Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 24.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема имате ли нужда от още една клубарка?  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 04:54



Здравейте градски;)

след като преминах начален курс на обучение за писане в този клуб, внимателно прочетох правилника и щателно разучих всички шефове тук;))

регистрирах се, дълго се упражнявах на кирилица и плахо реших да навлезна на онлайн територията на моя си любим град;)) дали бихте подслонили съвсем дружелюбно едно нежно създание, далеч от родината си в вашия клуб?

ще се радвам да се запозная с всички вас!!! и скоро да мога да си видя града!
хубав ден !!




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано20.02.07 07:40



Привет,
Ама ти като изпълнително пионерче, нямащо търпение да се влее в редиците на комсомола :)

Скица!
Добре дошла и хубав ден.
Аз също съм далеч от любимия си град, е не в дръга държава. И аз с тия надежди скоро да видя града си зелен и слънчев... още преди да цъфнат липите.



Tell it to my heart
Tell me I'm the only one.
Is this really love or just a game?

Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано20.02.07 07:53



Заповядай. Правилата са прости, шефовете са малко, наказанията са семпли, бонусите са много. :)




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано20.02.07 08:24



добре дошла от мен, нежно създание!



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор borisfx (познат)
Публикувано20.02.07 12:34



Не знам дали е възможно... Местата в клуба отдавна са заети и май няма прием на нови членове

. Нооооо...... нищо не се знае. щом шефа е благосклонен може и да има едно място за теб. От къде си.



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Oпиyм]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 14:36



здравей!


ох, викам си- сега да си мълча ли да не си ли мълча- ами като никога не съм била пионерче;)) но се надявам и чавдарчета да се приемат;)))

виж твоите шансове да се прибереш в СЗ могат да се осъществят поне тази година;)) а моите...
усмивки от скицата



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 14:42



здравей шефе!

казваш правилата са прости- ама ти никога не надценявай една бивша блондинка;))) колкото до шефовете- малко,малко но и за това трябва да си наясно;)


е, можеше да го пропуснеш това с наказанията;)) а за бонусите щях да те питам какви са?:))

Редактирано от mysty на 20.02.07 14:43.



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: neverojatna]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 14:47



благодаря ти, невероятна;)


правилно нежните създания трябва да се подкрепяме;))
ако бях там сега можехме и едно женско парти да спретнем ;)никога не е късно де



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: borisfx]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 14:57



здравей



е, може да няма прием на нови членове, но като гледам членки не отказвате!! и само така! шефа правилно се ориентира;)
а пък и колко място ще ви заеме една членка- но пък колко свежест ще внесе в клуба а?:))опсс..минутките са реклама изтекоха;)) важното е 4е вече имам членска книжка;))и си практикувам кирилицата;))
ами аз съм от стара загора разбира се но живея в USA за сега;))тук вече няма да коментирам нищо защото или няма да ми повярваш или ще ме сметнеш за префърцунка или откачена;))
радвам се, че всички сте толкова мили тук!!!




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано20.02.07 15:33



айде наздраве с една виртуална бира


пък като си дойдеш ще направим женско парти и ахиев ще почерпи

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: neverojatna]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 15:45



еее, тия заралийските мъже били златни бе!! и да не почерпи Ахиев, друг ще почерпи;))


важно е купон да става;))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано20.02.07 15:57



е, този път на него се падна, ама ако имаш мерак и ти можеш да викнеш по едно за цялата маса


та кво правиш ти в Щатите ако не е тайна

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: neverojatna]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 19:31



е ще почерпя ако трябва- това ли е членският внос тук?:)))хаха
обаче като си дойда трябва да ми дадете една карта на заведенията в Стара Загора;)))) че като чета едно заведение не зная
на въпроса какво правя в Щатите- ами работя и се опитвам да живея но България ми липсва много





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор borisfx (познат)
Публикувано20.02.07 20:49



В отговор на:

е, може да няма прием на нови членове, но като гледам членки не отказвате!! и само така! шефа правилно се ориентира;)



