Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 30.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Регистрирани - нерегистрирани...  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.10.06 10:27



Да се отвори ли клуба отново за писане на нерегистрирани никове?
Ще взимам внимание предимно никовете на хора, писали тук по теми, които не представляват флъд или спам.
Както и новорегистрирани никове не приемам, щом са се регистрирали, добре дошли..




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.10.06 10:28



Лично аз съм против махането на забраната.




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор bratovcheda (непознат )
Публикувано18.10.06 10:45



Иво голямо мъртвило е напоследък. Пусни ги да пишат младежите, може да кажат нещо интересно. Макар че силно се съмнявам де.
Все пак аз съм ЗА!



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: bratovcheda]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.10.06 11:28



Аз много се съмнявам в добронамереността на "младежите".
Но нека да чуем и другите. Ако всички сте За, отпушваме отново тапата.




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано18.10.06 12:08



аз може ли да кажа???
ако може - не.

Като се отпуснат пак и ще има нещо написано извън обиди, спам и закани ли? Или отваряйки градския клуб падаш като видиш теми вдигнати отпреди 1-2 години???? Едва ли е полезно. Лично мнение

На български разбира само "черпиш"


Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано18.10.06 14:54



категорично съм за отваряне,защото освен няколкото човека които лично се познават другите така и така са пак анонимни,а и в българия,като кажеш на някой истината в очите най малко ще ти се обиди и намрази



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.10.06 15:15



На мен лично взе да ми втръсна от казване на "истини" в този форум. Предпочиташ да си анонимен, когато го правиш ли?




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано18.10.06 15:33



аз споделям моето мнение,нека да си кажат мнението и другите,но факта единствен затворен би трябвало теб лично да те дразни



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.10.06 15:37



Стара Загора не е нито първия, нито последния клуб в Дир.бг, в който е забранен анонимен достъп. Поразходи се из другите, за да видиш.
Мен не ме дразни, нито ме радва.
Безразлично ми е.
И какво пречи на един човек да се регистрира? Ще споделиш ли?




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор togava (новак)
Публикувано18.10.06 20:30



Не ми е работа да ви се меся в клуба, но ви препоръчвам да не го "отваряте". Резултата от едно такова действие ми се струва, че ви е ясен. Безкрайни спорове с хора от други градове, които не постигат нищо.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.10.06 20:43



Наистина съм раздвоен. От една страна всякакви ограничения не са ми по вкуса, все още съм непоправим оптимист и вярвам в доброто у човека т.е. че пейзажа тук няма да се оака отново. Но от друга страна, знам много добре, че някои хора са непоправими.
Анонимноста/ако някой държи на нея/ е нещо присъщо за нета и трябва да се уважава. Така, че аз съм за отпушване на форума. Но, ако работата отново се оака, без никакво колебание бих гласувал отново тук да пишат само регистрирани.
Иво, това според мен е позиция на протегната ръка към всички които изпитват някакви чувства към този форум. Дано и те го разберат.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано18.10.06 21:53



Мечката вече чука на вратата с пълна торба линкове.Знаете ли колко много са се насъбрали от миналата година?





Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.10.06 22:08



Аз съм сигурен, че работата ще е оака отново. Протегната ръка може да има, бих я протягал винаги, ама кой ли ще я поеме отсреща?
И не вярвам в ничия добронамереност, докато не я видя насреща си.
А такова нещо не виждам.
Регистрирането в един форум е като подаването на част от личните си данни за да дадеш представа кой си и защо си.
Анонимността не ми вдъхва доверие. Съгласен съм, ограничение е.
Както и максималната скорост от 50 км/ч за градски условия. Налага се понякога да се самоограничим. За да не стават гафове.




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Mитaka®]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано18.10.06 22:10



Хайде без всичко да почва отначало...




