Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: До кога ?!нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:32



Пак лъжеш.
Клуб Стара Загора имаше най-много мнения от градските клубове 1 месец преди изборите за модератор.
Всъщност и точно това беше формалният повод да се организират избори за модератор.
Не съм бил и аз човекът, който е предложил избор за модератор (лично аз не исках модератор).
Предложи го Fallen Angel.

Нито пък сам съм си издигал кандидатурата - предложиха ме няколко от другите клубари по това време - Мечът, Елвънпат, Заралия, манафче и т.н.
Ти пък самичък си предложи кандидарута.

И да клуб Стара Загора беше и активен, и интересен, след като бях избран, и аз поощрявах това. Тогава половината потребители на градските клубове се бяха изсипали в клуб Стара Загора.
Кво си мислиш, че като някои от сегашните хора, пишещи в клуба, не са писали по онова време, можеш да ги лъжеш както си искаш?



Тема Re: До кога ?!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:41



Ако си забелязал се държат като дупе и гащи.
Като стане напечено на Ахиев, Тончев пристига и почва пледоарията.
Като подгрее дупето на Тончев, Ахиев търчи да спасява положението.

Естествено, че Ахиев не е обективен.
Аз пък съм общия враг. Ахиев не ме харесва, щото съм имал голямо самочувствие и съм завършил елитно училище за разлика от него.
Тончев пък не можа да преживее да дели модераторството. Той заключваше по същия начин теми, аз пък ги отключвах, щото не смятах това за правилно.
Явно поотделно не могат да се справят с момчето.
То не бяха фитнес мутри, не беше полиция, то не беше оплаквания на декани...
Циркът е пълен





Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.03.07 20:41



Ееее посмали манго...


Тогава половината потребители на градските клубове се бяха изсипали в клуб Стара Загора.

Остава сега и да кажеш коя беше причината за това. Всички от др. градове, които идваха да пишат в клуб Ст. Загора по един или др. повод се чувствуваха засегнати от измишльотиниците и изхвърлянията по техен адрес публикувани тук. Странен начин за повдигане на активноста ...



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.03.07 20:46



Душко, тези ти писания според мен показват само едно, че акъла ти е колкото на едно птиче.



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано18.03.07 20:47



Аз само едно не мога да разбера,като не ти харесва предаване по ТВ щрак дистанционото,като не ти харесва тема в клуба...клик на друга или задай твоя?



Тема Re: До кога ?!нови [re: Beco_]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:48



Айде домъкна и клонинга, че бройката на "доволните" от Тончев да стане по-голяма от тези на доволните.
Дерзай...



Тема Re: До кога ?!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:49



Това за мен ли беше?



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано18.03.07 20:54



Разбира се че не,знаеш кои се чувстват отговорни да пишат по всяка тема.



Тема Re: До кога ?!нови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.03.07 20:55



Ти за или против отварянето на клуб Стара Загора за нерегистрирани потребители си?



Тема Re: До кога ?!нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.03.07 20:58



Пилето си е пиле със съответствуващия му акъл.


A rose is a rose is a rose.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.