И ти се ориентираш правилно. За нови членки винаги ще се намери място
В отговор на:

тук вече няма да коментирам нищо защото или няма да ми повярваш или ще ме сметнеш за префърцунка или откачена;))



Защо да не коментираш. Нали затова са клубовете. Да коментираме, да си говорим, да обсъждаме. Ти кажи пък може и да ти повярваме :) И какво толкова префърцунено или откачено има да живееш в САЩ. Хиляди българи живеят там така че нищо особено няма в това... Така че разказвай :) още повече че това ти е единствения шанс (поне засега) да си поговориш с чистокръвни загорци



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: borisfx]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 21:44



Здрасти!!
казах че хората ще ме вземат за откачена ако коментирам Щатите, защото едва ли повечето имат предтава за тази страна точно в светлината, в която я виждам аз сега;)) иначе няма никакъв проблем да си полафкаме тук, да, за това са клубовете и да знаете, че новата членка е много бъбрива;)) а и да ти призная, спестих си коментара в на4алото защото не исках да занимавам хората с себе си 4ак толкова много


но щом казваш 4е и тази тема е позволена- да започваме
определено живота тук не е като по филмите и в зависимост какъв човек си приемаш нещата по различен начин- затраховам се че това е моят начин на възприятие: тук само работиш, че кажете- е да но печелиш добре, дори да е така системата е направена толкова добре че винаги намираш за какво да ги харчиш, ако стандарта е по-голям, то и разходите, живеещ ораничено, никакви приятели, всеки те използва, лицемерие,далеч от близките и приятелите в бг, малко или много американците те възприемат като чужд, ти просто си различен, не говориш твоя си език, няма къде да разпуснеш, всичко е толкова изкуствено, ако щеш едно кафе няма къде да пиеш като хората! аиде стига съм писала, че то си стана за оплакване вече;)))
какво ли си викате- тази е откачалка 100%:)))

пиша от работа и да знаеш, 4е ти си отговорен;)))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано20.02.07 21:54



А сега си представи,че пиеш една бира в компанията на приятели....ако ще и непознати,но...миекоговорящи егоистични(по принуда),разнополови и на различна възраст,заети с дребните си ежедневни житейски проблеми,заралии второ,трето и четвърто поколение....и се усмихни





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано20.02.07 22:11



В кой край на Хамериката си,Мисти?
Само не ми казвай,че си в във Джаксънвил.....





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор borisfx (познат)
Публикувано20.02.07 22:20



Явно отскоро си в Щатите и още не си свикнала. Още те влече към България май. Ама може и да свикнеш. Не се притеснявай. След 20-тина години може и да не си спомняш вече къде е Ст. Загора на картата.
А аз сега си лягам а ти си на работа. Това е просто супер. Обичам да спя докато другите работят.





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Axueв]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 22:25



хей!

първо да ми извините кирилицата, но за втори ден пиша на кирилица, абе не съм безгрешна;))


Ахиев, не съм с Джаксънвил - то оставаше и урагани да ми дойдат на главата недай Боже;))) живея около Чикаго, ще кажеш, тази кво мрънка като сума ти българи там, е, да правилно...но понякога това не е плюс. леле..хванала съм влака- щом си задавам въпроси и сама си отговарям;)))
по-хубаво от къщи няма;))




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано20.02.07 22:33



Няма значение,просто ми прозвуча познато....припознах се


Влизай по-често в клуба......а Чикаго наистина е някъде след Опан,толкова близко ми звучи.



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: borisfx]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 22:34



не влизам тук зада споря,така че ще бъда кратка
догадките ти не са верни и това за времето прекарано извън Бг за мен поне няма значение, живея тук от няколко години и нямам намерение да остана още толкова, мисля, 4е добре се справям с живота тук- относно работа, относно системата им, минала съм през доста неща и това носи опит, но това което искам да обясня е, 4е всичко зависи от човека, какъв характер е, аз съм една такава емоционална, сантиментална дори, не мога да живея толкова ограничено. има хора на които не им пука за нищо такова, но аз не съм от тях. колкото до работа, пари и тн, мисля 4е те не те правят щастливи, необходимост са но не и гаранция за щастие. това е мое мнение- не държа да се съгласиш с него. + човек трябва да мине през всичко това зада бъде сигурен в мнението си 100%
лека нощ на теб!!!