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор indra (непознат )
Публикувано19.10.06 07:56



тц.
спрях да пиша тук заради бандичката истерични нерегнати дечица преди година - година и нещо. в момента изглежда спокойно. ако си търсите емоции, по-добре си вземете крокодил.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано19.10.06 08:34



Не мога да не се съглася с думите ти. За никъде не бързаме така, че нека темата да събира мнения още време. До тогава ще има индикации, дали някои ще разберат жеста.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор neverojatna (малко вероятна)
Публикувано19.10.06 13:58



без бой и сръбска музика нищо да не се отваря!



като няма хляб яжте пасти

Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор vkw (новак)
Публикувано19.10.06 15:54



Ne! Taka ste si dobre - vsi4ki na edno mnenie, niama diskusii, niama konflikti. E, 4e klubat e zaspal i mai na umirane

, ne e ot zna4enie. Edin klub po-malko



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано19.10.06 18:05



Защо трябва да има конфликти,за да бъде един клуб "жив"?



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано19.10.06 19:29



Ти ще се радваш ли, ако този клуб "умре" ?



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор Tereza ()
Публикувано19.10.06 19:37



Според мен нека се отвори клубът пробно до Нова година. Така ще има възможност за хората, които не са толкова уверени в себе си. Също така и за всички , които биха желали да споделят мнение дори и негативно. Зная,че ще има и недробожелатели, но къде ги няма? Нека клубът бъде гъвкав спрямо времето и не се затваря зад така нареченото - цитирам:$спокойствие$ Къде тогава е адреналина да отговориш на предизвикателството и да се бориш с вятърните мелници

А и нали в крайна сметка е за хората, а не само за определен кръг от тяхА как ще научите младите на доброто,като не ги допускате до себе си ? Успех на форума



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано19.10.06 19:41



всички клубове ло градове в дира са отворени,така че модераторе провери преди да твърдиш обратното.въпреки всичко хем казваш нека има дискусия хем ти си против.щом си решил затваряй темата и толкова.да добавя само,ако сметнеш за необходимо изчисли с колко е намаляла активността откакто е затворено



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.10.06 20:41



Добре дошъл в клуба. Интересно, какво те доведе до писане в тази тема?
И защо никога преди това не си писал тук..Или бъркам??




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Tereza]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.10.06 20:55



Къде тогава е адреналина да отговориш на предизвикателството и да се бориш с вятърните мелници

И какъв е адреналина да го направиш нерегистриран през анонимно прокси?
Лишаването на нерегистрирани потребители от правото да пишат тук не е попречило и на вас да се регистрирате, както и да пишете тук.
Наистина не вярвам, че отварянето на клуба е знак на подадена ръка или тн...
Има си правила, има си норми. Който иска да пише - да заповяда.
Трябва му просто регистрация.
А който иска да сее конфликти и после да ни гледа сеира тук / защото за година две назад, ние наистина успяхме да станем посмешището на дир.бг/...на него какво да му кажа. Поведението на трола в един форум винаги ще си остане едно и също.
Ти защо не пишеш тук, за да изявиш и твоята дума...




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: милaниcт]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.10.06 21:00



Сякаш нямам право на мнение в тази дискусия ли, какво?
Активността зависи от всички нас, но тя не е самоцел. Важното е просто да ни е приятно. Ако не ни е, защо да се мъчим да пишем по 10 теми на ден. Сякаш преизпълняваме план или какво?

P.S. Повечето от клубовете, където наистина пишат хора, са забранени за анонимни постинги. Ти също се поразходи.




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: милaниcт]  
Автор togava (новак)
Публикувано19.10.06 21:03



Опитай да пишеш във Варна без регистрация



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: togava]  
Автор милaниcт (непознат )
Публикувано19.10.06 21:42



е какво е съотноношението в градските клубове 41:2



Тема Естествено - Занови [re: Bgpunk]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.10.06 21:42



О, боже...
Каква протегната ръка, какви правила?
Кой си ти бе?
Няма ли най-накрая да се отучиш от даскалския манталитет? Тук няма малоумни момченца, дето се надявам да им пишеш тройка и те гледат в очичките.
Тук има съвсем различни хора, знаещи много добре какъв си действителност - от форумните ти интриги, до специализираните кафенца, където честичко ходиш.

