Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 24.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: borisfx]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 22:34



не влизам тук зада споря,така че ще бъда кратка
догадките ти не са верни и това за времето прекарано извън Бг за мен поне няма значение, живея тук от няколко години и нямам намерение да остана още толкова, мисля, 4е добре се справям с живота тук- относно работа, относно системата им, минала съм през доста неща и това носи опит, но това което искам да обясня е, 4е всичко зависи от човека, какъв характер е, аз съм една такава емоционална, сантиментална дори, не мога да живея толкова ограничено. има хора на които не им пука за нищо такова, но аз не съм от тях. колкото до работа, пари и тн, мисля 4е те не те правят щастливи, необходимост са но не и гаранция за щастие. това е мое мнение- не държа да се съгласиш с него. + човек трябва да мине през всичко това зада бъде сигурен в мнението си 100%
лека нощ на теб!!!





Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Axueв]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 22:38



Ахиев, благодаря ти! много си мил и да ти призная аз не целя да влизам в някой клуб зада споря с хората;)) затова оценям дружелюбността ти;)) и ще почерпя като се върна;)))


това за бирата ме развесели;)) само дето аз не говоря толкова меко ама ще се постарая;)) затварям очи, започвам да фантазирам и никаква работа:)) ти ще обясняваш после на шефката;))))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор borisfx (познат)
Публикувано20.02.07 22:46



Изобщо най-малко съм си мислил да споря с теб. Предположения просто. Радвам се че за теб не са верни.
За мен лека нощ, а на теб - приятна работа

До скоро....



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано20.02.07 22:50



Шефката я остави на мен

.
Кажи ,ако те гони някаква носталгия като образ,гледка от родното някъде.....



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Axueв]  
Автор mysty ()
Публикувано20.02.07 22:59



леле ти ако можеш да ми видиш шефката, няма да си толкова уверен в думите си;)) тя си търси богат и дърт мъж;)))


ооо носталгията не ме пуска да ти кажа;)) а като разгледах и някои снимки на града в форумаааа...пийте по едно за мен другия път:))



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано20.02.07 23:46



Мдам, трябва да се поприбера до СЗ, ако ще да е за няколко часа.
Всъщност и чавдарчето било е примерно дете :)
Приемам аз всякакви усмивки и добро настроение :-)

Давам същото



Tell it to my heart
Tell me I'm the only one.
Is this really love or just a game?

Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор Cтиви (ей ма на)
Публикувано21.02.07 08:45



И да няма место,шефа приема подкупи ,така че пусни МУ нещо и си вътре!!!НА късмет да ти е!



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: mysty]  
Автор милaниcт (ентусиаст)
Публикувано21.02.07 14:39



Добре дошла!Въпреки,че емигрантите сте най неразбираемия модел за мен зачитам личният избор на всеки.



Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: милaниcт]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 22:05



здравей!

е няма да съм имигрант цял живот така че ще се разберем все някой ден с теб;))


а и да ти призная никой не знае как ще се стекат обстоятелствата в живота му и в коя категория може да попадне без да иска- но това е друга тема;))




Тема Re: имате ли нужда от още една клубарка?нови [re: Cтиви]  
Автор mysty ()
Публикувано21.02.07 22:08



хей, аз минах метър с шефа но това не е гаранция 4е няма да размисли шефа по-късно, само ще се надявам шефа да не си пада по брюнетки;))хаха






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.