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Axueв]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 22:38



Ахиев, благодаря ти! много си мил и да ти призная аз не целя да влизам в някой клуб зада споря с хората;)) затова оценям дружелюбността ти;)) и ще почерпя като се върна;)))


това за бирата ме развесели;)) само дето аз не говоря толкова меко ама ще се постарая;)) затварям очи, започвам да фантазирам и никаква работа:)) ти ще обясняваш после на шефката;))))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор borisfx (познат)
Публикувано20.02.07 22:46



Изобщо най-малко съм си мислил да споря с теб. Предположения просто. Радвам се че за теб не са верни.
За мен лека нощ, а на теб - приятна работа

До скоро....



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано20.02.07 22:50



Шефката я остави на мен

.
Кажи ,ако те гони някаква носталгия като образ,гледка от родното някъде.....



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Axueв]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 22:59



леле ти ако можеш да ми видиш шефката, няма да си толкова уверен в думите си;)) тя си търси богат и дърт мъж;)))


ооо носталгията не ме пуска да ти кажа;)) а като разгледах и някои снимки на града в форумаааа...пийте по едно за мен другия път:))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано20.02.07 23:46



Мдам, трябва да се поприбера до СЗ, ако ще да е за няколко часа.
Всъщност и чавдарчето било е примерно дете :)
Приемам аз всякакви усмивки и добро настроение :-)

Давам същото



Tell it to my heart
Tell me I'm the only one.
Is this really love or just a game?

Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Cтиви (ей ма на)
Публикувано21.02.07 08:45



И да няма место,шефа приема подкупи ,така че пусни МУ нещо и си вътре!!!НА късмет да ти е!



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано21.02.07 14:39



Добре дошла!Въпреки,че емигрантите сте най неразбираемия модел за мен зачитам личният избор на всеки.



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: милaниcт]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 22:05



здравей!

е няма да съм имигрант цял живот така че ще се разберем все някой ден с теб;))


а и да ти призная никой не знае как ще се стекат обстоятелствата в живота му и в коя категория може да попадне без да иска- но това е друга тема;))




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Cтиви]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 22:08



хей, аз минах метър с шефа но това не е гаранция 4е няма да размисли шефа по-късно, само ще се надявам шефа да не си пада по брюнетки;))хаха





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано21.02.07 22:11



И Стиви,до колкото го познавам,на момента загуби интерес към твоята личност





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Axueв]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 22:17



ами няма да се лъжем де;))


бях руса няколко години но си смених цвета на косата зада ме възприемат по-сериозно мъжете;))хаха
е все пак ще пием по нещо като си дойда, няма да обявяваме търг;)))хаха



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.02.07 23:02



Обожавам брюнетки.






Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 23:06



УАУУУУУ



с зелени очи може би?:)))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.02.07 23:08



Да си призная, всеяден съм.






Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 23:13



е сега вече я закърших, на какъв шеф попаднах;))


поне си честен;)) не ми каза за бонусите ?:))

Редактирано от mysty на 21.02.07 23:13.



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.02.07 23:29



Абе, ти изненади не обичаш ли?






Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 23:32



охооо супер:)

чудя се само изненади от какво естество...


ей ще ме накараш да се прибера по-рано от заплануваното;)



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.02.07 23:34



Ние имаме широкопрофилни изненади, за всеки вкус.


сега да не се изненадаш...




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано22.02.07 10:07



брат ми още си пази пионерската връзка, някой иска ли да му я подаря...тъй тъй тука за чавдарчета и пионерчета сте се заприказвали





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано22.02.07 10:09



ма това сериозно ли бе, шефче?!