Правила в този клуб няма. Това, което на Тончев му хареса и това, което не му приляга на изкривения светоглед.
Това има тук.
Попринцип съм ЗА отварянето на клуб Стара Загора. Главно, поради причината, че това беше направено за спасяване на Тончев от постоянните критики.
Вместо да се оттегли с достойнство, той продължи с простотиите.
В крайна сметка клуб Стара Загора умря - активността му се срина до клубове, които винаги са били много скучни, тъпи и неактивни. Всичко това, защото Тончев си е въобразил, че клуб Стара Загора е негова собственост.

Разбира се има и едно на ум - болният русенец, който постоянно спамеше тук също се одръпна. При едно отваряне на клуба, най-вероятно пак ще се активизира.
Но в крайна сметка възстановяване на клуб Стара Загора е много по-важно.

Към спешните оздравителни мерки в клуб Стара Загора се налага сваляне на мухлясите теми - има 5 закачени напълно безсмислени теми, излияния на Бгпънк и Ахиев.
Бгпънк не е честен с клубарите. До момента не е казал истината за Ахиев-Весо, който постоянно разводнява теми, свързани с град Стара Загора.

Та Тончев, поразходи се в един клуб - примерно Бургас и погледни там какво има - 15 теми свързани с град Бургас - неговото развитие, икономика, перспективи, 5 теми раздумки - на истински свесни хора - забавни, свежи, с чувство за хумор, лишени от постоянни лични нападки и изтъркани разговорчета на една и съща тема на едни и същи хора.

И виж тук какво има - 5 закачени теми блудкави излияния на теб и Ахиев, 12 теми раздумки на едни и същи субекти, повечето от които супер глупави (започнати от преди 2 месеца, тотално изчерпани, ужасно скучни и противни) и само 3 теми свързани с град Стара Загора - за късмет все още не размити от Ахиев.

Всичко това говори, че клуб Стара Загора е обсебен от няколко спамера, които пречат за нормалната обстановка на форума.

Искрено се надявам след женитбата да влезеш в правия път и да намалиш значително присъствието си в този клуб. Само така след време клубът ще въстанови нормалното си състояние.



Тема Re: Естествено - Занови [re: togava]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.10.06 21:44



Клуб Стара Загора няма потенциала на клуб Варна.
Тук затварянето на клуба е равно на мъртвило.



Тема Re: Естествено - Занови [re: droпix®]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.10.06 21:47



С този тон далеч няма да стигнеш тук, драги.




Тема Re: Естествено - Занови [re: droпix®]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано19.10.06 21:55



Дааа,сега вече няма нужда да се обяснява на несведущите,какво е наложило тези непопулярни мерки.Благодаря за помощта!





Тема Re: Естествено - Занови [re: Axueв]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.10.06 22:11



Радвам се. Дано да си си взел поука.



Тема Re: Естествено - Занови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано19.10.06 22:47



Правила в този клуб има. Правила няма за тези, които осъзнават отговорностите си и се съобразяват с тях. Клуба, стана само за регистрирани, заради теб (и подобните ти?). И същото това хлапе да ми рИве, че видите ли му били засегнати конституционните права е наглост.

Искаш да изместиш Пънка? Ами давай бе пиле. Победи го с интелигентност, победи го с повече знания, бъди по забавен, печели повече симпатизанти и т.н. Но засега пиле губиш катастрофално. Пък ако усетиш, че си по прост (мдааа тъй си е) и нямаш шанс, опитай да си решиш проблема по мъжки.


И моля те, не ни карай да слушаме отново и отново омръзналите ни до втръсване тиради за лошия Пънк. Знам, че е трудно, но поне за малко бъди мъж.

А колкото до "истината за Ахиев-Весо", ми пиле що не дойдеш на някоя сбирка да се запознаеш с мен и Ахиев? Обещавам ти, че ще бъде много забавно.

Виж, аз не случайно исках, да се чуят повече мнения. За твое нещастие пиле ти го направи по възможно най лошия начин. Благодаря!

