуб Стара Загора.
Кво си мислиш, че като някои от сегашните хора, пишещи в клуба, не са писали по онова време, можеш да ги лъжеш както си искаш?



Тема Re: До кога ?!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:41



Ако си забелязал се държат като дупе и гащи.
Като стане напечено на Ахиев, Тончев пристига и почва пледоарията.
Като подгрее дупето на Тончев, Ахиев търчи да спасява положението.

Естествено, че Ахиев не е обективен.
Аз пък съм общия враг. Ахиев не ме харесва, щото съм имал голямо самочувствие и съм завършил елитно училище за разлика от него.
Тончев пък не можа да преживее да дели модераторството. Той заключваше по същия начин теми, аз пък ги отключвах, щото не смятах това за правилно.
Явно поотделно не могат да се справят с момчето.
То не бяха фитнес мутри, не беше полиция, то не беше оплаквания на декани...
Циркът е пълен





Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.03.07 20:41



Ееее посмали манго...


Тогава половината потребители на градските клубове се бяха изсипали в клуб Стара Загора.

Остава сега и да кажеш коя беше причината за това. Всички от др. градове, които идваха да пишат в клуб Ст. Загора по един или др. повод се чувствуваха засегнати от измишльотиниците и изхвърлянията по техен адрес публикувани тук. Странен начин за повдигане на активноста ...



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.03.07 20:46



Душко, тези ти писания според мен показват само едно, че акъла ти е колкото на едно птиче.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано18.03.07 20:47



Аз само едно не мога да разбера,като не ти харесва предаване по ТВ щрак дистанционото,като не ти харесва тема в клуба...клик на друга или задай твоя?



Тема Re: До кога ?!нови [re: Beco_]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:48



Айде домъкна и клонинга, че бройката на "доволните" от Тончев да стане по-голяма от тези на доволните.
Дерзай...



Тема Re: До кога ?!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:49



Това за мен ли беше?



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано18.03.07 20:54



Разбира се че не,знаеш кои се чувстват отговорни да пишат по всяка тема.



Тема Re: До кога ?!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:55



Ти за или против отварянето на клуб Стара Загора за нерегистрирани потребители си?



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.03.07 20:58



Пилето си е пиле със съответствуващия му акъл.


A rose is a rose is a rose.



Тема Re: До кога ?!нови [re: Beco_]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 21:00



Така е. Не може да се мери с шизофреника. Нали трябва да има акъл за двама

Редактирано от droпix® на 18.03.07 21:00.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано18.03.07 21:01



Преди време изказах мнението си и ме обсипаха с неаргументирани отговори.Твърдо за!



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано18.03.07 22:11



Ахиев не ме харесва, щото съм имал голямо самочувствие и съм завършил елитно училище за разлика от него.


Жив си за оплакване,мойто момче,



Завършил съм достатъчно "елитно" училище но само училището не прави човека,трябва и малко семейно възпитание,дето му викат "първите седем години".
Вссе повече ме убеждаваш,че си ги пропуснал.



Тема Re: До кога ?!нови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 22:51



Ми поплачи си


Тоалетна хартия да избършеш сълзичките желаеш ли?



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано18.03.07 23:03



А какво ви е мнението за блестящо образования министър Н.Василев?



Тема Re: До кога ?!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 23:33



Юпи:)
Има пари, кариера, семейство.
Не изглежда стар, пък вече е на 30 и нещо.



Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор droпix® ()
Публикувано21.03.07 21:41



Да обобщим.
До кога?
Докато Тончев е модератор. Опърничав до дупка.
Затова трябва да си подаде оставката и клубчето ще се оправи.



Тема Re: До кога ?!нови [re: mark_bg]  
Автор droпix® ()
Публикувано23.03.07 19:17



Циркът на двамата възрастни господа продължава с пълна сила


Климактериумът е трудна възраста...



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.03.07 19:36



ми чакай от умрял писмо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.