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано22.02.07 10:13



искам да попитам-тъй като имаш "най-пресни" впечатления-верно ли американците са толкова...да речем глупави?защото на мен ми казаха някои потресаващи неща, които не мога да повярвам,че може и да са верни





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Дидka]  
Автор mysty ()
Публикувано22.02.07 17:13



хей Дидка, като се замисля май пионерската ще ми отива повече на косата...но пък синята връзка ми ходи на очите...еее тва е дилема вече!!





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Дидka]  
Автор mysty ()
Публикувано22.02.07 17:23



колкото и да не е за вярване, тази нация си е доста глупава, поне спопед мен, те въобще не се и стремят да се развиват а пък за мислене и дума не може да става евреите така ги манипулират, не им дават глава да вдигнат и още от малки ги приучават да се вълнуват от доста прозаични неща като техния футбол, разни тв шоута и куп други глупости, като целта е хората да не се замислят за политиката, доста удобно, та средният американец си гледа реалити щшоута, мачове и какво ли не и не го вълнува какво става с тая държава и икономика, а за останалият свят и идея си нямат, за нормални новини по телевизията просто забрави, по новините казват кой се бил блъснал на магистралата, коя къща изгоряла и направо ме карат да се чувствам все едно съм в бг десетилетия назад при пълно информационно затъмнение
за американците е голямо постижение да завършат средно, аз ходих на един курс по счетоводство и първият ми тест беше за таблицата за умножение, при което им казах чв се подиграват с мен;)))


ако не са мозъците, купени от европа и адски евтината работна ръка на мексиканците, тези тук са загинали;))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано22.02.07 18:52



Мдаа със задоволство установявам фрапиращата разлика с милата ни татковина. Тук дори и шлосерите владеят 2-3 езика, обичат Чехов, защото всичко в човека трябва да е прекрасно, слушат класическа музика, четат руски класици и латино-американски авангардисти, като се съберат на маса за разпивка обсъждат телеологическите доказателства за съществуването на Бог и т.н.
Абе тук при нас е идилия!



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано22.02.07 21:18



ако си дам малко зор, може и чавдарска връзка да ти изнамеря...тъй че...помисли си





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано22.02.07 21:21



аммм аз те попитах, защото ми казаха за тест по математика, който включва въпрос: колко е 7х6?и условие,че имаш 4 възможности за отговор и правото да ползваш елка...майко мила





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Beco_]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано22.02.07 21:22



ухааааа браво на нас





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано22.02.07 22:56



И тук има реално изобилие от цървули, уви...




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано23.02.07 01:17



Според мен,човек трябва да реши в един по ранен момент момент от живота си къде смята да живее за да се чувствува в свои води в останалата част от живота.все пак освен човека с който ще живее има и кръг от близки хора, познава и харесва града и т. н.



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано24.02.07 19:17



въх аз да не знаех...





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Дидka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано24.02.07 19:44



То трябва човек да е неистово наивен, за да не усети, че и тук има цървули.




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор mysty ()
Публикувано24.02.07 23:15



хей навсякъде има ограничени хора, аз просто си казах мнението за американците като цяло но не е нужно да се съгласявате;))))


това за математика няма да ме учуди;))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: милaниcт]  
Автор mysty ()
Публикувано24.02.07 23:20



знаеш ли, мисля си че хората постоянно се развиваме и в един етап от живота си мислим по един начин, натрупваме опит и винаги се стремим да живеем по-добре, а след време и ценностите и стремежите ни се променят..както и ние самите
а и не подценявай силата на обстоятелствата..защото човек не може да бъде сигурен никога в бъдещето си...пожелавам ти да живееш по предначертания от теб път..и въпреки това да ти е интересно;))))





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано24.02.07 23:32



Абе, да ги оставим да си карат автоматичните коли, ето, аз обичам Татко Ал Бънди, един от малкото истински американци...






Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано25.02.07 13:04



мдааааааа наблюдаваме проявите им от време на време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.