Редактирано от Beco_ на 19.10.06 22:56.



Тема Re: Естествено - Занови [re: Beco_]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.10.06 23:20



Ок, Ахиев. Можеше още преди малко да излееш тирадката.
Клубът е бил затворен докато съм бил на морето - някъде август, така че параноята ти не ме интересува:)
Малко сменяй изказа - "петилетки, комунизъм, съветски" са ти запазените думички. Като се раздвояваш, поне го прави с мисъл.
И говоренето ти за мъжественост, когато правиш интрижки с двата си ника, ми звучи смехотворно. От такава "мъжественост", като твоята, само мога да се пазя.



Тема Re: Естествено - Занови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано19.10.06 23:38



Пази се пиле, пази се! Преди лягане да затвориш прозорчето, да заключиш вратичката. И да не забравиш да провериш под креватчето!



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор vkw (новак)
Публикувано21.10.06 11:22



Ne barka6. Ot vreme na vreme 4eta temi, koito sa ot zna4enie za zelia grad, drugite ne me interesuvat. Takiva, oba4e, ve4e ne se diskutirat, veroyatno za6toto razli4ni mnenia ot tova na moderatora i na edna grupa negovi privarjenizi ne se tolerirat.
Dali 6te sa6testvuva klubat ili ne mai ve4e ne e ot zna4enie - toi i taka vse edno 4e e umrial. Jalko! A bi mogal da stane miasto za naistina vajni diskusii - nali vi e izvestno, 4e mediite sa 4etvartata vlast. A Internetat e nai-goliamata!
E, ako re6ite ne6tata da se promeniat - obe6tavam po - goliama aktivnost ot moya strana

, pak i sas sigurnost 6te se aktivirat i drugi. Ne stava vapros za registrirani ili neregistrirani (po-lesno e bez registrazia - otnema po-malko vreme), stava vapros za tolerantnost v kluba!

A pak temi, koito ne vi haresvat, prosto gi ignoriraite, ne pi6ete, tova e re6enie, mi se struva.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.10.06 11:38



Виж, не мисля, че си прав. Ако не смяташ, че темите ти са интересни, напиши своя. Никой не е длъжен да бъде клоун или шоумен за тълпа анонимни читатели. И толерантност има. Просто има бан и триене за определена група хора. Това е. Всички други, дори и те, ако си променят поведението, са добре дошли. И по-голяма активност от нула, двойно по-голяма, пак е нула.




Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано21.10.06 19:45



Dali 6te sa6testvuva klubat ili ne mai ve4e ne e ot zna4enie - toi i taka vse edno 4e e umrial. Jalko! A bi mogal da stane miasto za naistina vajni diskusii - nali vi e izvestno, 4e mediite sa 4etvartata vlast. A Internetat e nai-goliamata!

"Дали ще съществува клубът или не,май вече не е от значение - той и така все едно е умрял.Жалко!А би могъл да стане място за наистина важни дискусии - нали ви е известно,че медиите са четвъртата власт.А Интернетът е най-голямата!"
Оценките ти за клуб в които не си написал и ред най-малко ме интересуват.
Колкото до идеала ти за градски клуб,занимаващ се с икономически анализи и корпоративна реклама(безплатна при това),то такъв форум има,като по поръчка - този на All.bg.Защо и този трябва да прилича на него?



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано21.10.06 20:48



Убеден съм, че при добро желание би могъл/могла да бъдеш и обективен. Клуб Ст. Загора наистина има нужда от хора пишещи за историята и др. любопитни факти за нашия град. На такива хора хора им казват краеведи. В последно време нещата малко се изродиха и сега преобладават статистиците в младежка възраст на цени на имоти за кв. метър, хипермаркети и което е най лошото любителите на сравнения с др. градове. Та би ли уточнил какво имаш впредвид под "temi, koito sa ot zna4enie za zelia grad"?

Това, да има теми касаещи едни или др. групи от пишещи тук няма нищо лошо. Убеден съм, че тук може да има няколко групи контактуващи предимно по между си и дискутиращи проблеми, които ги интересуват. Това както се казва е проблем на пишещите. Достатъчно е да се спазват няколко прости правила които се намират в една тема озаглавена "Кратък правилник за употреба..."

