Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 27.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови  
Автор dhalgren ((одеяло)развит)
Публикувано01.01.07 16:25



Посрещал съм Нови години в презрелия комунизЪм, в токови кризи ,кризи на държавата, но да остана БЕЗ ТЕЛЕВИЗИЯ 1/2 час преди Новогодишната наздравица,точно в сюблимния момент,когато уж трябваше да се изкефя на Евросъюза,да чакам салютите отвън за да съм сигурен,че тя Новата,Европейската дойде...това е гавра!И не само аз, аз ЦЯЛА СТАРА ЗАГОРА,която е вързана за наглия монополист верея кабел (нарочно ги пиша с малки букви!!!).За такова нещо в Съюза падат управленски глави,а тъпи телевизии фалират!Питам ви тук,всички ощетени,ще платите ли на наглярите ПЪЛНАТА СУМА и този месец!Защото нагло ще си я поискат без капка извинение!АЗ НЯМА ДА ИМ Я ПЛАТЯ!Нека им покажем какво значи да си в Евросъюза- даваш,когато получаваш качество.Или пак да я караме по нашенски,да си затраем,или някой по-майстор от мене да им хакне сървъра за месеци!НЕКА ПОГОЛОВНО НЕ ПЛАТИМ ТАКСАТА ЗА ДЕКЕМВРИ,а лично аз смятам да изчистя този доказано некадърен оператор от живота си...

Когато се взираш в бездната и Бездната се взира в теб...


Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качеството [re: dhalgren]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано01.01.07 17:16



Уфф,Честита Нова Година първо!
Не си трови душата за половин час кабеларка от първия ден на годината.Конфузно беше наистина,леко намигане за европейската ни същност.
Иначе истината е леко встрани,Верея-та не е монополист,има и други оператори,щом не ти харесва - смени ги,не плащай...въпрос на собствен избор.
Колкото до призива ти - омръзнало ми е от такива призиви.На бунт срещу монополиста,на бунт срещу тецовете,няма да платим!
Да,ама нали си подписал с тях договор,там сте сте споразумели кой кум ,кой - сват....

......или някой по-майстор от мене да им хакне сървъра за месеци

Е,това бе най-европейското



Редактирано от Axueв на 01.01.07 17:18.



Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (член)
Публикувано01.01.07 19:42



днес следобед 2 часа нямаше Диема и не можах да гледам мача.що не се сбъркат например 3дни да не кодират НВО



Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: dhalgren]  
Автор droпix® ()
Публикувано01.01.07 19:58



Тъкмо мислех да пусна тема по въпроса, но Ти вече си го направил.
Това, което се случи, е скандално. Над час Вереята не вървеше.
Добре, че все пак си държим двете антени и след 1 минута просто смених буксата. Успяхте да видим еуфорията и еднаквите предавания по трите национални телевизии.
Но който не се е сетил или си е демонтирал антената е изпуснал историческия момент.
Редно е да има обезщетение за липсата на телевизия в полунощ на Нова година при това 2007.
Да видим дали Верейката ще постъпи по "европейски" или водата ще си тече постарому...



Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (член)
Публикувано01.01.07 20:13



по реалното което можем да се направи е да прекратим абонамента си за този чалга оператор. махнаха телетекста на много програми и не се сещат че хората имат такава опция в телевизорите за да я ползуват



Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано01.01.07 20:40



Не съм сигурен дали конкурентите имат обхват навсякъде.
Управлението на Верея е в ръцете на един прост човечец, който не иска да прави никакви инвестиции.
Затова им фалираха тъпите телевизии. От големите градове само на Верея кабел фалираха телевизиите - цял ден чалга, народни песни и стари филми. Никакви предавания. София, Пловдив, Варна и Бургас имат по някоя изявена телевизия, а при нас няма.
Дано това да се промение, но като гледам Тракия и Стара Загора, май ще има да чакаме...



Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: droпix®]  
Автор милaниcт (член)
Публикувано01.01.07 21:36



напълно съм съгласен,виж как започват новините на скат,м сат,пловдивския ЕК и др . захващат се първо с проблеми в техните градове и питат местната оправа кога ще се решат,а не като нашите репортажи с участието на кмета и областната на които повече се виждат физиономите на последнните на журналисти от самата телевизия отколкото на обекта за снимане.тъй ли един път не се сетиха да направят собствено разследване по някакъв повод,примери за това колкото щеш



Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: dhalgren]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано02.01.07 14:17



Абе, едва ли е най-важна телевизията в 12 часа. Все едно, който няма телевизор, той не посреща Нова Година. Чест прави на ВК, че се втурнаха веднага да ремонтират инсталацията, защото преди година две вероятно кабелната щеше да дойде около първия работен ден.
А КейбълТел са /засега/ назад с покритието.




Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (член)
Публикувано04.01.07 14:24



не ти ли са в повечко музикалните/чалга/ каналите за сметка на спортните например?



Тема Re: За дънаците Верея Кабел ,Евросъюза и качествотонови [re: Axueв]  
Автор neverojatna (малко вероятна)
Публикувано04.01.07 14:49



аааааааа, ТЕЦ-овете не ги барай, че откакто станахме европейци и ни резнаха АЕЦ-а май ще седим на тъмно, тогава и кабеларка няма да ни трябва.



като няма хляб яжте пасти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.