Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 28.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Убийствонови  
Автор милaниcт (член)
Публикувано04.02.07 14:58



Убиха 27 годишния Мирослав!!! Знаете ли що за пияна и наркоманизирана сган обикаля по улиците на града?Много ми се иска да някой от тези изроди,които се насират от пиене и наркотици ,а после търсят с кого да се сбият да напише няколко думи за "геройствата "си !



Тема Re: Убийствонови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано04.02.07 15:25



Би ли дал повече подробности, не знам за какво става дума...




Тема Re: Убийствонови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.02.07 15:30



честно казано като познавах Миро, направо се втрещих, като ми казаха.беше голям фен на Берое и редовно си ходеше на мачове, а там на никой не съм го виждала да се дава да го набие или каквото и да било.цялата тая работа ми се струва, че не може да се извърши от подобна категория хора, за които говориш, или поне ако са били такива то не знам как са успели.

страшно мн съжалявам за Миро и за семейството му, като всеки човек и той си имаше недостатъци, но с нищо не беше заслужил такава съдба...



Тема Re: Убийствонови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.02.07 15:36



на кратко-нападнат в близост до апартамента на баща му, намушкан неколкократно, още жив го намира минаващ наблизо човек, но докато дойде полицията и бърза помощ(колко ли бързи са били този път се чудя?!

) той умира...това достатъчно ли е?



Тема Re: Убийствонови [re: Дидka]  
Автор милaниcт (член)
Публикувано04.02.07 15:44



24 пъти намушкан пише 7дни спорт,това освен пияни или дрогирани кой може да го направи



Тема Re: Убийствонови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано04.02.07 16:14



Всеки социопат.




Тема Re: Убийствонови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (член)
Публикувано04.02.07 18:30



това звучи по страшно за мен от войната в Ирак



Тема Re: Убийствонови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано04.02.07 20:58



Да, защото войната не се води по CNN, а тук, по улиците на града ни.




Тема Re: Убийствонови [re: Bgpunk]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано04.02.07 21:58



мииииии честно казано не знам война ли е, не е ли, CNN-и и глупости,обаче тоя човек на никой не са даваше, а за да се случи това, по мое мнение цялата тая работа има нещо нагласено в нея.не знам наясно ли сте, но като фен на футболен клуб, независимо за кой отбор говорим, ако щете "Ужас"-Зетьово, винаги ще се намери някой заклет фен на друг отбор, който да търси отмъщение от теб за нещо.тъй че, дано полицията да го намери тоя или тия (не знам не мога и да предполагам),защото ако другите го намерят първи няма да ви казвам какво ще се случи...





Тема Re: Убийствонови [re: Дидka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано04.02.07 22:05



Нищо не разбрах, може ли по-бавно и така, като за сегашния час...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.