Най лесно е да се търси вината в модератора. Но неговата роля е да бъде пръв между равни и нищо повече, така че моля те не го надценявай. Клубът живее заради пишещите тук, не заради модератора.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Bgpunk]  
Автор Tereza ()
Публикувано22.10.06 21:18



За съжаление деградацията на обществото ни е факт. Не можем да виним никого, че има много негативизъм у хората. Очевидно е обаче,че въпросният форум няма интересни теми и дискусии. Така и не не успявам да прочета нещо, което да ми грабне вниманието напоследък. Да не говоря, че в последно време наблюдавам масова апатия в погледите на хората. Къде изчезнаха усмивките и мечтите им?





Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Tereza]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано22.10.06 21:22



Tereza,защо ли не съм прочел нищо от теб тук досега?
Може би щях да имам повод да се усмихна.......



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Tereza]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано22.10.06 21:34



И при теб май са изчезнали, щом не искаш да ги споделиш с нас?






Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Axueв]  
Автор Tereza ()
Публикувано22.10.06 21:42



Забрави...Важното е да не падаме духом. А усмивките идват, когато си направил неща макар и незначителни и си накарал другите да бъдат щастливи. Пожелавам ти да имаш подобно усещане. В последно време се усмихвам, когато видя малките деца в парка как бягат като патенца и се смеят безгрижно или тинейджери, които се гледат влюбено. А ти кога се усмихваш?



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Axueв]  
Автор Дидka (влюбена)
Публикувано22.10.06 21:48



Ахиев и на мен ми блесна същата идея в главата...



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Tereza]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано22.10.06 21:55



Забрави....за какво за твое мнение тук?
Тогава имаш ли моралното право да правиш оценки?
Имам самочувствието,за тези две години,откакто пиша тук да съм написал поне ред,който поне за миг да е направил другите щастливи....поне за миг.
Кога се усмихвам....всекидневно,дори и в момента.
Даже ме избива на смях........



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Axueв]  
Автор Tereza ()
Публикувано22.10.06 22:03



леле, че сме войствено настроени.. А каква златна есен е навън. Имах друго впредвед, но както и да е .. радвам се, че има за какво да се наградите по нова година

Просто реших да постна едно мнение, а тя каква стана... Късмет на всички клубари.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Tereza]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано22.10.06 22:11



Нищо воинствено няма в отговора ми,виж това за Нова година не го разбрах.....

Есента,колкото и да е красива не е моят сезон.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Axueв]  
Автор Tereza ()
Публикувано22.10.06 22:23



Съжалявам, че не се сещаш за какво иде реч, но не е тук мястото и времето за обяснение.Темата се разми достатъчно от ненужни словоизлияния.Въпросът е дали да се отвори клубът или не и за нерегистрираните. А с вашето самочувствие май само вие ще си поствате и четете мненията, щом едно незначително поставне от външен човек може да раздразни сетивата ви.Обичайте се !





Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Tereza]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано22.10.06 22:29



Peace!Make love,not war.......надали си от това поколение,дори и аз не съм.


Да,това е въпросът и все повече си мисля,че не трябва да се отваря клуба за нерегистрирани....все пак това е една елементарна регистрация.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: Beco_]  
Автор vkw (минаващ)
Публикувано23.10.06 09:50



с удоволствие уто4нявам - например темата за периоди4ното замърсяване на въздуха в града /пък и дале4 нв само на въздуха/, здравеопазването то4но в СЗ и т.н. т.е. социално зна4ими теми!

Колкото до модератора - тои модерира пове4е от необходимото!



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.10.06 10:51



Ами и аз бих се радвал да има повече такива теми тук.



Тема Re: Регистрирани - нерегистрирани...нови [re: vkw]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано23.10.06 12:52



Че тя темата си я има,даже е закована най-горе,само,че никой скоро не е писал там.Пиши,какъв е проблема?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.