Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 02.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: нови улицинови [re: милaниcт]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано14.04.07 17:06



От понеделник започват връзката на Ген. Столетов с Кап.Петко войвода. Ще се изземат 7-8 м височина от земната маса над хотел Ерос заедно с оградата от северна страна. Е няма да започнат от първия ден да превземат височините , но според мен ще е интересно. Пробив от такъв мащаб за улица в града ни не е правен и ще е част от бъдеща връзка с пътя за СЗ баните през малкия Железник.



Тема Re: нови улицинови [re: милaниcт]  
Автор Axueв (непознат )
Публикувано14.04.07 17:08



и ще е част от бъдеща връзка с пътя за СЗ баните през малкия Железник.



...опазил ни господ от такъв пробив...НАД Малкия Железник



Тема Re: нови улицинови [re: Axueв]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано14.04.07 17:14



Защо, той трафика няма да минава от там? Ще се подобрят връзките със северната част на града на новопостроените и сегашните сгради.



Тема Re: нови улицинови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.04.07 18:31



ще е част от бъдеща връзка с пътя за СЗ баните през малкия Железник.

Хм, през квартала или през черните пътища, дето се излиза на Мечи Кладенец някъде...?




Тема Re: нови улицинови [re: Bgpunk]  
Автор double_d (непознат)
Публикувано15.04.07 11:03



Определено имате нужда от нови улици.Аз съм от Бургас и често пътувам до Пловдив.Града ви е красив обаче са му малко тесни улиците и това е причината да има малко по-голям трафик според мене.А и все пак главния път за морето минава през СЗ и това е предимство за града ви.Ама вземете да си оправите гарите ей





Тема Re: нови улицинови [re: double_d]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано15.04.07 11:07



Знаеш, че не зависи от нас да оправяме пътища, които са част от републиканската мрежа та било то и минаващи през Стара Загора. Ами най-натоварените и важни пътища през СЗ са и най-разбити, а именно защото не се оправят от община СЗ, а от държавния орган.

П.С. Не мога да се съглася, че улиците в СЗ са тесни, дори напротив много са широки, особено в сравнение с тези в Бургас. Затова си има и историческа причина. Сети се сам/ сама.





Тема Re: нови улицинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор double_d (непознат)
Публикувано15.04.07 11:13



Е мен по история хич ме няма.А колкото до задръстванията нямам нищо против даже ми е гот.Всеки ден без Неделя съм свикнал със задръствания така че и за град като СЗ е съвсем нормално това явление.Сега и тая магистрала ще се пътува много по-бързо ама не знам дали ще минава през Сз или не?



Тема Re: нови улицинови [re: double_d]  
Автор double_d (непознат)
Публикувано15.04.07 11:17



А и друго.Трябва да се направят и надлези според мене.



Тема Re: нови улицинови [re: double_d]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано15.04.07 11:18



Ще минава покрай Стара Загора, като дълъг период от време ще достига само Стара Загора, в смисъл ще бъде София- СЗ поне 2 години.



За историята забрави. Спорът с широчината е излишен.

Я по-добре кажи, добре ли направиха отсечката Карнобат-Бургас?



Тема Re: нови улицинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор double_d (непознат)
Публикувано15.04.07 11:24



Добре е отсечката ама още няма Mc'Donalds,ресторанти газстанций и сякакви други магазини,каквито има отсечката София-Пловдив например.И е по хълмиста тая Карнобат-Бургас май.Има повече катерене.Малко скучно само в права линия да караш ама...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.