Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 30.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема новогодишната украса в граданови  
Автор tisa_7O (непознат)
Публикувано03.12.06 12:29



Както през миналата година, така и тази година по детски се радвам на новогодишната украса в центъра на града. Спирам за минутка всеки път и се любувам на гледката. Слушам как гражданите също коментират със задоволство панорамата. Жалко, че нямам фотоапарат, за да снимам гледката. Но определено се чувствам сякаш съм във филм за нова година. Е така поне хората са по-усмихнати и по-ведри от преди. По мили и сърдечни. Да си пожелаем приятно изкарване на празниците, независимо от всичко.

Ако някой направи снимка и я постне тук ще съм много благодарна. Късмет.



Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: tisa_7O]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано03.12.06 13:11



Ето това примерно.



Дядо Мраз с моторната си шейна. Но ме стряска, стряска.
Не искам да ми купуват подарък от там.




Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано03.12.06 13:32



Красиво е наистина


От там ще да е подаръка,има такива красиви неща...и полезни,пяна за бръснене от 1 лев - от какво ли я правят???
Сега по темата и сериозно,украсата тази година е добра - семпла и ефирна,но на душата ми не става по-леко само от този факт.Просто не става..



Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано03.12.06 16:21



Днес влязох в още един нов магазин за 1 лев.
Отврат. Преди много години, Марко Семов бе описал тези магазини в "За Япония като за Япония". Тогава ми звучаха интригуващо. Сега ме стряска докъде може да стигне разликата между предлагано и съдържание.
Накратко, Дядо Мраз не трябва да е от 1 лев. Нито Дядо Коледа.
Иначе, украсата е хубава и мен ме радва. Обичам коледните неща.
Не че се радвам, но ги обичам. Пък и какво да си кривя душата, понякога и се радвам. Като идва Новата Година, със сигурност по навик, но понякога има и зрънце искреност.
Красиво изглежда всичко вечер.




Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: tisa_7O]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано03.12.06 16:22



Колкото до снимката - сега отивам.........








Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: Bgpunk]  
Автор tisa_7O (непознат)
Публикувано03.12.06 17:06



Вечер наистина си е приказка. На Алана парка елхата също е красива. Но на сградата на общината си е като картичка.

А щях да забравя - тези искуствени дядомразовци, които като ги докоснеш пеят и се поклащат тромаво също не е гледка за изпускане А децата го гледат( Дядо Коледа или Дядо мраз) толкова стъписано и учудващо, че чак се усмихвам неусетно като ги видя. Да... лъскави витрини и празнично настроение



Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: Axueв]  
Автор tisa_7O (непознат)
Публикувано03.12.06 17:09



В другите квартали има ли украсени елхи ? Има и гирлянди и още нещо....





Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: tisa_7O]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано03.12.06 17:12



За другите квартали не знам,в този където живея не съм забелязал,нито елхите нито дори и орехите не са........ама като си нямаме обществена сграда освен трафопоста....



Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: Axueв]  
Автор tisa_7O (непознат)
Публикувано03.12.06 17:16



Ами ще чакате снежинките за бяла приказка, а междувременно може да си направиш на собственият прозорец импровизация на снежинки, гирлянди , светещи лампички и каквото ти хрумне все ще е красиво

действай смело и късмет



Тема Re: новогодишната украса в граданови [re: tisa_7O]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано03.12.06 17:24



На терасата ми има плажен чадър -,от това по-хубава украса - здраве му кажи!

За мен е малко необяснима цялата тази кампания,не ,не че не ми харесва украсата...ноновогодишния базар започна да фукционира още в края на ноември?!
Вярно,че трябва да върви алъш вериша,но не е ли малко рано?
Както и коледните партита(що за име се налага) и те през ноември,дърветата още зелени а ние чакаме добрия старец...ХОХОХОООУ!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.